Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот smoothc » 19 май 2018 23:20

Принципно рядко споделям мнението на Боби Борисов, но в случая може би е/ще се окаже прав, а именно:
"След Фърги Юнайтед ще акцентира повече върху корпоративната част(маркетинг, бизнес, финанси), а футболната ще остане на втори план".
До момента се случва точно това, което т.г. конкретно е изпълнено и на максимум, сиреч, шампиони сме по бизнес($) във футболния елит.

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 20 май 2018 17:39

Аз не съм много съгласен с това мнение. Много пари се инвестираха в купуването на нови играчи. Отделен въпрос е, че те не са правилните.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 20 май 2018 22:37

Абе, аз едно не разбирам. Ако съм на мястото на Жозе ще ме е срам от начина по-който играе отбора. Дори да не съм фен на Юнайтед, да са ме наели просто, за да си свърша добре работата като мениджър, аз ще съм засрамен от това, което се случва. Защото Моуриньо много приказва какъв професионалист бил, ама в крайна сметка, остана с празни ръце този сезон. Играта на отбора не се е подобрила. Просто имахме добро начало на сезона, но дори и победите с 4-0 всъщност не бяха много убедителни. Някак си, тези голове не бяха плод на офанзивна игра от наша страна, доминиране през целия мач и натикване на противника в неговата половина.

Важното е, че Моуриньо ще е тук и следващия сезон. И ще го изкара целия. Ще видим какво ще прави, но при всички положения ще е мъка голяма. След това вече може да се мисли за някой треньор с правилна философия. И защо не Карик? Гигс? Солскяер? Почетино? Уорън Джойс? Ники Бът? Честно казано, след ЛВГ и Моуриньо ми писна от "доказани" имена. Искам треньор, който да следва философията на Юнайтед. Не искам Юнайтед да следва философията на някакъв кретен. Ето, Байерн назначиха Нико Ковач. Какво като няма хиляда трофея зад гърба си. Важното е, че човека пасва на философията на отбора. Пробваха се с Пеп, видяха, че не става и се върнаха към правия път. За съжаление при нас скоро това няма да се случи. Надявам се сър Алекс да се оправи и да отиде да им набие канчетата малко на нашите директорчета, защото са много разглезени от всичките тия пари.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 27 май 2018 12:36

Легендарната омраза между Юнайтед и Ливърпул роди шегата, че Кариус ще стане почетен гражданин на Манчестър в понеделник

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 30 май 2018 12:05

Левандовски се продава. СпортБилд казват, че ПСЖ, Челси и ние го искаме. Но като нищо и други биха го взели. Тази година ще стане на 30, но мисля, че е супер попълнение.
Иначе се говори, че Жозе е тръгнал за дясно крило, ляв и десен бек и два халфа. И се спрягат ужасно много футболисти. Но за мен най-успешният ход този трансферен прозорец ще е да се освободим от Фелайни. Не мога да разбера, как масово феновете искат да го видят да напуска, а ние сме преговаряли за нов договор с него. И сагата ще е до края на месеца, че тогава му изтича договора.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 15 юни 2018 15:01

Гилермо Варела титуляр за Уругвай. :shock:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот kingofpop » 16 юни 2018 04:21

vasilnv написа:Гилермо Варела титуляр за Уругвай. :shock:



много добре игра
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1049
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 23 юни 2018 19:35

Лукаку една година беше при нас, а до последния ден от сезона на терена изглеждаше така все едно за пръв път се среща с Лингард и Погба, с които уж са добри приятелчета.От няколко седмици тренира под ръководството на Мартинез и с Де Бройне, Азар и Мертенс изглеждат така все едно от години играят заедно.Който и да докараме в атака, докато Моуриньо не си тръгне ние ще си продължим да провеждаме безполезни тренировки.Пример са Аржентина-една сума звезди имат в атака, но без разбирателство балъци като Ловрен и Вида ги спряха безпроблемно.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 29 юни 2018 15:08



Много пъти съм критикувал Руни през последните му сезони и съм сигурен, че доста често съм имал право. Все пак и отговорността, която той носеше включваше и това да понася критиките.

Но едно нещо мога да кажа с ръка на сърцето и съм напълно убеден в това - в момента в отбора няма играч, който да демонстрира и половината от хъса и енергията, с която играеше Руни. Особено в силните му години. Ако можехме сега да имаме един 25-26 годишен Руни в отбора, сигурен съм всичко щеше да е доста по-добре.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MapTo_D » 29 юни 2018 16:27

Моуринката си стои. Любимеца му е подписал нов договор до 2020, Косата ще ни трови живота, начело с португалския циганин.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта