Луис, а сега на къде?

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

fearless for lfc
Мнения: 300
Регистриран на: 27 сеп 2011 05:06

Луис, а сега на къде?

Мнениеот fearless for lfc » 13 фев 2012 09:02

Суарез има много прегрешения - все така си е от малък че и до ден днешен продължава да си кара по неговите си правила. В Уругвай ударил съдия, в Холандия захапал противник, в Англия използва забранени думи и не подава ръка. А да и спаси чист гол с ръце в Южна Африка. Около него все нещо става. Онези двамата черните от Юнайтед в събота щяха да се пребият още в първата минута от мача, заради него случайно да не им вкара гол. Сега никой не се сеща за ситуацията, защото Ливърпул загуби a и ония двамцата се нарадваха в събота, особенно единия - даже танцува накрая. В началото единия умираше да се здрависва със Суарез, дръгия пък реши че не трябва да го прави. Веселяци, но както и да е, Луис им вкара гол макар и да не беше достатъчен за да промени везните на негова страна, след края на мача. В този мач дори и равния резултат щеше да доведе до друго разбиране на ситуацията (ръкостискането) в началото на мача.
Предполагам че на всички е ясно, че Суарес има правото да не стиска ръката на когото и да било. Рио Фърдинанд има абсолютно същото право. Но дали заради резултата или просто защото Суарез е грещник само някои от легендите на Ливърпул го подкрепиха. За всички останали които взеха отношение по случая: включително легенди на клуба, коментатори и анализатори Суарез направи поредната си грешка. Дори и Кени не застана зад решението на Суарез. Резултата не закъсня, Суарез се извини и вече играе по правилата на ФА, на медиите, и според желанието на Фърги че трябва да е далеч от футболен клуб Ливърпул. Вече Луис ще се съобразява с желанието на клуба и ще стиска ръце на когото трябва, както и няма да наранява чувствата на противниковите играчи. Ще е образец за малки и големи. Вярвате ли го това?
Това върши работа за всички в Англия, които с нетърпение си чакат новия треньор на националния отбор, които да сложи правилния капитан, а не някой който може да се окаже расист. Идеално е за медиите, да няма конфликти и всичко да е мирно и тихо. Расизма не е тема от която се печели когато, става въпрос за национален отбор, затова темата е по-добре да утихне. Остава и в Ливърпул да се намали напрежението и да забравим за това което стана в събота.
Какво мисли Луис по въпроса е най-интересно и по кой път ще хване??? Ясно е че има много клубове дето ще го вземат през лятото, ако се стигне до това. Нищо че е кофти тип. Всички видяхме наплива за другото лошо момче Тевез през януари, така че клиенти ще има. Тия в Юнайтед го мразят не толкова 'щот' им наплю бека, ами защото със Суарез Ливърпул е много по-силен, тъй че ще черпят ако Суарез си тръгне (Чиста проявана на лицемерие – но това за тима на Фърги е нормално). Иначе на Луис лицемерието не му е по сърце иначе спокойно щеше да стисне ръката на Евра в началото на мача, да си поеме освиркванията по време на мача и да забрави на другия ден, независимо от резултата. Вместо това, сега се извинява и ще се мъчи да се концентрира върху футбола. Ха ха ха - та това беше и съвета на Алан Ширър след края на мача, който заедно с Алан Хансен критикуваха Луис за отказа му да се здравиства. И двамата са англичани и знаят че това е правилото в страни като Англия, за да се решават такива сложни междурасови проблеми. Но и двамата забравят, че Луис не е от там и това правило за него не важи. Напомням той беше човека който спря топката с ръка, и май е също като ония другия арогантен футболист - лошото момче на Аржентина дето им я вкара с ръка през 86-та. Да сега Луис се извини и ще им играе по свирката, това е ясно но докога ще е така?
Ще му се радваме на играта поне до лятото, колкото и да не му се иска на Фърги. Дано се концентрира върху футбола и завърши сезона достойно, пък след това няма да му се разсърдя ако си тръгне. Това ще е най-лесното и ще отърве Англия-та от присъствието си. В Холандия захапа противник, ама го изпратиха достойно от Амстердам Арена, макар и да беше вече играч на Ливърпул (гледайте го в Youtube - препоръчително е за всички фенове на Юнайтед). Надявам се футболен клуб Ливърпул и Кени да направят всичко възможно да го задържат, макар че на Кени ще му е много трудно сега след като тръгна срещу Луис и като вече всички играят по „правилата“. Много хора критикуват Кени за какво ли не къде с право къде не, сега и аз ще си позволя да го критикувам. Според мен той си загуби най-добрия футболист и ще трябва да си скъса задника да го задържи. Беше толкова просто да остави времето да оправи работата, както ако помните всички скандали със звездите на Юнайтед си отминаха, така щеше и тази щуротия да замине. Вместо това сега Кени ще се бори с гените на Суарез. Good Luck.
Човек който закара малка страна като Уругвай до полуфинал на световно, и който направи така че неговата страна да има повече титли на Копа Америка от Аржентина на Меси и Бразилия на Неймар, малко трудно ще се остави да го държат на сенджир. По кой правила ще кара Луис ми е въпроса. Ако знаете пишете. Ако ли не то е ясно - това е то топка и сега е в краката на Суарез, а накъде ще тръгне тя само той си знае.

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот messi7 » 13 фев 2012 09:08

Просто трябва психолози да работят с него, но той не е малък да знае как да се държи. Хубаво е, че е предаден докрай на футбола, но пък не трябва да се стига до такива конфронтации. Определено в момента е най-класния футболист на Ливърпул( заедно с Джерард, който премина зенита си) и е незаменим. Но трябва да се вкара в ред. 8-)
Изображение

Потребителски аватар
AceVentura
Мнения: 313
Регистриран на: 14 юни 2009 05:20
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот AceVentura » 13 фев 2012 09:28

fearless for lfc написа: Онези двамата черните от Юнайтед в събота щяха да се пребият още в първата минута от мача, заради него случайно да не им вкара гол.


Искрено те съжалявам, ако ти си автор на това "произведение".
С постъпката си Суарез, единствено показа, че умствения му багаж липсва.
Аз бих се срамувал от такава постъпка на футболист в моя отбор. А феновете на Ливърпул му се радват. Времената на ККК и Хитлер отминаха. Президента на USA е Афро-Американец, като "Онези двамата черните". Но явно някой хора живеят в миналото.

п.с. Къде са админите и "Онези двамата черните" не се ли води расизъм?

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот Bourgas » 13 фев 2012 09:47

Колкото страхотен футболист е, толкова кофти човек излезе. Но аз не одобрявам и Рио и Евра след мача.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот Gonzi_407 » 13 фев 2012 09:57

AceVentura написа:
fearless for lfc написа: Онези двамата черните от Юнайтед в събота щяха да се пребият още в първата минута от мача, заради него случайно да не им вкара гол.


Искрено те съжалявам, ако ти си автор на това "произведение".
С постъпката си Суарез, единствено показа, че умствения му багаж липсва.
Аз бих се срамувал от такава постъпка на футболист в моя отбор. А феновете на Ливърпул му се радват. Времената на ККК и Хитлер отминаха. Президента на USA е Афро-Американец, като "Онези двамата черните". Но явно някой хора живеят в миналото.

п.с. Къде са админите и "Онези двамата черните" не се ли води расизъм?

Ти сериозно ли? Ами тогава какво да ти пожелаем не знам може би няколко афрота в семейството за да си истински космополит!!!

Стига вече дъвкате тия глупости - казал му черен ами не е ли черен а? Как да му вика - Не бял ли???? Стига с тия извращения! Негър си е съвсем нормално обръщение, същото като циганин!
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот Bourgas » 13 фев 2012 09:59

Гонзи, Суарез да каже черен на Евра е смешно ;) Виж. ако Дирк Кайт му каже, приемам ;)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот Neron » 13 фев 2012 10:00

AceVentura написа:
fearless for lfc написа: Онези двамата черните от Юнайтед в събота щяха да се пребият още в първата минута от мача, заради него случайно да не им вкара гол.


Искрено те съжалявам, ако ти си автор на това "произведение".
С постъпката си Суарез, единствено показа, че умствения му багаж липсва.
Аз бих се срамувал от такава постъпка на футболист в моя отбор. А феновете на Ливърпул му се радват. Времената на ККК и Хитлер отминаха. Президента на USA е Афро-Американец, като "Онези двамата черните". Но явно някой хора живеят в миналото.

п.с. Къде са админите и "Онези двамата черните" не се ли води расизъм?

Ти за Уеб не се ли срамуваш?
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот Bourgas » 13 фев 2012 10:03

Нерон, [offtopic]http://www.novsport.com/news177960_1009.html[/offtopic] , прочети, няма да е лошо и да го разбереш.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот ros » 13 фев 2012 10:04

Ще се спра само на една мааалка част от гениалното умотворение на автора:

"Ха ха ха - та това беше и съвета на Алан Ширър след края на мача, който заедно с Алан Хансен критикуваха Луис за отказа му да се здравиства. И двамата са англичани и знаят че това е правилото в страни като Англия, за да се решават такива сложни междурасови проблеми. Но и двамата забравят, че Луис не е от там и това правило за него не важи."

Само тези думи, показват що за мислене имаш... Отиди в Англия и карай в дясната лента, защото не си от там и за теб е нормално да шофираш "както трябва". Правилата са си правила - хубави, лоши длъжен си да се съобразяваш с тях, дори и да се казваш Луис Суарез. Имаш естествено право да не се съобразиш с тях, но понасяш всички последствия от това.

ОК - Суарез е доста добър футболист, има таланта да бележи и да извлича максимума от всяка ситуация. Да го кажем така обаче - той видя другия край на сопата и се извини за глупавата си постъпка, защото:
1. осъзна, че това ще е единствения наичин да го бъде все още в Ливърпул
2. осъзна, че дори формалното извинение ще запази доста големите му приходи към настоящия момент
3. осъзна, че става трън в очите на много хора.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
PIMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 19 окт 2011 08:12
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Луис, а сега на къде?

Мнениеот PIMP » 13 фев 2012 10:06

Типичен южноамериканец. Като отидат в някой по-голям европейски клуб и вземат някой лев се самозабравят ;)
Изображение
Sisi 1914 написа:1/8 Финалите, в един мач се излъчваше победител или в два?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта