Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 15 дек 2021 20:49

Thsmith написа:Чакай сега, клубовете плащат заплатите на играчите. Те трябва по начало да са на разположение на клубовете приоритетно. Да си играят за националните отбори, но когато няма мачове за клубния. КАФ трябва да се организира лятото или да си търпи последствията.

КАФ лятото. Да си се замислял какви са температурите там тогава?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Thsmith » 15 дек 2021 21:02

wolf написа:
Thsmith написа:Чакай сега, клубовете плащат заплатите на играчите. Те трябва по начало да са на разположение на клубовете приоритетно. Да си играят за националните отбори, но когато няма мачове за клубния. КАФ трябва да се организира лятото или да си търпи последствията.

КАФ лятото. Да си се замислял какви са температурите там тогава?

Принципно не съм, но ми се върти нещо от рода че имаше едно световно първенство с едни ужасно дразнещи жужащи свирки. Бъркам ли или се проведе точно лятото?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 15 дек 2021 21:09

Thsmith написа:
wolf написа:
Thsmith написа:Чакай сега, клубовете плащат заплатите на играчите. Те трябва по начало да са на разположение на клубовете приоритетно. Да си играят за националните отбори, но когато няма мачове за клубния. КАФ трябва да се организира лятото или да си търпи последствията.

КАФ лятото. Да си се замислял какви са температурите там тогава?

Принципно не съм, но ми се върти нещо от рода че имаше едно световно първенство с едни ужасно дразнещи жужащи свирки. Бъркам ли или се проведе точно лятото?

В Южна Африка се проведе, да, но по това време на годината там се води зима и по време на Световното температурите бяха не по-големи от 15-20 градуса през деня и около 10 през нощта. Ето, че пак зависи от държавата домакин. Последните 2 финала на ШЛ ги местят все в Португалия и Истанбул така и не можа да приеме нито един от двата финала. Не виждам проблем КАН да бъде изместена от Камерун в някоя по-южна част на Африка, където не е 40+ градуса през лятото и да се проведе нормален турнир, който да не е по време на клубните първенства. В този ред на мисли, едва ли на феновете на другите отбори им пука толкова за случващото се около КАН, но на феновете на Ливърпул няма как да не им пука при положение, че няма африканци, няма и голове за нас. :P
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 15 дек 2021 21:09

Thsmith написа:
wolf написа:
Thsmith написа:Чакай сега, клубовете плащат заплатите на играчите. Те трябва по начало да са на разположение на клубовете приоритетно. Да си играят за националните отбори, но когато няма мачове за клубния. КАФ трябва да се организира лятото или да си търпи последствията.

КАФ лятото. Да си се замислял какви са температурите там тогава?

Принципно не съм, но ми се върти нещо от рода че имаше едно световно първенство с едни ужасно дразнещи жужащи свирки. Бъркам ли или се проведе точно лятото?

Южна Африка е сравнително облагодетелствата като климат макар че и там е кошмар. Имам роднини които живеят 20 години там.
Нашето лято е тяхната зима за южното полукълбо където са световни сили като Ангола, Конго, Танзания, Зимбабве, Мадагаскар и... Южна Африка. В горната част обаче където си е лято са Камерун, Нигерия, Сенегал, Египет, Алжир, Мароко и тнт... Все футболни страни. Ако ме разбираш
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот CSKA69 » 15 дек 2021 21:14

Световното в Южна Африка наистина ще бъде запомнено с отвратителните вувузели и с това, че не спрях да псувам ''дис бритиш хомосекшуъл'' съдията на финала Испания-Холандия Хауърд Уеб хахахаах Толкова очевадно подкрепяше иберийците, че си беше срамна история...
Изображение

Изображение

RMCF
Мнения: 2162
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот RMCF » 15 дек 2021 21:40

CSKA69 написа:Световното в Южна Африка наистина ще бъде запомнено с отвратителните вувузели и с това, че не спрях да псувам ''дис бритиш хомосекшуъл'' съдията на финала Испания-Холандия Хауърд Уеб хахахаах Толкова очевадно подкрепяше иберийците, че си беше срамна история...

Колко па да е било очевадно. За оня каратистки ритник, Де Йонг заслужаваше не 1, а 2 червени картона. Странно как обаче съдията, който бута иберийците не му го показа.

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 23 дек 2021 14:06

Мачът с Лийдс на 26ти се отлага заради Ковид в Лийдс

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 23 дек 2021 17:42

Тия от ФА са за убиване. Що не отложиха мача на лийдс срещу камиларите,а точно сега срещу нас? Иначе ще имаме лека почивка до мача срещу пастира,дето вчера Клоп го напляска с децата! Кефът беше пълен,винаги ми е густо,когато Юрген шиба бай лебед:))))
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 23 дек 2021 19:05

john barnes написа:Тия от ФА са за убиване. Що не отложиха мача на лийдс срещу камиларите,а точно сега срещу нас? Иначе ще имаме лека почивка до мача срещу пастира,дето вчера Клоп го напляска с децата! Кефът беше пълен,винаги ми е густо,когато Юрген шиба бай лебед:))))

Той бай лебед се шиба сам. Не стига, че си умори титулярите, ами 2 се контузи ха и остана без ЦЗ за мачовете с Чаршаф сити и с нас. Така че и ковид не може да му помогне

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 23 дек 2021 19:07

john barnes написа:Тия от ФА са за убиване. Що не отложиха мача на лийдс срещу камиларите,а точно сега срещу нас? Иначе ще имаме лека почивка до мача срещу пастира,дето вчера Клоп го напляска с децата! Кефът беше пълен,винаги ми е густо,когато Юрген шиба бай лебед:))))

И за трепане и за е.ан са. Лийдс поеха 11 шайби в 2 мача с експериментален състав, но точно срещу нас вече могат да отлагат


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта