Резервен отбор и юноши

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот Alonso_Massa » 14 мар 2015 20:20

Lubaka1892 написа:

Днес четох, че това момче ще го пращат под наем в Уигън.


Офтопик:

Офтопик:

iznenada
Мнения: 650
Регистриран на: 29 авг 2013 17:57

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот iznenada » 18 мар 2015 14:04

Да ,там е вече Джером и даже снощи е играл 8 минутки накрая ,при загубата от Уотфорд. Шей Оджо играе всеки мач титуляр,най вероятно и Синклеър ще е титуляр . Уигън са пред изпадане,но по важното е ,да се развиват момчетата. Синклеър е единствения в момента централен нападател от школата ,на който се възлагат големи надежди да попадне в първия отбор.
Ако някой ми следи коментарите от 3 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот Lubaka1892 » 21 мар 2015 14:01

"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот suareshampion » 18 апр 2015 09:17

Снощи много хубава победа на резервите ,като гости над Тотнъм с 1-3. Два гола вкара Самед Йесил .Това момче претърпя два пъти операции на кръстни връзки и беше дълго в бокса .Сега се завръща в добър момент. Другия месец ,ще стане на 21 години ,една възраст в която трябва да търси изяви вече в първи отбор,не може повече да си губи времето в резервния отбор. Това е последния му шанс да остане в отбора .Според мен Брендън ще го види на лятната подготовка и ще прецени дали да го остави в отбора или да го продаде. Йесил има голов нюх ,преди контузиите вкарваше много ,ще видим какво ще стане...
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот Lubaka1892 » 18 апр 2015 16:46

suareshampion написа:Снощи много хубава победа на резервите ,като гости над Тотнъм с 1-3. Два гола вкара Самед Йесил .Това момче претърпя два пъти операции на кръстни връзки и беше дълго в бокса .Сега се завръща в добър момент. Другия месец ,ще стане на 21 години ,една възраст в която трябва да търси изяви вече в първи отбор,не може повече да си губи времето в резервния отбор. Това е последния му шанс да остане в отбора .Според мен Брендън ще го види на лятната подготовка и ще прецени дали да го остави в отбора или да го продаде. Йесил има голов нюх ,преди контузиите вкарваше много ,ще видим какво ще стане...

И аз се надявах да се развие в отбора, беше добро попълнение, но с тези контузии незнам. Дано да има повече късмет в бъдеще и да развие качествата си.
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот suareshampion » 01 май 2015 11:25

Любак ,намери ако можеш видео от снощната хубава победа срещу Евъртън ,че аз не мога нещо .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот suareshampion » 09 май 2015 13:07

На европейското първенство до 17 години в английския отбор има двама играчи на Ливърпул .Това са халфа Хърби Кейн и защитника Трент Арнолд .
Хърби игра титуляр в първия мач срещу Италия а Арнолд влезе ,като резерва . Гледах ги на стадиона ,Хърби не е лош .Англия е бившия шампион и се надявам и сега да защити титлата си .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот Milkoy » 07 юли 2015 11:35

Пичове, които следите малките, наскоро ми попаднаха едни мини интервюта на юношите в официалния сайт и имаше един въпрос - кой според вас е най-талантливия играч във вашата възрастова група. И всички, почти без изключение, отговаряха Райън Кент. Вие какво мислите по въпроса и относно самия Кент - гледам, че го пращат в Суиндън.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот suareshampion » 07 юли 2015 16:50

Milkoy написа:Пичове, които следите малките, наскоро ми попаднаха едни мини интервюта на юношите в официалния сайт и имаше един въпрос - кой според вас е най-талантливия играч във вашата възрастова група. И всички, почти без изключение, отговаряха Райън Кент. Вие какво мислите по въпроса и относно самия Кент - гледам, че го пращат в Суиндън.

Добър е ,играе на крилото отляво и понякога влиза зад нападателя . Имам надежди за него . Но аз се радвам повече в момента за Тейшейра ,че толкова бързо се е възстановил от счупения крак и е започнал подготовка с първия отбор. Очаквам да направи силна подготовка и да пробие в отбора ..
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Резервен отбор и юноши

Мнениеот daduradam » 07 юли 2015 22:52

Тейшейра показваше уникални качества, но с тази тежка контузия..Ще видим какво ще стане с него, ако си върне формата ще е много интересно :)
Иначе от младоците има доста интересни момчета, които могат да влезнат в първия отбор до две-три години


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта