Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 29 окт 2018 21:39

Следващия ,заслужил да има песен от Копа-Върджил.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CUix4Uf4eE4[/youtube]
Lyrics: HE'S OUR CENTRE HALF
HE'S OUR NUMBER 4
WATCH HIM DEFEND
AND WATCH HIM SCORE
HE CAN PASS THE BALL
CALM AS YOU LIKE
HE'S VIRGIL VAN DIJK
VIRGIL VAN DIJK
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 29 окт 2018 21:57

slash1912 написа:Следващия ,заслужил да има песен от Копа-Върджил.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CUix4Uf4eE4[/youtube]
Lyrics: HE'S OUR CENTRE HALF
HE'S OUR NUMBER 4
WATCH HIM DEFEND
AND WATCH HIM SCORE
HE CAN PASS THE BALL
CALM AS YOU LIKE
HE'S VIRGIL VAN DIJK
VIRGIL VAN DIJK


Браво! Поугс и Ливърпул в едно, идеааално :) !

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 30 окт 2018 19:11

Феновете на Манчестър Сити нямат съмнение, че защитата на титлата на любимците им в Премиършип минава през яростна битка с възродения Ливърпул.

И това си пролича и по време на сблъсъка с Тотнъм в понеделник на "Уембли". Още във 2-рата минута на мача гостуващата агитка запя нова песен, но тя не беше за отбора им или против лондонските домакини, а пародия на прочутия рефрен на феновете на Ливърпул "Allez Allez Allez". В него се пее за европейската слава на мърсисайдци, но кавърът, естествено, е доста по-различен.

"Бихте път до Киев, за да ви набият. Рамос контузи Салах, а Стърлинг спечели дубъл" - в този дух е новата песен на "гражданите" и е още един щрих от битката между двата отбора, които са на върха в класирането с по 26 точки.

Челси е трети - с 24, но засега "гражданите" не преправят песни на запалянковците на "сините". Явно още не са убедени, че отборът на Маурицио Сари ще се намеси в битката за титлата. Със сигурност ще бъде много интересно.

Оригиналът:

"We've conquered all of Europe
We're never gonna stop
From Paris down to Turkey
We've won the f****** lot

Bob Paisley and Bill Shankly
The Fields of Anfield Road
We are loyal supporters
And we come from Liverpool
Allez Allez Allez."

Кавърът:

"All the way to Kiev
To end up in defeat
Crying in the stands
And battered in the streets

Ramos injured salah
Victims of it all
Sterling won the double
And the scousers won f*** all
Allez Allez Allez."

Тия досега ми бяха леко безразлични,явно манчестърската олигофрения няма цвят :|
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 30 окт 2018 20:24

slash1912 написа:
Тия досега ми бяха леко безразлични,явно манчестърската олигофрения няма цвят :|

А, олигофрения... Просто забавно съчетание на ниско IQ и големи комплекси... Или са си мислели, че на мача им с Тотнъм е пълно с фенове на Пуул, знам ли...
Някога ме веселяха изключително феновете на Челси, които крещяха истерично "Чельскийййййй! I love рууублззз!!!", а червените им носове проблясваха под нахлупените казашки калпаци. Нямам търпение да видя камиларските бардове сега. Нищо по смешно няма от изцепките на внезапно опаричен посредственяк. :mrgreen:

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Gil-galad » 31 окт 2018 01:15

Real написа:
slash1912 написа:
Тия досега ми бяха леко безразлични,явно манчестърската олигофрения няма цвят :|

А, олигофрения... Просто забавно съчетание на ниско IQ и големи комплекси... Или са си мислели, че на мача им с Тотнъм е пълно с фенове на Пуул, знам ли...
Някога ме веселяха изключително феновете на Челси, които крещяха истерично "Чельскийййййй! I love рууублззз!!!", а червените им носове проблясваха под нахлупените казашки калпаци. Нямам търпение да видя камиларските бардове сега. Нищо по смешно няма от изцепките на внезапно опаричен посредственяк. :mrgreen:


Феновете на Сити и Тотнъм последно време се опитват изкуствено да иградят някакво "съперничество" между техните клубове и Ливърпул, предвид, че в исторически план такова няма по никакви критерии...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 31 окт 2018 10:36

Сити се ебават с мач до който сме достигали 8 пъти и сме печелили 5. А те дори не са го помирисвали :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 04 ное 2018 22:11

Леле... Салах не просто не е във форма. Той направо е безформен. Обезобразен. Коя завистлива гад му го причини???
https://twitter.com/mhmedmostaf13/statu ... 92/photo/1

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pzahariev » 08 ное 2018 09:42

Групата е попаднала в един безкраен кръговрат. В него малка тълпа повтаря едни и същи аргументи, но гони всеки с различно от тяхното мнение. Така чуват потвърждение на собствените си мисли, което създава една илюзия за истинност на аргументите и една нереална увереност. Постоянното нападение на инакомислещите ми идва в повече. Признавам си и аз не искам да чета постоянни негативи за отбора, но и в тях има истина. Не трябва да приемаме само позитивните коментари, възвеличаващи треньора и отбора, това е самоубийствено и ни води до този безкраен сляп кръговрат на илюзии.
В момента съм доволен от точковия актив на отбора в първенството, но толкова. Нищо друго не ми говори, че сме на път към титлата. Сезона е твърде дълъг, а в момента нямам усещането, че ще постигнем целта.
Няма я онази искра от миналата и по-миналата година. Липсват онези невероятни атаки, получаващи се по инстинкт, няма я градивността в играта, онзи пас (с малки изключения), който отваря цялата противникова защита, завършващия удар от каквато и да е позиция.
Миналите две години играта ни беше съсредоточена изцяло в атака и съответно головете бяха много, както в противниковата, така и в нашата. Разбираемо и очаквано е, че отбор градащ се изцяло на атака ще постигне точно това, което ние - нищо. Правилно, след постигането на нищото, Клоп реши да обърне палачинката и купи вратар и защитник от световна класа.
Но ми се стува, че палачинката бе обърната твърде рязко и не се потърси някаква златна среда, където ще има синхрон в играта във всичките фази.
Сега отбора играе по-защитно от времената на Бенитез, което си е постижение.
Нещо куца в играта и в отбора. Не знам къде е причината, но хората, от които зависи да разберат (Клоп и екипа му) трябва сериозно да помислят къде се счупи чашата и защо царят се оказва малко по-малко гол. Наистина се моля Клоп да се отърси от тази мания да търси по-малко голове в нашата врата, но за сметка на това да страда цялостната ни игра и инстиктивността в атака. Искрено се надявам да намери златната среда и да заиграем уверено в защита, но да не е за сметка на атрактивността и успеваемостта в атака.
LOREM IPSUM

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 08 ное 2018 14:07

pzahariev написа:Групата е попаднала в един безкраен кръговрат. В него малка тълпа повтаря едни и същи аргументи, но гони всеки с различно от тяхното мнение. Така чуват потвърждение на собствените си мисли, което създава една илюзия за истинност на аргументите и една нереална увереност. Постоянното нападение на инакомислещите ми идва в повече. Признавам си и аз не искам да чета постоянни негативи за отбора, но и в тях има истина. Не трябва да приемаме само позитивните коментари, възвеличаващи треньора и отбора, това е самоубийствено и ни води до този безкраен сляп кръговрат на илюзии.
В момента съм доволен от точковия актив на отбора в първенството, но толкова. Нищо друго не ми говори, че сме на път към титлата. Сезона е твърде дълъг, а в момента нямам усещането, че ще постигнем целта.
Няма я онази искра от миналата и по-миналата година. Липсват онези невероятни атаки, получаващи се по инстинкт, няма я градивността в играта, онзи пас (с малки изключения), който отваря цялата противникова защита, завършващия удар от каквато и да е позиция.
Миналите две години играта ни беше съсредоточена изцяло в атака и съответно головете бяха много, както в противниковата, така и в нашата. Разбираемо и очаквано е, че отбор градащ се изцяло на атака ще постигне точно това, което ние - нищо. Правилно, след постигането на нищото, Клоп реши да обърне палачинката и купи вратар и защитник от световна класа.
Но ми се стува, че палачинката бе обърната твърде рязко и не се потърси някаква златна среда, където ще има синхрон в играта във всичките фази.
Сега отбора играе по-защитно от времената на Бенитез, което си е постижение.
Нещо куца в играта и в отбора. Не знам къде е причината, но хората, от които зависи да разберат (Клоп и екипа му) трябва сериозно да помислят къде се счупи чашата и защо царят се оказва малко по-малко гол. Наистина се моля Клоп да се отърси от тази мания да търси по-малко голове в нашата врата, но за сметка на това да страда цялостната ни игра и инстиктивността в атака. Искрено се надявам да намери златната среда и да заиграем уверено в защита, но да не е за сметка на атрактивността и успеваемостта в атака.

Абсолютно съм съгласен с по горното, но има леки нюанси. Играта в защита се подобри очевадно, но играта в нападение закъса, а една от причините е това, че никой от триото не е във формата от миналата година. Айде Мане винаги си е бил малко муха без глава, но Салах не мога да го позная - съсвсем различен играч, не създава положения и не ги и вкарва , ако излезе на стрелкова позиция. Успеваемостта му тази година е повече от 50 % надолу. Фирмино е също бледа сянка на това, което беше миналата година и това си личи по боравенето с топката и избора на позиция. Напоследък направо се губи по терена и ги няма ония извеждащи пасове , които откриваха чисти позиции на Салах и Мане.
И тук идва ролята на Каутиньо - нямаме класен плеймейкър, който да прави играта. Може би трябваше да вземем някой свестен плеймейкър лятото. Нито Лалана, нито Милнър, нито Фабиньо, нито Кейта, нито Хендерсън могат да правят играта. Силно се надявам зимата, най-късно лятото да се вземе такъв.
Не споделям еуфорията от мястото ни в момента, защото и аз не виждам лекотата в играта, която която играят Сити. Дори не съм сигурен за топ 4. Би трябвало да сме там, но за шампиони ни трябва още един летен прозорец с 1-2 силни трансфера .

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 08 ное 2018 18:05

kadett1 написа:
pzahariev написа:Групата е попаднала в един безкраен кръговрат. В него малка тълпа повтаря едни и същи аргументи, но гони всеки с различно от тяхното мнение. Така чуват потвърждение на собствените си мисли, което създава една илюзия за истинност на аргументите и една нереална увереност. Постоянното нападение на инакомислещите ми идва в повече. Признавам си и аз не искам да чета постоянни негативи за отбора, но и в тях има истина. Не трябва да приемаме само позитивните коментари, възвеличаващи треньора и отбора, това е самоубийствено и ни води до този безкраен сляп кръговрат на илюзии.
В момента съм доволен от точковия актив на отбора в първенството, но толкова. Нищо друго не ми говори, че сме на път към титлата. Сезона е твърде дълъг, а в момента нямам усещането, че ще постигнем целта.
Няма я онази искра от миналата и по-миналата година. Липсват онези невероятни атаки, получаващи се по инстинкт, няма я градивността в играта, онзи пас (с малки изключения), който отваря цялата противникова защита, завършващия удар от каквато и да е позиция.
Миналите две години играта ни беше съсредоточена изцяло в атака и съответно головете бяха много, както в противниковата, така и в нашата. Разбираемо и очаквано е, че отбор градащ се изцяло на атака ще постигне точно това, което ние - нищо. Правилно, след постигането на нищото, Клоп реши да обърне палачинката и купи вратар и защитник от световна класа.
Но ми се стува, че палачинката бе обърната твърде рязко и не се потърси някаква златна среда, където ще има синхрон в играта във всичките фази.
Сега отбора играе по-защитно от времената на Бенитез, което си е постижение.
Нещо куца в играта и в отбора. Не знам къде е причината, но хората, от които зависи да разберат (Клоп и екипа му) трябва сериозно да помислят къде се счупи чашата и защо царят се оказва малко по-малко гол. Наистина се моля Клоп да се отърси от тази мания да търси по-малко голове в нашата врата, но за сметка на това да страда цялостната ни игра и инстиктивността в атака. Искрено се надявам да намери златната среда и да заиграем уверено в защита, но да не е за сметка на атрактивността и успеваемостта в атака.

Абсолютно съм съгласен с по горното, но има леки нюанси. Играта в защита се подобри очевадно, но играта в нападение закъса, а една от причините е това, че никой от триото не е във формата от миналата година. Айде Мане винаги си е бил малко муха без глава, но Салах не мога да го позная - съсвсем различен играч, не създава положения и не ги и вкарва , ако излезе на стрелкова позиция. Успеваемостта му тази година е повече от 50 % надолу. Фирмино е също бледа сянка на това, което беше миналата година и това си личи по боравенето с топката и избора на позиция. Напоследък направо се губи по терена и ги няма ония извеждащи пасове , които откриваха чисти позиции на Салах и Мане.
И тук идва ролята на Каутиньо - нямаме класен плеймейкър, който да прави играта. Може би трябваше да вземем някой свестен плеймейкър лятото. Нито Лалана, нито Милнър, нито Фабиньо, нито Кейта, нито Хендерсън могат да правят играта. Силно се надявам зимата, най-късно лятото да се вземе такъв.
Не споделям еуфорията от мястото ни в момента, защото и аз не виждам лекотата в играта, която която играят Сити. Дори не съм сигурен за топ 4. Би трябвало да сме там, но за шампиони ни трябва още един летен прозорец с 1-2 силни трансфера .

Ето това вече са 2 нормални мнения, без да се изкарват некадърници 90% от всички в отбора, да се зануляват сезони и прочие първични реакции.
[offtopic]Кадет, ако може изтрий си последния ред, че има хора във форума с по-слаба психика и може да си посегнат :lol: :lol: :lol:[/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта