Фен тема - Стивън Джерард

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот Jackxxx » 19 май 2015 09:24

Ще използвам темата да споделя някои мои мисли.

За съжаление, футбола се комерсиализира все повече и повече с всяка изминала година. Това, може би го прави по зрелищен за обикновенния зрител, който гледа футболни мачове 3-4 пъти годишно и то основно през месец май. Това, обаче, убива романтиката, която представлява дрогата, така необходима на отдадения футболен запалянко, който тръпне всяка седмица да види отново любимия си отбор.

Стивън Джерард е един от малкото останали воини на съвременния футбол, който никога не е изпъквал с невероятните си футболни качества. Определено един страхотен футболист, който като всеки друг е правил не една или две грешки. Стиви Джи, както аз обичам да си го наричам, е преди всичко човек, след това футболист. И това той е доказал много пъти. Един страхотен професионалист, който трябва да служи за пример на всеки един играч. Пример за непримиримия спортен дух, винаги да играе с хъс и себераздаване. Човек, който притежава онази невероятна харизма, за която всички знаем, всички сме чували, всички сме виждали някога, някъде около нас, тайничко надявайки се да притежаваме поне частица от тази аура. Една аура, подтикваща към сплотяване, усещането, че на този човек можеш да се довериш и желанието да застанеш рамо до рамо с него и да се борите заедно до последната секунда. Рядкост са вече не само футболистите, но като цяло хората, които биха се раздавали така, за каквата и да е кауза. Рядкост са вече футболистите, които носят романтиката във футбола.

Стивън Джерард е още млад човек, който го очаква дълъг път и ако продължава да носи в себе си това страхотно вдъхновение, то всички ние ще бъдем свидетели на още големи подвизи от един голям човек. Той ще липсва страшно много на Ливърпул, но нека си признаем, ще липсва и на противниците на Ливърпул. "Битките" с неговия Ливърпул винаги са били един от най-запомнящите се моменти в съвременния футбол.

Успех от един обикновен фен на Манчестър Юнайтед! :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот soccerav » 27 май 2015 12:54

Посланието на Джерард към феновете. Дълго е но си заслужава да се прочете:
To all my fans,

Saying goodbye hasn't been easy.

Liverpool Football Club has been such a massive part of my life since I was eight years old and I know how much I'm going to miss it.

It's been an emotional time for my family and I with my final game at Anfield against Crystal Palace and then my last appearance away to Stoke City.

But I've been blown away by the send-off I've been given by the supporters and I'd like to thank every one of you. It's been very humbling and it's something I'll cherish for the rest of my life.

It's been an absolute privilege to represent this football club for so long.

When I was a kid, kicking a ball around in Ironside Road in Huyton, all I ever wanted to do was play for Liverpool. I dreamed of pulling that shirt on just once.

I never thought I'd get close to achieving that so to be able to look back on a first-team career of 710 appearances spanning 17 years I'm immensely proud.

I've loved every minute of playing for the best supporters in the world.

It's been an amazing journey. There have been some glorious highs and some crushing lows, but throughout you have given me fantastic support and I'll never forget that.

The highs have been all the sweeter because they have been achieved with my boyhood club. We have shared those special moments together.

Of course the pinnacle of my career arrived in Istanbul 10 years ago. That was the best night of my life. When I lifted the European Cup, there was no prouder man on the planet.

It meant so much to me to deliver that trophy for you. The supporters played such a big part in helping to inspire that famous comeback against AC Milan. I'll never forget how they helped to lift our chins off the floor after that nightmare first half.

People have often asked me about the pressure on my shoulders to deliver for Liverpool but I've never seen that as a burden. There's been huge responsibility on me but I've always loved and embraced that.

It's been a massive honour to be captain of this club for so long. I've always given my best and tried to lead by example.

I've been very fortunate to play alongside some incredible players and for managers who have all helped me to improve and develop. I'm proud of what I've given back - the sacrifices, the dedication and the loyalty over the years.

But more than anything I feel incredibly lucky to have had the opportunity to play in front of these fans for so long.

Liverpool is my home and I love this city. But I believe the time is right to open a new chapter as I prepare to move to America.

I want to keep playing every week in the final few years of my career and I'm looking forward to embarking on a new challenge with Los Angeles Galaxy in the MLS.

I'll be away for the next couple of years but this isn't the end of my long association with Liverpool FC. I've been a supporter all my life and that will continue.

I hope to get the opportunity to come back and serve the club again one day. I feel that I can make a contribution in some role in the future.

But today is all about looking back and saying thank-you to the fans for the magnificent support you have given me over the past two decades. You have helped me to fulfil my dreams over and over again and given me memories I wouldn't swap for anything.

Thank you.

Steven Gerrard

Потребителски аватар
stan_lfc
Мнения: 37
Регистриран на: 15 юни 2013 12:08
Контакти:

Re: Стивън Джерард напуска Ливърпул.

Мнениеот stan_lfc » 27 май 2015 15:04

https://www.youtube.com/watch?v=W5bvwMizivc Едно прекрасно видео за великия лидер Стиви Ди.Много тъжно сбогуване стана с него и най-лошите възможни резултати.Сега в състава остава една голяма дупка, която за сега няма кой да я запълни.Искаше ми се да има ярък образ от академията,който да може да го наследи,но за в момента няма такъв за наше съжаление.Искрено се надявам на зима да се оформи един негов наем за няколко месеца и да го погледаме пак с червената фанелка.YNWA SG8

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот suareshampion » 30 май 2015 11:47

Честит рожден ден на големия Стиви Джерард .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.


Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот Alonso_Massa » 24 юни 2015 16:33

kileto написа:http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2015/06/24/13010182/real-madrid-bench-role-accelerated-liverpool-exit-gerrard?ICID=SP_TS_7

И аз четох тази статия. Ще видим след няколко дни като излъчат интервюто дали това е вярно или са му извъртяли думите.


Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот Alonso_Massa » 18 юли 2015 12:59

Капитана с гол и асистенция в дебюта си за Галакси. Направо ми спря сърцето като го видях как се радва с екипа на друг отбор... :cry: :cry: :cry:


Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот ralka_levskarka » 18 юли 2015 18:10

Изображение
Image

Dr. Phibesr
Мнения: 389
Регистриран на: 27 яну 2013 18:43
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот Dr. Phibesr » 19 юли 2015 01:17

кураво и сурово , но цитирам бъдещ премиер или кмет - продължаваме напред.


ще ми/ни липсва този човек в червено, но ще е за малко #legend

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот iliev72 » 11 ное 2015 12:34

Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта