Играчи под наем

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

PeterForsberg
Мнения: 555
Регистриран на: 27 юни 2010 14:56
Контакти:

Играчи под наем

Мнениеот PeterForsberg » 29 сеп 2011 21:04

Споменал бях за необходимост от подобна тема.Ако някой модератор,прецени,може да поправи нещо,да добави и т.н.Истината е,че клубът е дал доста играчи под наем,а за повечето няма реално инфо.Аз ще дам начален тласък,а след това всеки е свободен да ъпдейтва с нови новини.
Петер Гулашчи/вратар/-пореден наем за младия унгарец,този път в Хъл сити.Гулашчи започна сезона като титуляр,но след два слаби мача отстъпи място на по-опитния Басо.Засега се представя под очакванията.
Стивън Дарби-десният бек/често използван и като ляв/ първи замина под наем в Рочдейл/Лига 1/.Момчето е твърд титуляр/11 мача като титуляр от 12/,но отборът му е от ниско ниво,а и никога не е било тайна,че бившият капитан на резервите няма потенциал да играе на най-високо ниво,още повече че клубът засега има достатъчно опции на неговата позиция.
Дейвид Амоо бе преотстъпен преди дни в Бери за месец.Атакуващия ползащитник,привлечен от Милуол като юноша/шампион по лека атлетика/,също трудно ще пробие в първия отбор,бележи регрес в представянето си като цяло.
Алберто Акуилани-под наем в Милан с опция при изиграване на 25 мача трансферът да стане официален за сума от около 7,5 млн. евро.Засега е изиграл 4 гола за Милан с един страхотен гол срещу Наполи.Ако не се контузи,съм убеден,че трансферът му ще е постоянен.
Джо Коул-под наем до края на сезона в Лил-в началото стартира като резерва,но последните мачове се налага в основния състав.Играе зад нападателя.Вкара страхотен гол срещу Лориен.Има изиграни 4 мача за Лил при 1 гол.За момента се представя повече от добре,а ако Лил решат да го задържат,кой знае-Еден Азар???
Вилиян Бижев-под наем във Фортуна Дюселдорф,засега няма мачове за първия отбор,който е доста силен и е един от фаворитите за промоция.Вкара два гола в последния си мач за резервите.
Дани Пачеко-под наем в Райо Валекано,но отборът с опция да го закупи за около 3 млн. паунда е Атлетико Мадрид.Последния мач срещу Реал влезе като резерва,трудно му е да се наложи като твърд титуляр,но поне се разчита на него.Играл е в три мача за пчеличките и в трите влиза като резерва.
Джонджо Шелви-според Скай и Ливърпул Еко преминава на 90% под наем в Блакпул.За него ще е голям плюс,още повече да играе за Холуей,който залага на атакуващ и приятен футбол,а не ръгане блъскане като дебелия Сам например.
В очакване на наем-Уилсън,Екълстън,както и Уиздъм.Хансен се прибра след наем в Брадфорд,представянето му там не бе на висота.
Последна промяна от PeterForsberg на 29 сеп 2011 21:50, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
liverpool96
Мнения: 4498
Регистриран на: 12 ное 2010 15:37
Контакти:

Re: Loan watch

Мнениеот liverpool96 » 29 сеп 2011 21:18

Браво! Одобрявам тази тема с две ръце. Добре си го написал, но поне промени заглавието на темата да е на български. Все пак тук не е английски форум, нека се придържаме към родния си език. :)

Потребителски аватар
Neftochimic1892
Мнения: 2306
Регистриран на: 25 дек 2010 21:27
Местоположение: bs
Контакти:

Re: Loan watch

Мнениеот Neftochimic1892 » 29 сеп 2011 21:29

Само аз ли мисля , че Шелви е по-добър от Спиаринг ? Иначе браво за темата ;)

Потребителски аватар
Уейн Рууни
Мнения: 565
Регистриран на: 04 юли 2011 15:58
Skype: На който му трябва да пита!
Контакти:

Re: Loan watch

Мнениеот Уейн Рууни » 29 сеп 2011 21:30

liverpool96 написа:Браво! Одобрявам тази тема с две ръце. Добре си го написал, но поне промени заглавието на темата да е на български. Все пак тук не е английски форум, нека се придържаме към родния си език. :)


Подкрепям всичко, дума по дума, което каза!
Последна промяна от Уейн Рууни на 29 сеп 2011 21:54, променено общо 1 път.
[center]Левски, Милан

[center]Кой ли отбор е с 26 титли, 25 купи, 13 златни дубъла, и 3 требъла?[/center]


john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот john barnes » 29 сеп 2011 22:12

спиъринг отказа още лятото да отиде под наем,явно няма място за шелви и затова го преотстъпват.дани уилсън май ще се върне в рейнджърс под наем,за него също няма място.иначе,браво за темата!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Neftochimic1892
Мнения: 2306
Регистриран на: 25 дек 2010 21:27
Местоположение: bs
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот Neftochimic1892 » 29 сеп 2011 22:56

Някой знае ли дали Инсуа е продаден или е под наем ?

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот venomcho » 30 сеп 2011 00:37

Neftochimic1892 написа:Някой знае ли дали Инсуа е продаден или е под наем ?


Продаден е, а одеве кво голче лепна...

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Играчи под наем

Мнениеот john barnes » 30 сеп 2011 09:52

инсуа е продаден за 3.7 млн.паунда....
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: Loan watch

Мнениеот Hakercheto » 30 сеп 2011 17:10

Neftochimic1892 написа:Само аз ли мисля , че Шелви е по-добър от Спиаринг ? Иначе браво за темата ;)

Незнам дали си само ти,но аз подкрепям Спиъринг и мисля че се представи мн добре в мачовете който игра за Пул(Карлинг Къп)
Само Левски!
You'll never walk alone!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта