Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот CSKA69 » 24 мар 2024 08:58

kadett1 написа:
john barnes написа:Охлювите докато се натуткат от ноември месец,май май Алонсо ще отиде във байерн...голям смях ще падне с новия мениджър,усещам го. Взехме спортния директор и главния скаут на борнемут,да не стане накрая да вземем и треньора им...

Ако Байерн или Реал решат да го вземат , по добре да не се надяваме - просто ще отиде в отбор с осигурени финанси. Ние сме му някакъв дълбок резервен вариант, а след като спечели Бундеслигата може да се замисли и да остане в Байер.

Аз лично смятам, че Шаби Алонсо ще остане в Байер Леверкузен, а следващия му клуб след това ще бъде Реал Мадрид. Също така смятам, че това е бил планът от самото начало с отиването му в Германия - да натрупа няколко годишен опит там, опитвайки се да спечели каквото може и после обратно в Испания. Ливърпул ще бъде дестинация в кариерата на Алонсо като треньор, но просто няма да е сега... Силно се надявам да натиснем за Нагелсман, защото само той ми изглежда като логична опция за заместник на Клоп.
Изображение

Изображение

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 24 мар 2024 09:35

Нагелсман ще се върне в Байерн след европейското, поне такива са слуховете за момента. Двамата,които го натириха(Оли и Хасан) вече ги няма там. Вратата е отворена...
На Чаби като му разпродадат отбора след сезона тази година какво да прави повече там? Да гради от нула ли? За какво да остава там? Другия сезон да се бори за топ 6?
Преди време се пишеше, че може да доидат в пакет с Ролфи, но сега след като имаме вече спортен директор няма как да се случи това.
Всичко зависи от ФСГ, които ще посочат посоката на развитие след Клопо!
ИзображениеИзображение

john barnes
Мнения: 6422
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 24 мар 2024 17:32

zdravkos написа:Нагелсман ще се върне в Байерн след европейското, поне такива са слуховете за момента. Двамата,които го натириха(Оли и Хасан) вече ги няма там. Вратата е отворена...
На Чаби като му разпродадат отбора след сезона тази година какво да прави повече там? Да гради от нула ли? За какво да остава там? Другия сезон да се бори за топ 6?
Преди време се пишеше, че може да доидат в пакет с Ролфи, но сега след като имаме вече спортен директор няма как да се случи това.
Всичко зависи от ФСГ, които ще посочат посоката на развитие след Клопо!

Мен точно това ме притеснява,че янките ще сочат посоката...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 24 мар 2024 21:22

john barnes написа:
zdravkos написа:Нагелсман ще се върне в Байерн след европейското, поне такива са слуховете за момента. Двамата,които го натириха(Оли и Хасан) вече ги няма там. Вратата е отворена...
На Чаби като му разпродадат отбора след сезона тази година какво да прави повече там? Да гради от нула ли? За какво да остава там? Другия сезон да се бори за топ 6?
Преди време се пишеше, че може да доидат в пакет с Ролфи, но сега след като имаме вече спортен директор няма как да се случи това.
Всичко зависи от ФСГ, които ще посочат посоката на развитие след Клопо!

Мен точно това ме притеснява,че янките ще сочат посоката...

Според мен, кормчиите направиха сериозен обратен завой с последите назначения. Ще видим какво има в тази посока ...Нали чухте, че най-важното за Ливърпул било "увеличената стойност на играчите " :roll: :roll: :roll:

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 25 мар 2024 21:09

Важно е с какъв бюджет ще разполагат кормчиите :)
И най-вече кой ще сложат за капитан на кораба Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 26 мар 2024 00:21

Предпочитам ако не е Алонсо да не е някой който тепърва ще се учи в топ отбор.
Предпочитам дори Моуриньо пред нов Брендън
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 26 мар 2024 16:51

Аз също предпочитам някой опитен треньор, ако няма да е Шаби, защото Ливърпул не е клуб, на гърба на който да се учат новопроходили в професията. Ама точно Моуриньо... Ливърпул години наред се слави с бързината в играта си, контраатаките и скоростта като цяло, а стилът на Моуриньо в Ливърпул би бил катастрофален, подобно на Тотнъм и Рома според мен. И все пак бих бил изключително заинтригуван, ако се стигне до подобен ход, но не вярвам.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 26 мар 2024 17:12

KOPScousers написа:Аз също предпочитам някой опитен треньор, ако няма да е Шаби, защото Ливърпул не е клуб, на гърба на който да се учат новопроходили в професията. Ама точно Моуриньо... Ливърпул години наред се слави с бързината в играта си, контраатаките и скоростта като цяло, а стилът на Моуриньо в Ливърпул би бил катастрофален, подобно на Тотнъм и Рома според мен. И все пак бих бил изключително заинтригуван, ако се стигне до подобен ход, но не вярвам.

Не не, говоря че бих предпочел дори него. Футбола му не е за нас макар че стила му с Реал Мадрид с правилните играчи беше брутален и директен. Рекорд по голове също
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 28 мар 2024 19:48

Днеска чета,че бащата на Луис Диас не губел надежда, че сина му ще заиграе в Испания. Поредния мангал с блян - да играе в Барса. Ами да заминава още сега. После, да не си търси отбор , като Каутиньо, а пък никой да не го ще. Абе, мангала си остава мангал цял живот.

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 28 мар 2024 22:06

kadett1 написа:Днес чета, че бащата на Луис Диас не губел надежда, че синът му ще заиграе в Испания...

Явно не познаваш нито един "латинос" и манталитетът им ти е абсолютно непозанат. Адаптирането им в северна Европа и особено Англия е много трудно, да не кажа и невъзможно.
Липсата на слънце, влагата, и ососбено тъмните дни през зимата в комбинация със студа ги ''убиват"!
Лучо си играеше в топла и слънчева Португалия - опита в Англия, не му понася и е в пълното си право да отиде там, където смята, че ще е добре.

Стига сте съдили хората за техните мечти, само защото са различни от вашите желания...
Не ти приляга да постявяш епитети за футболисти от други континенти, че не могат да се интегрират в отвратителната* Англия.

*
Студ, вятър, мухъл, влага и супер скапано време в 333 дни от годината ;)
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта