Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14730
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот smoothc » 17 мар 2011 22:18

Здравейте на всички! Днес прочетох че Рио Фердинанд може да пропусне всички мачове до края.Видич е контузен в прасеца и вероятно ще е готов едва след 2 седмици! О'Шей пък е с травма и също ще пропусне следващите 4 мача на отбора.Рафаел също е с контузия и пропуска 2-3 мача! И за капак сър Алекс е наказан за 5 мача!-На практика в най-важният етап от сезона идват много много лоши новини!
Фабио Смолинг Браун и Евра-ще са вероятно титулярната 4ка до края на месеца и началото на Април!
За Евънс нещата също вървят към подобряване но пък му липсва практика все пак той не е играл от средата на декември ако не се лъжа!
Все си мислех че проблемите с контузени поне този сезон ще ни подминат ..е естествено че е цяло чудо цял сезон без поне 2-3 сериозни контузии в отбор но ....точно сега ни идва в повече!..много ми напомня на ситуацията от 2009 когато Карик и Флетчър бяха десен и централен защитник :cry: !!
Единственото що годе хубаво нещо е че в следващите 3 мача имаме 2 домакинства което ще внесе известно спокойствие и увереност!!
Та какво мислите за ситуацията-може ли отново същия проблем да ни изиграе лоша шега а и наказанието на сър Алекс в тези предстоящи мачове?

despereaux
Мнения: 29
Регистриран на: 04 мар 2011 17:02
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот despereaux » 17 мар 2011 22:28

Става доста интересно в битката за 1-вото място в Премиершип след като първите 2 отбора имат куп проблеми в защитата. Сега е момента да покажат и развият талантите си.

Потребителски аватар
astra
Мнения: 351
Регистриран на: 24 яну 2011 19:00
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот astra » 17 мар 2011 22:29

Имам чувството , че съра е изперкал . БЕРБО вкарваше всеки мач , а тоя го закотви на пейката и го пусна срещу Марсилия титуляр и то при гостуването. Знам , че на тренировки Бербо обича да играе като защитник - ето му титулярно място. А сега сериозно - съра да е мислил - защо се отказа от Гари Невил по никое време, защо не взе един свестен футболист за всички линии като изключим Чичарито и вратаря / които в момента е контузен/.И стигам да първото изречение по темата което написах - съра е изперкал, въпреки моето уважение към него.

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот DmG » 17 мар 2011 22:40

astra написа:Имам чувството , че съра е изперкал . БЕРБО вкарваше всеки мач , а тоя го закотви на пейката и го пусна срещу Марсилия титуляр и то при гостуването. Знам , че на тренировки Бербо обича да играе като защитник - ето му титулярно място. А сега сериозно - съра да е мислил - защо се отказа от Гари Невил по никое време, защо не взе един свестен футболист за всички линии като изключим Чичарито и вратаря / които в момента е контузен/.И стигам да първото изречение по темата което написах - съра е изперкал, въпреки моето уважение към него.

Изабел , ти си изперкал . Явно ти е малко ... .уважението . САФ Е НАЙ- ГОЛЕМИЯ и Бербатов може само да го слуша , ако ще да му каже да "постригва" тревата !

savatabs
Мнения: 104
Регистриран на: 12 апр 2009 22:22
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот savatabs » 17 мар 2011 22:52

DmG написа:
astra написа:Имам чувството , че съра е изперкал . БЕРБО вкарваше всеки мач , а тоя го закотви на пейката и го пусна срещу Марсилия титуляр и то при гостуването. Знам , че на тренировки Бербо обича да играе като защитник - ето му титулярно място. А сега сериозно - съра да е мислил - защо се отказа от Гари Невил по никое време, защо не взе един свестен футболист за всички линии като изключим Чичарито и вратаря / които в момента е контузен/.И стигам да първото изречение по темата което написах - съра е изперкал, въпреки моето уважение към него.

Изабел , ти си изперкал . Явно ти е малко ... .уважението . САФ Е НАЙ- ГОЛЕМИЯ и Бербатов може само да го слуша , ако ще да му каже да "постригва" тревата !


виж не си прав ;) съра да не е бог, за да говориш така

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14730
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот smoothc » 17 мар 2011 23:00

Изабел , ти си изперкал . Явно ти е малко ... .уважението . САФ Е НАЙ- ГОЛЕМИЯ и Бербатов може само да го слуша , ако ще да му каже да "постригва" тревата !


виж не си прав съра да не е бог, за да говориш така


Изабел той го казва по този начин за да ти покаже че в Ман Ю сър Алекс има последната дума! И всички трябва да се съобразяват с него дали прав дали крив той решава кой ще играе и кой не!!
Историята най-добре говори защо сър Алекс винаги е прав-погледни само рекордните 11 титли в Премиършип и 2 ШЛ!!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот CTAHKO » 17 мар 2011 23:22

Това вече е добра новина :) :) :) Даже и четирима са ви много :) :)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

daredevil
Мнения: 1306
Регистриран на: 14 сеп 2010 10:19
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот daredevil » 18 мар 2011 00:54

CTAHKO написа:Това вече е добра новина :) :) :) Даже и четирима са ви много :) :)

Ай къш към форума на рент бойс.
Още доста рефери трябва да купите и от другите мачове да си мечтаете даже.

Иначе единствения проблем е Рио в дългосрочен план, Рафаел и О'шей са аут за около 3 седмици, демек може би даже срещу УХ ще играят.
Видич е 50/50 за утре и сигурен за УХ.
Добре ще ни дойде 2 седмичната почивка тъй като близко до завръщане са Oуен, Флетчър, Парк, Андерсон, Евънс и (ШОК) Харгрийвс, всички тренират или пълноценно или почти пълноценно и тъкмо ще влязат във форма, освен това Фабио ще се справи срещу Болтън тъй като е във форма.
Е ако Видич не играе ще е проблемен втория защитник, но все пак не всеки отбор е изкуствен и дава мафиотски пари за разни руси (и не само) путки дето да разхождат фланелката.
Ако държим контузиите в кратък списък може да се мисли за повече от 1 трофеи, днеска по английски бяха преекспонирани думите на САФ, който каза че Рио е само на фитнес още и те го изкараха за сезона.

Всъщност, очаквам нещо подобно като мача с Марсилия, мисля че просто по-класните нападатели ще си кажат думата откъм точките, да не забравяме и че Болтън вероятно ще се наакат със самото си излизане на най-големия клубен стадион в Англия кой не сме насрали на него тоя сезон ?
Чакаме и Реферите през 36-тия кръг, тва ще е ultimate archievmenta ако бием и 3-метровите засади.

виж не си прав ;) съра да не е бог, за да говориш така

В тоя спорт е такъв, че и повече, най-много трофей от всички треньори до сега на високо ниво, мисля че са 34 или 35, и се е задържал най-дълго в елитен отбор 24+.
Тука говорим за традицй все пак, а не за руски/катарски/италянски мафиоти, отбори дето за около 10 години си пишат историята и следващите 200 говоря за нея, като Болтън, Съндерланд, всички лондонски отбори.



Утре е важен ден, важно е в предвид контузиите да вземем лек отбор, демек някои измежду Шалке, Тотнъм, Шахтьор за да можем да се съсредоточим за лигата и фа до май месец и вече на полуфинала на макс, като ще можем да правим сметки, точка ала бала за ВЛ, началото на май е ясно че ще е напечено. Всичко това може да се случи единствено ако имаме 3 или по-малко контузий, така че освен утре е много важен, в момента имаме 6 човека от общо 9-мата който са близко до завръщане, за след месец остават само Линдегаард, Рио (евентуално аз не съм много сигурен че няма да го вдигнат и през брейка) и Харго (трябва му повече време, аз не разчитам на него лично) , брейка е много важен, както и да няма контузии срещу Болтън.

Потребителски аватар
Phoenix_
Мнения: 345
Регистриран на: 20 апр 2009 01:10
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот Phoenix_ » 18 мар 2011 01:36

Хахахах Барбуков вкарвал всеки мач... вкарал е всичките си голове в едва десет мача... И повече му голове са без значение... 5 гола в един мач.. да хубаво за статистиката... ама не е особено ефективно.. Пълна дупка е барбука.. започна силно.. и после мъкааа мъка.. вкара 5 гола там още 1-2 и пак мъка и нормално се озова не пейката... са ще ми кажете, че нищо не разбирам.. и че завжидам... ама същотото го кажете и на САФ... той да не е луд да не пуска играч, ако вкарва всеки мач... аре адиос.. :arrow:

Потребителски аватар
iori
Мнения: 1011
Регистриран на: 19 май 2009 16:30
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед остана с четирима здрави бранители!!

Мнениеот iori » 18 мар 2011 08:11

Казвал съм го и преди, Бербатов няма характер за големите мачове и е пълна дупка, а за отбраната не ми се мисли как ще избутаме до края на март.
[wrapimg=]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuXQZcGXjvSnqBZOZRo_xvL7OsSlqmCWs1xvstjpwB7sN32tJn[/wrapimg][wrapimg=]http://sporta.bg/pictures/3988285_160__[/wrapimg]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта