Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 417
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 21 мар 2024 00:11

Тази тема може спокойно да се прекръсти на " Мемоарите на нероден Петко"

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 21 мар 2024 01:42

zdravkos написа:Кажи сега ти какво мислиш по въпроса?
Новият ни спортен директор ще приеме ли философията на бостънските?

И да, допреди няколко години бях останал с впечатлението, че МЕ е корифей в занята си, но сезон 20/21 ме поразубеди, когато остави отбора янаураи без ЗЦ и се налагаше Фаб и Хендо да играят като такива.

И още нещо - след 19/20 вместо да надградим, ние разградихме! Заслугата за това на кой да я пишем сега според теб?

Първият трансфер на новия дрийм тиим да не се окаже изходящт?
Робо посока Мюнхен?
Да започне да се работи за положителен финансов баланс?
От това ме е "страх"...

От друга гледна точка познава клубът(МЕ) и може да помогне за избягване на "след Клопо и потоп"?

А според теб ще има ли избор? Новият спортен директор досега е работил с един от най-оскъдните бюджети във ВЛ. Нали не мислиш, че е някакво съвпадение, че се насочиха към него. Ми той човека е свикнал :)
За последните 3 години на Клоп и Едуардс се взеха 4 хубави играча (Тиаго, Жота, Конате, Диаз) Другото юношки и баластра. Това може да е надграждане само по някакви бостънски стандарти. Клоп взел превес (тогава реднека написа, че станал диктатор:) понеже поискал и Тиаго, и Джини...представяш ли си какво непосилно желание. КЛОП да поиска да има една опитна резерва в халфовата линия. И от там почнал разрива, понеже Едуардс не можал да събере пари от продажби. И се разсърдил и си тръгна :)
Да не говорим за бавното и мудно привличане на горните 4ма, понеже бяха най-скъпите за въпросния период от 3(ТРИ) години и ги пазаряха до последната седмица на прозорците. Конате го привлякоха след 6 месеца чакане да му падне клаузата от 40 на 30 млн. Междувременно на Клоп му натресоха Бен Дейвис и Кабак да се оправя както намери за добре...Една камара еквилибристика, за да спестят 5,6 млн от всичките врътки с кризата с централните защитници. Спортния директор не гледаше какво му трябва на треньора, а от кой ще се изкарат/спестят пари. Еми съжалявам ама и мен тогава тотално ме загуби М.Едуардс. Сега се връща на бял кон и му дава контрола, който не можа да получи докато Клоп беше тук. И аз трябва да се радвам...че се връща човека, с който Клоп вече не можеше да работи?!?!?!?!
Ей хора, стискайте палци на новия треньор, че в Ливърпул се задава нова ковид пандемия.
А реднека ни обяснява, че успешното обновяване било щото арабите взели да развиват футбол. Това пак явно е някакъв позитив на ФСГ-то. Трудно му се разбира последния абзац, ама няма какво друго да е щом го е писал той :)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 21 мар 2024 01:53

Ent написа:Тази тема може спокойно да се прекръсти на " Мемоарите на нероден Петко"

А твоите мемоари как ще ги кръстим? Я кажи сега как така в долната табличка "полузаспалия" за теб Гакпо пресира повече и по-успешно от вечно борещият се твой любимец Дарвин Нунес? Не може ти да си се объркал, сигурно грешката е другаде :)))))
А , ти да видиш... Джо Гомезпресира повече от незаменимият Робъртсън. Не знам, аз повече вярвам на твоето набито око :mrgreen:
Изображение

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 21 мар 2024 03:43

Liverpool_EC написа:
an4o_321 написа:Няма основания да сте толкова черногледи (поне за сега). Нали за това бяха тези продължителни преговори с бостънските - за да се случват този път нещата както трябва. МЕ е докарал една дузина успешни играчи, които спечелиха титлата и ШЛ, да не ги изброяваме, някои още са тук ;)

Основания си има и то сериозни, стига човек да следи какво се случваше с трансферите. Майкъл Едуардс ( и всеки един спортен директор) може да води, който си поиска. Кажи един от тези дето ги е довел, който да е благодарен на Едуардс, а не на Клоп за развитието им в Ливърпул и за спечелените титла и ШЛ?

Няма как да ти кажа, защото просто в света няма такъв случай :lol: :lol: Ако ми дадеш примери и докажеш, че това е практика, бих се съгласил :lol: :lol: Кой благодари на спортния директор??? Ама че дивотия! :lol: :lol: Бро, бълваш само тъпотия, след тъпотия, взимай си успокоителните, кротни малко. Като МЕ напускаше, бостънските бяха виновни, щото му писна от тия пинтии, никой дори не се е сетил да обвинява мениджъра. Сега обаче, като се връща, разногласия с Клоп били причината, че си тръгнал!? Чуваш ли се? Вярно се въртиш, според случая, само и само да се заядеш. Аре, да е с Ент - разбираемо, нали....(макар, че е прав за "нероден Петко" :lol: :lol:) ама, да си имаме уважението! Най-малкото, не можеш да докажеш нищо от това, което каза.
PS Гакпо трябва да си кьорав за да не виждаш, че е трагичен в последно време.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 21 мар 2024 14:56

zdravkos написа:Кажи сега ти какво мислиш по въпроса?
Новият ни спортен директор ще приеме ли философията на бостънските?

Първият трансфер на новия дрийм тиим да не се окаже изходящт?
Робо посока Мюнхен?
Да започне да се работи за положителен финансов баланс?
От това ме е "страх"...
От друга гледна точка познава клубът(МЕ) и може да помогне за избягване на "след Клопо и потоп"?

Ама ти верно ли си такъв наивник?
Какво очакваш, бостънските да кажат на МЕ и Хюз: "Момчета ето ви актив за 4 млрд с годишен бюджет от 7-800 милки, забавлявайте се, само гледайте да изкарате кака Линда от Уолмарт!" Направо не вярвам какви глупости се пишат!
Който смята, че бостънските не са изяснили в детайли параметрите за работа в клуба с МЕ и Хюз ПРЕДИ да ги наемат, е пълен лаик.
Който си мисли, че с наследника на Юрген няма да се подходи по същия начин, е пълен лаик.
Слагат ти се параметрите на масата, ти излагаш своите виждания за работа СПОРЕД тези параметри и евентуално получаваш работата. Ако не ти изнася, ..... адио Рио!
Ако след време докажеш, че се справяш или ситуацията в сферата на бизнеса рязко се промени, може да се опиташ да предоговориш параметрите.

Първият трансфер ще такъв, какъвто отговорните хора решат!
Робо не е единственият възможен кандидат, .... може да е Лучо, а при добра цена може дори да е Мо.

Иначе не виждам нищо лошо в положителен финансов баланс. За 13-14 години нямам инфо бостънските да са разпределяли дивиденти или финанси да са изтичали от клуба. ;)) Парите от Коу не ги сложиха под дюшека нали?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 22 мар 2024 03:12

an4o_321 написа:
Liverpool_EC написа:
an4o_321 написа:Няма основания да сте толкова черногледи (поне за сега). Нали за това бяха тези продължителни преговори с бостънските - за да се случват този път нещата както трябва. МЕ е докарал една дузина успешни играчи, които спечелиха титлата и ШЛ, да не ги изброяваме, някои още са тук ;)

Основания си има и то сериозни, стига човек да следи какво се случваше с трансферите. Майкъл Едуардс ( и всеки един спортен директор) може да води, който си поиска. Кажи един от тези дето ги е довел, който да е благодарен на Едуардс, а не на Клоп за развитието им в Ливърпул и за спечелените титла и ШЛ?

Няма как да ти кажа, защото просто в света няма такъв случай :lol: :lol: Ако ми дадеш примери и докажеш, че това е практика, бих се съгласил :lol: :lol: Кой благодари на спортния директор??? Ама че дивотия! :lol: :lol: Бро, бълваш само тъпотия, след тъпотия, взимай си успокоителните, кротни малко. Като МЕ напускаше, бостънските бяха виновни, щото му писна от тия пинтии, никой дори не се е сетил да обвинява мениджъра. Сега обаче, като се връща, разногласия с Клоп били причината, че си тръгнал!? Чуваш ли се? Вярно се въртиш, според случая, само и само да се заядеш. Аре, да е с Ент - разбираемо, нали....(макар, че е прав за "нероден Петко" :lol: :lol:) ама, да си имаме уважението! Най-малкото, не можеш да докажеш нищо от това, което каза.
PS Гакпо трябва да си кьорав за да не виждаш, че е трагичен в последно време.

Абе Анчо, защо все на теб трябва да ти се обяснява, бе човек? Ще ти купя една тениска, като на Марио Балотели, че сте като братя близнаци и трябва да се обличате еднакво!
Първия въпрос беше саркастичен (ти пък над него точно взе да разсъждаваш) Нали все ни се натякваше, да благодарим на М.Едуардс за някои играчи-естествено трансферните удари, не провали. Вторият въпрос беше сериозен, ама ти пък него точно го изряза и почна да ми се караш пак, като свекърва :))))) Що не отговори на него, ами се заяждаш с мен?
Значи ти преди месец писа, че на Клоп му писнало от пинтиите, ама аз не мога да напиша това за Едуардс, като се махна? За тогавашната вина на мениджъра се сети реднека и го обяви за диктатор тогава. Естествено без имена, той все пише "някой" , нали е мутка и го е страх да си каже директно (нищо, че всеки го вижда накъде бие). Та за разногласията на Едуардс с Клоп първо чух от него (още преди 2 години) и нали той е по-достоверен от Романо и ни е забранил да слушаме италианчето, ако сега говоря глупости, това е защото той е писал глупости.
П.П. За Гакпо трябва да си кьорав на квадрат за да не виждаш, че пише "сезон 23/24", а не "напоследък". Т.е ще обясня специално за Анчо Балотелев- в това число влизат И слабите му мачове и ПАК е пред Нунес. Лека нощ, свекърво!

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 22 мар 2024 03:29

Red_Neck написа:Първият трансфер ще такъв, какъвто отговорните хора решат!
Робо не е единственият възможен кандидат, .... може да е Лучо, а при добра цена може дори да е Мо.
Иначе не виждам нищо лошо в положителен финансов баланс. За 13-14 години нямам инфо бостънските да са разпределяли дивиденти или финанси да са изтичали от клуба. ;)) Парите от Коу не ги сложиха под дюшека нали?
Aко си мислиш, че компания за милиарди, каквато е FSG няма един взвод счетоводители натоварени с тая цел - сульо и пульо да не им знае разпределението на парите и къде и как изтичат, значи ти си лайк.
А тва за Анди в Байерн, още щом го излезе ми се видя пълен т@шак! То не се знае нито на единия, нито на другия клуб, кой ще им е мениджър другия сезин... и спортен нямахме още тогава. Oсвен това биха си търсили по-млад играч.

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 22 мар 2024 03:31

Liverpool_EC написа:П.П. За Гакпо трябва да си кьорав на квадрат за да не виждаш, че пише "сезон 23/24", а не "напоследък". Т.е ще обясня специално за Анчо Балотелев- в това число влизат И слабите му мачове и ПАК е пред Нунес. Лека нощ, свекърво!

Tи сега какво, не знаеше ли че имат различни функции :?: :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 22 мар 2024 03:45

Red_Neck написа:
zdravkos написа:Кажи сега ти какво мислиш по въпроса?
Новият ни спортен директор ще приеме ли философията на бостънските?

Първият трансфер на новия дрийм тиим да не се окаже изходящт?
Робо посока Мюнхен?
Да започне да се работи за положителен финансов баланс?
От това ме е "страх"...
От друга гледна точка познава клубът(МЕ) и може да помогне за избягване на "след Клопо и потоп"?

Ама ти верно ли си такъв наивник?
Какво очакваш, бостънските да кажат на МЕ и Хюз: "Момчета ето ви актив за 4 млрд с годишен бюджет от 7-800 милки, забавлявайте се, само гледайте да изкарате кака Линда от Уолмарт!" Направо не вярвам какви глупости се пишат!
Който смята, че бостънските не са изяснили в детайли параметрите за работа в клуба с МЕ и Хюз ПРЕДИ да ги наемат, е пълен лаик.
Който си мисли, че с наследника на Юрген няма да се подходи по същия начин, е пълен лаик.
Слагат ти се параметрите на масата, ти излагаш своите виждания за работа СПОРЕД тези параметри и евентуално получаваш работата. Ако не ти изнася, ..... адио Рио!
Ако след време докажеш, че се справяш или ситуацията в сферата на бизнеса рязко се промени, може да се опиташ да предоговориш параметрите.

Първият трансфер ще такъв, какъвто отговорните хора решат!
Робо не е единственият възможен кандидат, .... може да е Лучо, а при добра цена може дори да е Мо.

Иначе не виждам нищо лошо в положителен финансов баланс. За 13-14 години нямам инфо бостънските да са разпределяли дивиденти или финанси да са изтичали от клуба. ;)) Парите от Коу не ги сложиха под дюшека нали?

Параметри, ресурси, бюджети, сфери на бизнеса...Пак ли взе да се правиш на инвеститор, за да опишеш схемата "Пари нема-действайте". Винаги е било така при охлювите, даже и след като се доказа Клоп- да ти напомням ли кои се купиха след като бяхме най-силният отбор в Европа? О извинявай, сигурно Клоп се е преебал и по невнимание не си е предоговорил параметрите след 2020та. И затова си остана на старите :))))) Ресурсите от Ловрен се инвестираха за да си влезе в параметрите за Цимикас, но понеже не продаде Вайналдум, веднага след като му се взе Тиаго, Юрген Клоп си излезе от параметрите договорени с ФСГ през 2015 и спортният директор напусна разочарован, че няма свеж ресурс с който да работи :)
Разказ от ежедневието на мениджъра и спортния директор на Ливърпул с договорените параметри.
Сега колко играчи трябват в даден прозорец, дали ще са 2 резерви или 4 титуляра, те параметрите са договорени преди 4 години и край...оправяй се с Филипс, Уилямс, ако не стане с тях пращай Алисон централен нападател, щото Милнър е десен бек, а Фабиньо ЦЗ :)))))))))))))))
Бостънските си оплетоха кошницата за без пари за няма и 10 години, а един строг счетоводител ги следи дали разпределят дивиденти. Такава става тя, когато един реднек се размечтае да бъде инвеститор :)
П.П Романо днес каза, че ПСЖ нямат интерес към Диаз. Виждам, че ти потекоха лигите за продажби, още преди вожда да е намерил треньор и той да каже дали ще му трябва дадения играч :)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 22 мар 2024 03:48

an4o_321 написа:
Liverpool_EC написа:П.П. За Гакпо трябва да си кьорав на квадрат за да не виждаш, че пише "сезон 23/24", а не "напоследък". Т.е ще обясня специално за Анчо Балотелев- в това число влизат И слабите му мачове и ПАК е пред Нунес. Лека нощ, свекърво!

Tи сега какво, не знаеше ли че имат различни функции :?: :lol:

Знам, лично Ентчо ми обясни, че на единият функцията му е да спи, а на другия да се бори, като лъв на централната линия и да изработва голове, 4 паса преди гола :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта