Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 17 май 2018 01:30

cskarcheto92 написа: Знаем ли... може ТАА да се завърне като световен шампион :? :lol:

Никога не се знае... но е по-вероятно да се завърне с рускиня, отколкото с титла. Все е нещо, де. :)

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот cskarcheto92 » 17 май 2018 01:35

Real написа:
cskarcheto92 написа: Знаем ли... може ТАА да се завърне като световен шампион :? :lol:

Никога не се знае... но е по-вероятно да се завърне с рускиня, отколкото с титла. Все е нещо, де. :)

Дай Боже всекиму по една рускиня :lol: :)

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 17 май 2018 02:15

cskarcheto92 написа:
Real написа:
cskarcheto92 написа: Знаем ли... може ТАА да се завърне като световен шампион :? :lol:

Никога не се знае... но е по-вероятно да се завърне с рускиня, отколкото с титла. Все е нещо, де. :)

Дай Боже всекиму по една рускиня :lol: :)


Само една :shock:
Изображение Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 17 май 2018 10:23

SgtLiberty написа:Само една :shock:

Е ти като колите ли искаш - караш 2 години и сменяш с новия модел? :lol:
(... имат общо с колите, впрочем - в шоурума изглеждат страхотно, после почват експлоатационните проблеми.)

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот venomcho » 17 май 2018 11:29

Liverpool_EC написа:дано до 7,8 години да зацепиш, че Клоп е идеалния човек за Ливърпул


Ето един "фън факт" - аз с твоето божество Клоп дори имам снимка, а като бях миналия месец на Анфилд (за пореден път), трябваше да ти донеса поне някакво сувенирче оттам, че и ти да се докоснеш до нещо футболно, а не само да лаеш от панелката :mrgreen:

Друг "фън факт" - финалът за ШЛ на 26ти, ще ми е първият за Ливърпул, който ще гледам като теб и останалите ТВ фенове - дали на дивана или на заведение, все тая...

П. П. Това също не беше "футболно мнение", защото аз нямам нужда от такова 8-)

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 17 май 2018 15:02

Real написа:
SgtLiberty написа:Само една :shock:

Е ти като колите ли искаш - караш 2 години и сменяш с новия модел? :lol:
(... имат общо с колите, впрочем - в шоурума изглеждат страхотно, после почват експлоатационните проблеми.)


Трябва като навърти определен километраж да може да я смениш с по-нов модел по твой избор, че след 40 при рускините яка амортизация иначе до тогава са топ :mrgreen:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 17 май 2018 16:19

Pepijn Lijnders e напуснал отбора на Nijmegen, след като го пое едва през януари тази година.

При положение, че Бувач и Джерард също заминават, няма да е зле да си го върнем.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот ralka_levskarka » 17 май 2018 19:09

Ливърпул - историята на един велик футболен клуб в десет мача
:)
https://ciela.com/liverpool-istoriqta-na-edin-velik-futbolen-klub-v-deset-macha.html
Image

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 17 май 2018 21:26

20.02.1991 или датата на смъртта на онзи изключителен отбор
Офтопик:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 18 май 2018 13:01

venomcho написа:
Liverpool_EC написа:дано до 7,8 години да зацепиш, че Клоп е идеалния човек за Ливърпул


Ето един "фън факт" - аз с твоето божество Клоп дори имам снимка, а като бях миналия месец на Анфилд (за пореден път), трябваше да ти донеса поне някакво сувенирче оттам, че и ти да се докоснеш до нещо футболно, а не само да лаеш от панелката :mrgreen:

Друг "фън факт" - финалът за ШЛ на 26ти, ще ми е първият за Ливърпул, който ще гледам като теб и останалите ТВ фенове - дали на дивана или на заведение, все тая...

П. П. Това също не беше "футболно мнение", защото аз нямам нужда от такова 8-)


"Фън Факт" е, че трябваше да стигнеш до Анфийлд, за да кажеш нещо за футбол :lol: :lol: :lol: Само да не си помислиш, че вече като си бил там и всяко твое изречение за панелки и тв-фенове автоматично става футболно мнение :lol:
П.П. Прати ми снимката с Клоп, много те моля...като ти се разпиша на нея, освен сувенирчета, ще притежаваш и истинска футболна реликва :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта