Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 15 яну 2019 14:34

Е то ако Зизу е неопитен, Оле не знам какъв е.А и не знам каква му е визията.6 мача и 10 интервюта, където все повтаря, че ще следва философията на МЮ и сър Алекс му е ментор.Аз от 6 мача не мога да си правя изводи.Харесва ми работата му до момента, но на лятото ще има златно ковчеже и изграждане на дългосрочен план, което е сериозна отговорност.В момента сме яхнали вълна от емоции, но към май тези емоции ще са стихнали.Ди Матео и той много ги надъха Челси, ама лятната ваканция като приключи и романса намери своя край.
Зизу има три поредни ШЛ.Тия истории за късмет и съдийска подкрепа ги знам-15 години ги слушах по наш адрес.Съставът му бил силен-един играч си тръгна и тия се сринаха.Зизу си тръгна и Иско, Кроос, Бейл, Каземиро и Марсело вече приличат на играчи, достойни за А група.За две години и половина обра бая купи, а и разви младите играчи.Не харчеше много пари.И се радвам, че стилът му не е изчистен.На ЛВГ и Моу стилът беше изчистен.Автобус ме блъсна, филосъфи ме гази.....Почетино хич не му е изчистен стила-в Саутхемптън беше едно, в Тотнъм е друго.В Тотнъм лавира редовно между ромб, 4-2-3-1 и схема с пет защитника.И за мен е окей това.Все ми е тая дали с 1000 паса, с гегенпресен или със скоростни атаки ще бележим.Просто не искам като поведем с 1-0 срещу Кардиф да се защитаваме от страх към тактическия нюх на Нийл Уорнък и уменията на Калъм Патерсън.
Зизу няма да се затваря срещу тия отбори.Освен това играчите ще имат респект към него.Особено вируса, който като характер е най-проблемен.А успоредно с това ни е най-важният играч в атака.А и за Почетино ще дадем 50 милиона, които можем да похарчим за един качествен защитник и да решим една доста проблемна зона.
Пък и ще е много забавно.Някога Реал ни купуваха звездите.На лятото нашите играчи ще тренират със Зизу, а техните играчи ще се учат как да се окопават в наказателното си поле под ръководството на генерал Моуриньо.Те даже срещу Бетис направиха едно успешно опълчение вече, явно искаха да се харесат на новия си треньор.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 16 яну 2019 09:58

Scholesy93 написа:Е то ако Зизу е неопитен, Оле не знам какъв е.А и не знам каква му е визията.6 мача и 10 интервюта, където все повтаря, че ще следва философията на МЮ и сър Алекс му е ментор.Аз от 6 мача не мога да си правя изводи.Харесва ми работата му до момента, но на лятото ще има златно ковчеже и изграждане на дългосрочен план, което е сериозна отговорност.В момента сме яхнали вълна от емоции, но към май тези емоции ще са стихнали.Ди Матео и той много ги надъха Челси, ама лятната ваканция като приключи и романса намери своя край.
Зизу има три поредни ШЛ.Тия истории за късмет и съдийска подкрепа ги знам-15 години ги слушах по наш адрес.Съставът му бил силен-един играч си тръгна и тия се сринаха.Зизу си тръгна и Иско, Кроос, Бейл, Каземиро и Марсело вече приличат на играчи, достойни за А група.За две години и половина обра бая купи, а и разви младите играчи.Не харчеше много пари.И се радвам, че стилът му не е изчистен.На ЛВГ и Моу стилът беше изчистен.Автобус ме блъсна, филосъфи ме гази.....Почетино хич не му е изчистен стила-в Саутхемптън беше едно, в Тотнъм е друго.В Тотнъм лавира редовно между ромб, 4-2-3-1 и схема с пет защитника.И за мен е окей това.Все ми е тая дали с 1000 паса, с гегенпресен или със скоростни атаки ще бележим.Просто не искам като поведем с 1-0 срещу Кардиф да се защитаваме от страх към тактическия нюх на Нийл Уорнък и уменията на Калъм Патерсън.
Зизу няма да се затваря срещу тия отбори.Освен това играчите ще имат респект към него.Особено вируса, който като характер е най-проблемен.А успоредно с това ни е най-важният играч в атака.А и за Почетино ще дадем 50 милиона, които можем да похарчим за един качествен защитник и да решим една доста проблемна зона.
Пък и ще е много забавно.Някога Реал ни купуваха звездите.На лятото нашите играчи ще тренират със Зизу, а техните играчи ще се учат как да се окопават в наказателното си поле под ръководството на генерал Моуриньо.Те даже срещу Бетис направиха едно успешно опълчение вече, явно искаха да се харесат на новия си треньор.



Оле има спечелени 2/3 титли за Мьолде докато отбора му беше средняк, но също така има и изпадане. Немалко време е прекарал по етажите на клуба. Единствен той се усети за Фелан. Не държа Солскяер да остава, а Фелан. Не се заблуждавам от ефекта "Смяна на треньор" изобщо. Всекиму трябва да е ясно, че той е просто пионката най-отгоре на пирамидата в момента. Дори съм убеден, че ще има период от 3-4 мача, в които яко ще забуксуваме.
Зидан едвам се оправяше в първенството последната си година. Сменяше схемата на такава каквато не можеше отбора да играе. Помня как направи 1 или 2 промени-ненужни за мач с барса, когато бяха осакатени, и те с 4 дефанзивни халфа, без крила, го биха насред Бернабеу с три гола, ако не се лъжа, заради очевидна грешка от негова страна и подвеждане по играта им. За развиването на младите - такова нещо не мога да кажа факт ли е, тъй като те си бяха твърди резерви при него и нищо такова не съм забелязал. Залагаше се на сигурното по скоро. ШЛ не я коментирам - тя принадлежи на този отбор и играят по съвсем различен начин там. Просто там съвпаднаха нещата и му се нареди всичко, тъй като и той по подобие на норвежеца, бе наясно какво се случва в клуба, неслучайно напусна точно в този период. Убеден съм, че няма да има същия успех в отбор, в който не е бил. Според мен името му не е изобщо спрягано за такъв отбор, по-скоро ще отиде в Юве/Марсилия, отколкото при Юнайтед...
Най-важния сред всички тези имена е Майк, а и знаещите и прилагащите философията Юнайтед.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 16 яну 2019 10:03

[rimg]http://prikachi.com/images/609/9483609U.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 16 яну 2019 10:26

То, това дето го казва Невил си го повтаряме от първият сезон на ЛВГ.

Мисля, че малко подценявате Оле. Майк и Рене стояха зад огромна част от тактическата подготовка за мачовете, както и стила на игра при сър Алекс. Майк обаче винаги е бил човека, който е водил тренировките. Той знае много добре как да подготви играчите, но в крайна сметка решенията се взимат от мениджъра. Оле обаче се занимава с това да повдигне духа в клуба и не само в играчите. Опитва с да мотивира всички и да създаде по-добра атмосфера. Разбира се в момента липсва напрежението, кое би имало в началото на следващият сезон, например. Но аз мисля, че ако отбора продължава да играе така до края на сезона, Оле напълно заслужава да остане и след това.

И сравненията с Ди Матео изобщо не са правилни. Отбора на Челси тогава беше доста по-балансиран от нашият в момента. А и спечелената ШЛ за мен е една от най-безпаметните ШЛ печелени някога. Нареждам я, веднага след финала Юве-Милан 2003 на Олд Трафорд.

За мен и Майк, и Рене не трябваше да напускат клуба, но Мойс явно много си повярва и всички видяхме какво стана. Лично аз предпочитам да остане Оле и да се върне Рене, вместо да идва Почетино. Или ако мога да си помечтая в стила на Тоблерото - Почетино + Оле + Фелан + Мюленстийн! :twisted:

P.S. И сър Алекс консултант.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 16 яну 2019 12:38

Тези две-три титли в Мьолде ги знам-на дедо Рой в Швеция гледат като на Ринус Микелс заради успехите му там.Ераносян и той взе май две титли с Локо Пловдив, ама не го искам треньор.
Оле може и да е бомба като треньор, но аз вдигам ръце и признавам, че съм му гледал 6 мача като треньор на МЮ, 2-3 пъти хванах Мьолде в Европа, 2-3 мача да съм гледал и като беше треньор на резервите.Това, което виждаме в момента, все още не е отборът на Оле.То и на Жозето не е-той пропиля 400 милки и пак отказваше да ги признае за свои тези деца.Позитиви има-Фелайни и Мактомини не припарват до терена във ВЛ, което е супер.Топката се движи с акъл и скорост, срещу Тотнъм я разигравахме спокойно под натиск.Даже това най-много ми хареса-като изключим последните 15 минути срещу Тотнъм, нито Линдата, нито Фил, нито Матич, нито Ерера се поддадоха на натиска.При Жозето щеше да има безцелно блъскане напред и 4-5 изгубени топки от Матич.
Оле е назначение на сър Алекс и сър Боби.Което си има позитивите, има и негативите.Дали трябва да запазим част от философията?Определено.Писна ми да гледам как треньорът ни само нарежда собствените си играчи пред медиите, както правеха ЛВГ и Моуриньо.Но определено не трябва да повтаряме идеите на САФ буква по буква.САФ едно време можеше наред да им вика и да ги замеря с обувки.Всеки играч знаеше, че САФ има нужната сила да им приключи кариерата, ако му се опнат.Но ако утре Оле уцели Погба с обувка, нито един от двамата няма да остане.Футболът е различен днес.4-4-2 не е подходяща схема, Рой Кийн всеки втори мач ще е с червен картон, а играчите са доста разглезени.Треньори с по-чепати характери трудно прокопсват.Клоп и Пеп може и да са имали някое пререкание с някоя периферна фигура, но ядрото на отборите им го уважава и харесва.Конте за сметка на това получи един сезон от отбора, защото беше глътка свеж въздух след португалската отрова, но като взеха една титла и им се вдигна рейтинга му изкараха уволнението.Емери и той сега нещо реши малко по-строго да се отнесе с Йозил и Лаказет, играчите му последния месец почти не играят.Естестествено Папастатополус, Монреал, Гуендузи и Джака може и още да се борят, но без класните играчи Арсенал уверено ще се затвърдят на шесто място.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 17 яну 2019 15:17

Скоулс за Жозе: Той сам режисира уволнението си

Легендата на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс няма намерение да преустанови атаките си спрямо вече бившия мениджър на тима Жозе Моуриньо. Бившият английски национал заяви, че португалецът нарочно е предизвикал собственото си уволнение.

През декември Специалния се прости с поста си при „червените дяволи”, като последната капка се оказа загубата от водача във Висшата лига Ливърпул с 1:3. Предсрочната раздяла с Юнайтед пък означаваше, че 55-годишният специалист получи компенсация от 15 милиона паунда.

През тези 2,5 години, в които Моуриньо беше начело, Скоулс беше най-отявленият му критик заради негативната му тактика. Хич не бяха малко епизодите, в които двамата си разменяха реплики в публичното пространство чрез медиите.

Сега Скоулс даде интервю за норвежката телевизия TV2 и отново темата на разговора се завъртя около мрачните последни месеци на Моуриньо в Юнайтед. „Мисля, че Моуриньо просто не желаеше да работи повече в този клуб. Той режисира по перфектен начин своето уволнение накрая”, не се посвени да сподели англичанина.

„Неговите пресконференции бяха срамни и толкова негативни. Беше очевидно, че към края играчите вече не искаха да се раздават за него. В крайна сметка клубът взе вярното решение.”

„Той успя да се скара с Антонио Валенсия, който е най-милият човек на света. Лично за мен е невъзможно да се скараш с Антонио Валенсия. Така получих ярък сигнал, че нещо не е съвсем наред.”

„През цялото време просто бях честен при въпросите, които ми задаваха, и отговарях съгласно това, което виждах от мениджъра. Той започваше да се оплаква в самото начало на лятната подготовка, че младите играчи просто не са достатъчно добри, а това изобщо не ми допадна”, допълни Скоулс.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 17 яну 2019 18:23

“They are very friendly and that’s what I like about Mancunians. Manchester is a very friendly city and it’s very nice to feel that.”


https://www.manutd.com/en/printproduct/ ... Nms1PTrX8w

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 18 яну 2019 12:31

Моуринката бесен, пяна му капе от устата. Както винаги говори принципно верни неща, но реалността, e че той сам си е виновен за всичко. Келеш.
От днешната пресконференция на Оле:
On Mourinho
Mourinho spoke and said he has a future in top level management, do you agree with that?


Yeah, why shouldn’t he because he’s a fantastic manager and with the results he’s had at don’t think he’ll be struggling for work.

Also talked about player power, doesn’t look like you’ve had any problems?

I can’t really comment on everything he says and I’m enjoying working with these boys and that’s all I can say.


Или казано по нашенски: feck off Mourinho. :lol:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 18 яну 2019 16:18

Вярвате ли, че докато Кейн се върне от контузията, Юнайтед щебъде вече в топ4 именно на мястото на тотнъм :)

Според мен шансът това да стане е доста голям. Сега ще почнат да губят точки, тъй като пряко или не, те са си зависими от него. Но е важно и ние да си взимаме мачовете, дето се вика с "половин" гол, но да е победа.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот diplomat » 19 яну 2019 15:17

t0bl3ro_bg написа:Вярвате ли, че докато Кейн се върне от контузията, Юнайтед щебъде вече в топ4 именно на мястото на тотнъм :)

Според мен шансът това да стане е доста голям. Сега ще почнат да губят точки, тъй като пряко или не, те са си зависими от него. Но е важно и ние да си взимаме мачовете, дето се вика с "половин" гол, но да е победа.

Сон също липсва, не знам и с Лукас какво стана, но май ще са на ръба шпорите. :?


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта