Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Мнениеот FLANKER » 29 сеп 2013 09:29

1:1
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
maxbullet
Мнения: 51
Регистриран на: 17 фев 2009 14:52
Контакти:

Re: Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Мнениеот maxbullet » 29 сеп 2013 09:36

Очаквам мач с малко голове,1 на 0 за Манчо!


Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Rofles » 29 сеп 2013 10:36

Трябва мача в защита да започнат Евра - Видич - Евънс - Рафаел/Фабио. Халфовата линия според мен, както Алекс каза е време да се даде почивка на Карик. Да той е типичния разбивач, но не забравяйте, че имаме и друг играч, който може да играе перфектно на неговата позиция, а именно - Джоунс. Та халфове: Нани - Фелайни - Джоунс - Валенсия(според мен е по-разумно да го използваме в ШЛ).
Пред тях е ясно кой ще играе. Рууни - РвП.

Ако това ни е състава, прогнозата ми е 1:2. Ако започнат Рио, Карик, Йънг или Уелбек то тогава може отново да ни се понапълни повече от обикновено форума.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
old_traff
Мнения: 3386
Регистриран на: 18 дек 2012 18:24
Skype: ЛС :)
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Мнениеот old_traff » 29 сеп 2013 10:52

0-1


Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Parmalat » 29 сеп 2013 11:27

За тези които незнаят в Шахтьор Донецк играят 7 национала на Бразилия.Двама са младежки.Похарчиха почти толкова колкото взеха от трансферите на Михтарян и Фернандиньо 67 милиона евро.Привлякоха едни от най-големите бразилски таланти Бернард(20 милиона),Фред(15 милиона),Фернандиньо(11 милиона),Нем(9 милиона).Имат и други доста добри играчи.Шахтьор може да бие почти всеки отбор в ШЛ.Мисля че ще победят с 3-1.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

CapO
Мнения: 366
Регистриран на: 07 ное 2008 21:39
Контакти:

Re: Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Мнениеот CapO » 29 сеп 2013 11:34

Parmalat написа:За тези които незнаят в Шахтьор Донецк играят 7 национала на Бразилия.Двама са младежки.Похарчиха почти толкова колкото взеха от трансферите на Михтарян и Фернандиньо 67 милиона евро.Привлякоха едни от най-големите бразилски таланти.Имат и други доста добри играчи.Шахтьор може да бие почти всеки отбор в ШЛ.Мисля че ще победят с 3-1.


Затова вчера направиха 2:2 с Металург. Айде моля ти се 1 мач не гледал, чел там нещо недочел и голям капацитет.

Прогноза 1:1.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Parmalat » 29 сеп 2013 11:35

CapO написа:
Parmalat написа:За тези които незнаят в Шахтьор Донецк играят 7 национала на Бразилия.Двама са младежки.Похарчиха почти толкова колкото взеха от трансферите на Михтарян и Фернандиньо 67 милиона евро.Привлякоха едни от най-големите бразилски таланти.Имат и други доста добри играчи.Шахтьор може да бие почти всеки отбор в ШЛ.Мисля че ще победят с 3-1.


Затова вчера направиха 2:2 с Металург. Айде моля ти се 1 мач не гледал, чел там нещо недочел и голям капацитет.

Прогноза 1:1.


Затова пък гледах мача им с Реал Сосиедад.Мотивацията в първенството на Украйна и тази в Шампионската Лига са коренно различни.Още повече че Шахтьор е доминант години наред в Украйна.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Шампионска лига | Шахтьор Донецк - Манчестър Юнайтед

Мнениеот shotgun blues » 29 сеп 2013 11:48

Победа за Шахтьор Донецк
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта