Фен тема - Стивън Джерард

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот suareshampion » 04 яну 2015 20:49

wolf написа:
suareshampion написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=525517

И щеше да види ШЛ през крив макарон

Не се знае . По важното ,обаче е ,че за него Роджърс е над Улие ,Бенитес и Далглиш !! Радвам се ,че със Стиви Джерард сме на едно мнение .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот Gil-galad » 04 яну 2015 20:59

suareshampion написа:
wolf написа:
suareshampion написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=525517

И щеше да види ШЛ през крив макарон

Не се знае . По важното ,обаче е ,че за него Роджърс е над Улие ,Бенитес и Далглиш !! Радвам се ,че със Стиви Джерард сме на едно мнение .


Според мен изказването му е по-скоро повече похвала на Роджърс отколкото заяждане с другите мениджъри.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот suareshampion » 04 яну 2015 21:03

Gil-galad написа:
suareshampion написа:
wolf написа:
suareshampion написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=525517

И щеше да види ШЛ през крив макарон

Не се знае . По важното ,обаче е ,че за него Роджърс е над Улие ,Бенитес и Далглиш !! Радвам се ,че със Стиви Джерард сме на едно мнение .


Според мен изказването му е по-скоро повече похвала на Роджърс отколкото заяждане с другите мениджъри.

Всеки може да си го тълкува ,както си иска . Но за мен ,означава точно това ,че за него Роджърс е по добър от тях .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот slash1912 » 04 яну 2015 21:50

Изображение
Image

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот kileto » 04 яну 2015 21:52

Гил ако искаш и това може да изтриеш.Но в тази тема като пиша за Ливърпул значи пиша за Джерард и обратното.Пусни си какво казва Джерард след мача Ливърпул Ман С. и тогава трий.За мен Джерард е Ливърпул и Ливърпул е Джерард.Да и оставяй коментари като да т.. ма.....!!!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот slash1912 » 05 яну 2015 18:10

Бившият полузащитник на Арсенал Емануел Фримпонг е получил смъртни заплахи, след като се подигра с капитана на Ливърпул Стивън Джерард. Малко след като бившият английски национал обяви, че напуска мърсисайдския клуб след края на сезона, ганайският футболист, който в момента защитава цветовете на руския Уфа, публикува снимка на Джерард заедно с такава на играча на Манчестър Юнайтед Андерсон в акаунта си в Instagram. Бразилецът бе изобразен с три медала от Висшата лига, а легендата с направена чрез фотошоп плочка с надпис "През 2014 година завърших по-високо от Ман Юнайтед".
Под изображението Фримпонг написа: "Такъв човек, като Андерсон, направи повече от един път това, което Стиви искаше".
Малко след това африканският футболист стана жертва на нападки от страна на фенове на Ливърпул, което принуди Фримпонг да изтрие скандалното изображение. Изглежда обаче, че това не е успокоило привържениците на "червените", защото вчера нападките към Емануел са продължили с пълна сила, включително в "пожеланията" към африканеца е имало заплахи за смърт.
Тази сутрин Фримпонг временно затвори достъпа до акаунта си. Липсва информация, дали бившият футболист на Арсенал ще се обърне към органите на реда.
Image

d1mitar
Мнения: 199
Регистриран на: 04 яну 2015 16:17
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот d1mitar » 05 яну 2015 18:16

slash1912 написа:
Бившият полузащитник на Арсенал Емануел Фримпонг е получил смъртни заплахи, след като се подигра с капитана на Ливърпул Стивън Джерард. Малко след като бившият английски национал обяви, че напуска мърсисайдския клуб след края на сезона, ганайският футболист, който в момента защитава цветовете на руския Уфа, публикува снимка на Джерард заедно с такава на играча на Манчестър Юнайтед Андерсон в акаунта си в Instagram. Бразилецът бе изобразен с три медала от Висшата лига, а легендата с направена чрез фотошоп плочка с надпис "През 2014 година завърших по-високо от Ман Юнайтед".
Под изображението Фримпонг написа: "Такъв човек, като Андерсон, направи повече от един път това, което Стиви искаше".
Малко след това африканският футболист стана жертва на нападки от страна на фенове на Ливърпул, което принуди Фримпонг да изтрие скандалното изображение. Изглежда обаче, че това не е успокоило привържениците на "червените", защото вчера нападките към Емануел са продължили с пълна сила, включително в "пожеланията" към африканеца е имало заплахи за смърт.
Тази сутрин Фримпонг временно затвори достъпа до акаунта си. Липсва информация, дали бившият футболист на Арсенал ще се обърне към органите на реда.

кой?

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот Gil-galad » 06 яну 2015 14:40

Charlie Austin @chazaustin9 · 15h 15 hours ago

How can Liverpool let this man go


Jamie Carragher @Carra23 · 15h 15 hours ago

If Gerrard was one of the new signings at 24 we'd be raving about him, but we judge him at 34 against himself at his peak.


Linda Pizzuti Henry @Linda_Pizzuti · 14h 14 hours ago

Gerrard is an incredible leader & inspiration on & off the field. I wish him & his family luck in their next chapter, they will be missed!
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.


Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот Liverpool_EC » 07 яну 2015 09:16

Абсолютно най-големия футболист за мен!!!
Въобще не ме интересува,кой какво спечелил,кой къде се подхлъзнал.Ебаси играча :!: Подяволите този човек вдигна Шампионската Лига заобиколен от Джими Траоре,Игор Бисчан и Владо Шмицер...просто според мен вече капитана се умори от всичките тези некадърници, с които го заобграждаха и реши,че е време за промяна и спокойно наслаждаване на залеза...
А ако статията на колегата е вярна и се маха заради объркания Роджърс,толкова по-зле за последния.А капитана вчера показа за пореден път,колко голям е,спасявайки му работата след фарса с/у четвърто дивизионен тим.
Велик си,Капитане :!: :!: :!: Надали докато съм жив,ще се насладя на друг такъв футболист.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта