Голямата четворка!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6776
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Голямата четворка!

Мнениеот soilwork » 15 юни 2009 09:41

Лятото дойде и клубовете в Англия започнаха да се подсилват за новия сезон. Всеки с различни амбиции, всеки с различен бюджет и трансферни цели.Както винаги, английската Висша лига ще е един от най-атрактивните пазари за футболисти в Европа :) :) кой ще си тръгне,кой ще пристигне?? До този момент клубовете от голямата четворка все още ми изглеждат "заспали" сигурно изчакват "чудовището" Реал Мадрид да се насити и тогава и те да тръгнат на лов :) Единствения по-сериозен трансфер Гарет Бари за 12млн.в Сити и Фрейзър Кемпбъл -момчето което беше разменна монета при трансфера на Бербо-се връща в Хъл Сити -6млн.

На линия
Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6776
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Голямата четворка!

Мнениеот soilwork » 15 юни 2009 10:03

Засега слуховете са Тевес в Сити или Челси,Хунтелаар или Бензема в Юнайтед-за последния ще бъде голяма битка-искат го Реал,Интер,Милан..Очаква се днес или утре да бъде обявен трансфера на капитана на Звезда и сръбски национал Ненад Миляш в Уулвс,ще се води и голяма битка за Оба Мартинс и Майкъл Оуен ако останат да играят в Англия...това е засега :)

Потребителски аватар
danchovalev
Мнения: 118
Регистриран на: 19 май 2009 10:35
Контакти:

Re: Голямата четворка!

Мнениеот danchovalev » 15 юни 2009 10:25

Абе Ман Юнайтед да вземат да се сетгнат малко... с парите които получиха за Кристиана могат да купят 2-3 суперкласни попълнения, а през последния сезон се забеляза доста ясно, че имат нужда... поред мен най-добре това да е Хунтелаар, Бензема е поредният лигоч, като Роналдо и Ибрахимович.
"Ако спечеля - печели цял народ..."

На линия
Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6776
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Голямата четворка!

Мнениеот soilwork » 15 юни 2009 10:47

Ще ми е интересно Бърнли,Хъл,Уулвс,Бирмингам,Сток,Съндърланд-кого ще взимат-не ги подценявам ама новия сезон се очертава люта битка не само на върха но и на-по долните етажи.Разбрах че на Сисе не му е бил предложен нов договор....

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Голямата четворка!

Мнениеот styopa » 15 юни 2009 11:09

от няколко седмици излизат топ новини по енг медии че Машчернано и Фабрегас заминават за Барса а Арбеола и Алонсо за Реал..
ще е интересно ако стане

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Голямата четворка!

Мнениеот gin » 15 юни 2009 11:20

тези дни чета из немски сайтове чета прогнози на тамошните анализатори че ако барса не вземе ибрахимович ще се насочи към виля. или форлан.това което виждам днес в гонг.бг нещата се наместват зимата се говореше че бензема иска в барсано ако си намерят таран спокойно може да премине в манчестър за 20-25 мил.според мен ман юн ще вземат рибери и този валенсия, апетитите към давид силва могат да бъдат охладени от реал или задоволени пак от него.смятам че саф ще изчака малко да се отшуми 80 мил бомба за да може да се правят реални трансфери.сега където и дапочука за футболист всеки си мисли съра взе 80мил и няма причина да не му искаме повече от реално струващото за който и да било.останалите от 4-ката изчакват мадридското торнадо да отшуми и да се види какво е останало.в челси натрупаха вече трансферен опит и пасивността им не ме изнанадва.ливърпул по скоро ще сеопитат да задържат звездите си от колкото да купуват нови.арсенал се нуждаят от класа но едвали ще си я купят
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Голямата четворка!

Мнениеот styopa » 15 юни 2009 11:39

gin написа:тези дни чета из немски сайтове чета прогнози на тамошните анализатори че ако барса не вземе ибрахимович ще се насочи към виля. или форлан.това което виждам днес в гонг.бг нещата се наместват зимата се говореше че бензема иска в барсано ако си намерят таран спокойно може да премине в манчестър за 20-25 мил.според мен ман юн ще вземат рибери и този валенсия, апетитите към давид силва могат да бъдат охладени от реал или задоволени пак от него.смятам че саф ще изчака малко да се отшуми 80 мил бомба за да може да се правят реални трансфери.сега където и дапочука за футболист всеки си мисли съра взе 80мил и няма причина да не му искаме повече от реално струващото за който и да било.останалите от 4-ката изчакват мадридското торнадо да отшуми и да се види какво е останало.в челси натрупаха вече трансферен опит и пасивността им не ме изнанадва.ливърпул по скоро ще сеопитат да задържат звездите си от колкото да купуват нови.арсенал се нуждаят от класа но едвали ще си я купят



Ливърпул имат 20 мил паунда свободни + бъдещи продажби на Бабел Досена Воронин и може би Бенаюн така че няма как да не вземат нещо.Даже и да се разделят с някой със сиг ще пристигне някой на горе долу неговото ниво само дето по евтин.поне така си мисля де
а иначе за манчо освен валенсия не им трябва нищо друго то и той им е излишен де при положение че имат доста крила


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта