Фен тема - Стивън Джерард

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот an4o_321 » 01 ное 2020 21:54

Отбора на Стиви е в страхотна серия! Девет поредни победи - в това число три много престижни на европейската сцена (включвам и мача срещу Галатасарай, извън групите) както и срещу Селтик във вътрешния шампионат. Десетото препиятствие обаче ще бъде много сериозно, дори брутално бих казал, ако гледаме сухата статистика на transfermarkt. com - пет пъти по-скъпия отбор на Бенфика. На мен лично, ще ми бъде доста интересен мача. Каква тактика ще избере Давид, когато трябва да влезе в "пещерата" на Голиат...
Над 1/3 от първата фаза на странния шотладски формат измина, Джърс водят, но каквото и да стане, тази година има не лоши шансове вече да се оберат плодовете на един подобаващ труд.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот SgtLiberty » 01 ное 2020 22:32

an4o_321 написа:Отбора на Стиви е в страхотна серия! Девет поредни победи - в това число три много престижни на европейската сцена (включвам и мача срещу Галатасарай, извън групите) както и срещу Селтик във вътрешния шампионат. Десетото препиятствие обаче ще бъде много сериозно, дори брутално бих казал, ако гледаме сухата статистика на transfermarkt. com - пет пъти по-скъпия отбор на Бенфика. На мен лично, ще ми бъде доста интересен мача. Каква тактика ще избере Давид, когато трябва да влезе в "пещерата" на Голиат...
Над 1/3 от първата фаза на странния шотладски формат измина, Джърс водят, но каквото и да стане, тази година има не лоши шансове вече да се оберат плодовете на един подобаващ труд.

Дано успее да вземе трофей Стиви ,ще му дойде добре.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

zdravkos
Мнения: 1895
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот zdravkos » 26 дек 2020 23:41

Браво Стиви Джи :mrgreen:
Рейнджърс с 12-а поредна победа в първенство, следващата събота е дербито срещу Селтик.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6120
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот KOPScousers » 27 дек 2020 11:05

zdravkos написа:Браво Стиви Джи :mrgreen:
Рейнджърс с 12-а поредна победа в първенство, следващата събота е дербито срещу Селтик.

Според мен, вземе ли и дербито, всичко приключва в борбата за титлата там. Мисля, че вмомента е на 19 точки пред Селтик, но ония са с 3 мача по-малко. Дори и да ги спечелят и трите, при евентуална победа на Рейнджърс след седмица в дербито, 13 точки преднина си е огромна разлика и интригата просто ще умре.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

zdravkos
Мнения: 1895
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: RAN - CEL / 22 Matchday

Мнениеот zdravkos » 02 яну 2021 16:06

Селтик доминира до сега тотално, в 62мин. защитника им получи червен картон и в 70мин. автогол на капитана им и се сринаха.
Рейнджърс с 16 чисти мрежи и само 5 допуснати гола до този кръг :shock:
Браво Стиви Джи ...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот Liverpool_EC » 05 яну 2021 02:42

zdravkos написа:Браво Стиви Джи :mrgreen:
Рейнджърс с 12-а поредна победа в първенство, следващата събота е дербито срещу Селтик.

Какви 12 победи, то стана Нова Година, а Джерард още няма загуба във всички турнири. Единствено 2те заспивания срещу Бенфика в ЛЕ, когато допуснаха изравнявания след, като повеждаха с 3:0 и 2:0 в двата мача, го лиши от един невиждан сезон до момента. Но такива заспивания имаха и нашите първите 2 год при Клоп. Най-трудното е да се промени манталитета. Отнема време, но Джерард показва, че е способен на това. Засега надхвърля всякакви очаквания, да не му е уроки и това със някакви футболисти (под) средна ръка. Десният им бек имаше 18 гола доскоро. Вярно, половината от дузпи, ама все пак :shock:
От сега го съжалявам, че един ден ще дойде да води любимият си отбор и ще трябва да прави английска боя с американска пръдня!
И казвам, че го съжалявам, защото рано или късно ще бъде плют от някои наши не много умни "фенове", защото не купил еди кой си...със заплатата си :oops: :oops: :oops:

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот an4o_321 » 06 яну 2021 04:07

Тавърниър е страхотия, да! Води при голмайсторите, а освен това има и цели 8 асистенции в шампионата. Общо за всички турнири статистиката му сигурно е главозамайваща, като се има предвид и че е бек.
Иначе Джърс имат 2 загуби - едната не знам дали трябва да се брой, щото е за миналия сезон, ама реално се изигра през този - и другата - за купата на Лигата. Очаквам да спечелят титлата и да отстранят белгийците в ЛЕ. С Бенфика така и не можаха да разрешат спора, но с три гола не са повеждали. ;)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот Liverpool_EC » 06 яну 2021 05:13

an4o_321 написа:Тавърниър е страхотия, да! Води при голмайсторите, а освен това има и цели 8 асистенции в шампионата. Общо за всички турнири статистиката му сигурно е главозамайваща, като се има предвид и че е бек.
Иначе Джърс имат 2 загуби - едната не знам дали трябва да се брой, щото е за миналия сезон, ама реално се изигра през този - и другата - за купата на Лигата. Очаквам да спечелят титлата и да отстранят белгийците в ЛЕ. С Бенфика така и не можаха да разрешат спора, но с три гола не са повеждали. ;)

Изтървал съм я тази загуба. И гола.

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот jelew73 » 06 яну 2021 09:35

an4o_321 написа:Тавърниър е страхотия, да! Води при голмайсторите, а освен това има и цели 8 асистенции в шампионата. Общо за всички турнири статистиката му сигурно е главозамайваща, като се има предвид и че е бек.
Иначе Джърс имат 2 загуби - едната не знам дали трябва да се брой, щото е за миналия сезон, ама реално се изигра през този - и другата - за купата на Лигата. Очаквам да спечелят титлата и да отстранят белгийците в ЛЕ. С Бенфика така и не можаха да разрешат спора, но с три гола не са повеждали. ;)

Айде нема нужда от такава страхотия , преди Рейнджърс обикаляше нискоразредните клубове като цветарка без успех. Той и Райън Кент изглежда като Меси там , но си го знаем каква стока е :mrgreen:

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Фен тема - Стивън Джерард

Мнениеот an4o_321 » 07 яну 2021 05:15

Той и Робо си цъкаше в Хъл, пък виж какво излезе... Тавърниър има голове и асисти срещу Селтик, Бенфика, Галатасарай, другите мачове от групите на ЛЕ, така че не е направил тая статистика срещу случайни отбори. За Кент по съм съгласен, че изпъква срещу слабаци. Стиви може и да съжалява, че го е взел.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта