Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 23 апр 2018 19:14

venomcho написа:"мрачни времена", "сервитьори" - верно доста късопаметни хора пишат тука...
я и аз да се пробвам - "финал в ШЛ", "полуфинали в ШЛ", "второ място, на косъм от титла"...
Ясно, че всичко това е въпреки двата паразита, а не заради тях, но щом тези са мрачните времена, явно още не са настъпили светлите..


:idea: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) :mrgreen:

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Тони » 23 апр 2018 19:56

Салах ги уби тая година. Ех, Жозе, за една титла ни е*а майката!

Иначе честито. Аз само цъкам с език и гледам Салах и Де Бройне. Малко и Лукаку. Абе, важното е да сме живи и здрави.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 23 апр 2018 22:17

9lives написа:
venomcho написа:"мрачни времена", "сервитьори" - верно доста късопаметни хора пишат тука...
я и аз да се пробвам - "финал в ШЛ", "полуфинали в ШЛ", "второ място, на косъм от титла"...
Ясно, че всичко това е въпреки двата паразита, а не заради тях, но щом тези са мрачните времена, явно още не са настъпили светлите..


Хикс и Жилет дойдоха 2007 и ефекта им се усети след тези събития. Сезон 09/10 беше зле, а през 10/11 дядо Рой каза, че Ливърпул може да се бори за оцеляването си. Можеш да разгледаш колко сме и похарчили през тези сезони. Отговора е нищо. С парите от продажбите се купуваха средняци. Нека не забравим че и тогава нито Тотнъм нито Сити бяха това което са днес. Топ 4 беше на 99% ясен всеки сезон.

Имам и един въпрос. Ти не си фен на Ливърпул, но след като ти отворя профила ти пише, че си най - активен в нашият форум. Нямаш ли съмишленици на твоя отбор с които да коментираш, че вместо всеки път да пишеш негативни неща тук ?

Този е фен на отбора на Рафа Бенитез, само някой да спомене нещо с/у Рафата и за секунди се появява отровния да му адвокатства :lol: Нищо, че Рафата има сезони завършени зад Евертън и Астън Вила, ще ти се обясни, че тогава тези отори бяха част от топ 6 :lol:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот realist » 23 апр 2018 22:31

На мен пък ми е интересно ти защо толкова ненавиждаш Рафа и постоянно обезценяваш постигнатото от него. Само ще ти припомня, че това, за което сега издигате паметници на Клоп, при Рафата беше рутинно.

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 23 апр 2018 22:52

На нашият любим отбор му трябват точно 3 равенства за да е в топ 4. Равенство със Стоук и Брайтън(макар че ще вземем единият мач 100%) и 1 с Челси. Дори Челси да вземат 3те мача и да направят равен с нас няма как да вкарат 20 гола за да ни изпреварят. И преди някой да каже - ама ще паднем от Челси на техният стадион, нека да видят, че последните 2 мача на моста ги взехме, а бяхме по - зле от Челси като отбор. Така че както се пее в една песен "Всичко е точно"

ЕDIT: Моя грешка. Даже и при три победи и равенство с нас пак не им стига 1 точка.

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 24 апр 2018 02:49

Ето го и нашия чичо Скрудж, дето отпуска по 200-250 мил на трансферен прозорец :lol:
Джеймс Палота му е мнг добър приятел и бивш бизнес партньор и може да му се вярва на 100%.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 24 апр 2018 03:05

realist написа:На мен пък ми е интересно ти защо толкова ненавиждаш Рафа и постоянно обезценяваш постигнатото от него. Само ще ти припомня, че това, за което сега издигате паметници на Клоп, при Рафата беше рутинно.

Не го ненавиждам Бенитез, просто не го величая толкова, колкото вие и ви напомням някои факти, защото като ви гледам едва ли не сме вдигали купи с него всеки сезон по няколко. За мен Джерард го носеше на гръб и точно когато направи наистина хубав отбор, Бенитез се изсра на метеното и продаде Алонсо...и от там започна падението на Ливърпул. Както виждаш, даже Суарез се оказа заменим, дойде Салах и от крилото ще му бие рекорда. От всички топ играчи, които продадохме Алонсо беше най-уникалния за мен и не знам с какъв акъл Рафата реши, че може да го замести с Гарет Бари...в последствие с Акуилани. Както и да е, всеки си има мнение, дъвкали сме я тази тема, но за мен не е този за който примерно ти го имаш...тактически гений и тем подобни. Мнг добър треньор, но адски слаб психолог. Знам мнг добре, че при предните янки не беше поносимо, но все пак с някои свои решения Бенитез не си помогна много и той...и последваха 8 трагични години, от които сега Клоп е на път да ни извади. Дай да се фокусираме над светлото бъдеще, а не над миналото ;)

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6130
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 25 апр 2018 10:56

Сега остана само да палим свещи поне един измежду Джан, Лалана или Окс (който изглежда най-малко вероятен към момента) да се оправят, защото само с 3 халфа сме на никъде. Продадохме Коутиньо, пратихме Груич под наем, а сега стана така, че нямаме реална алтернатива на Хендо, Милнър и Джини. Ех, друго щеше да е ако имахме гарантирано място в Топ 4, мачовете със Стоук и Брайтън спокойно можеше да ги изиграе втория отбор. :|
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот realist » 25 апр 2018 11:21

KOPScousers написа:Сега остана само да палим свещи поне един измежду Джан, Лалана или Окс (който изглежда най-малко вероятен към момента) да се оправят, защото само с 3 халфа сме на никъде. Продадохме Коутиньо, пратихме Груич под наем, а сега стана така, че нямаме реална алтернатива на Хендо, Милнър и Джини. Ех, друго щеше да е ако имахме гарантирано място в Топ 4, мачовете със Стоук и Брайтън спокойно можеше да ги изиграе втория отбор. :|


Точно затова недоволствах толкова много последния мач. Нарисувана победа, решено място в топ 4 и ти се осираш мощно. Сега трябва да се хвърляме срещу отбор, който играе за живота си, точно между двата мача с Рома. Ако, недай Боже, отпаднем от топ 4, някои хора тук ще ме сънуват като кошмар с месеци. Ще се постарая да не ме забравят никога.

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 25 апр 2018 11:54

Абе онези младежи Груич и Еджария няма ли как да ги върнем. Да платим някаква компенсация, защото знам че играчи в други първенства могат да им се прекратяват наемите. Да ги върнем не защото са големи играчи, а просто защото ни трябват тела на тези позиции.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта