Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 31 авг 2018 16:59

Alonso_Massa написа:От 15-и септември до 7-и октомври са 23 дни включително и за тези 23 дни имаме следните мачове:
Гостуване на Тотнъм
Домакинство на ПСЖ
Домакинство на Саутхемптън
Домакинство на Челси (за купата на лигата)
Гостуване на Челси (в първенството)
Гостуване на Наполи
Домакинство на Сити
от 7 мача за 23 дни 6 от 7 са все с големи отбори. Че и най-лошото е че тези мачове идват след като някои от основните ни играчи ще са играли за националните отбори, а след паузите винаги играем по-слабо. Абе с две думи - тежка работа. Може би тези малко повече от 3 седмици ще ни покажат къде сме на картата.


Къде сме на картата за старта на двата турнира( карабао не я броя за нищо) да, но нищо кардинално като изводи, просто защото на 7.10 никога не бил ясен нито шампиона, нито който и да било осминафиналист в ШЛ. Програмата минимум за мен е нито една загуба и поне 2/3 победи от тази серия. Мисля че е напълно постижимо!
Изображение

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 02 сеп 2018 02:34

plmar написа:Къде сме на картата за старта на двата турнира( карабао не я броя за нищо) да, но нищо кардинално като изводи, просто защото на 7.10 никога не бил ясен нито шампиона, нито който и да било осминафиналист в ШЛ. Програмата минимум за мен е нито една загуба и поне 2/3 победи от тази серия. Мисля че е напълно постижимо!

Ще бъде тежко. Това са 7 мача все пак. За такъв кратък период ще е необходима ротация, а може и да е задължителна, ако някой се контузи. Не виждам как ще минем без загуба, но ако Клоп направи повечко промени и даде почивка на някои от титулярите срещу Челси за Купата, мисля че ще е най-безболезнено да се провалим именно там...

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Alonso_Massa » 02 сеп 2018 10:34

И аз точно това си мислех. Даже ако трябва да съм честен нямам против и да се провалим в ШЛ ако това означава че ще можем да се концентрираме изцяло върху ВЛ и евентуално да я спечелим, което за мен е много по-важно от ШЛ поне в този момент. Колкото и да са се подобрили нещата все още не сме на нужното ниво, че да се борим едновременно за титлата и ШЛ.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 02 сеп 2018 13:16

На тоя етап трябва да скачаме във всички турнири.Началото на септември е и не е ясно още къде и за какво ще има по-голям шанс.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 02 сеп 2018 17:00

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... 8-15101514 Ето я истината за реалните изхарчени пари това лято. 125мл,които евентуално ще станат 129млн. Добавяме 75млн за Върджил и стават точно 200млн. После махаме 140млн от кариоката и кво се получава? 60млн от джоба на янките. Пак хвърлиха прах в очите на феновете,че много са харчили...затова им се досвидяха 50млн за Фекир и му измислиха травмата,за да не го платят. Да не говорим за другите приходи от спонсори,тв права и ШЛ. Да кажем,че те са за заплати и за новата тренировъчна база и трибуната,която ще разширяват.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pzahariev » 02 сеп 2018 17:34

john barnes написа:https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/transfer-news/liverpools-true-net-spend-2018-15101514 Ето я истината за реалните изхарчени пари това лято. 125мл,които евентуално ще станат 129млн. Добавяме 75млн за Върджил и стават точно 200млн. После махаме 140млн от кариоката и кво се получава? 60млн от джоба на янките. Пак хвърлиха прах в очите на феновете,че много са харчили...затова им се досвидяха 50млн за Фекир и му измислиха травмата,за да не го платят. Да не говорим за другите приходи от спонсори,тв права и ШЛ. Да кажем,че те са за заплати и за новата тренировъчна база и трибуната,която ще разширяват.

Не е ли това смисъла на самоиздържащ се клуб, който няма да фалира и изчезне в долните дивизии, след спиране на кранчето от богатия собственик?
Аз съм доволен от този начин на управление и малко по малко нещата се развиват и на терена.
LOREM IPSUM

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 02 сеп 2018 17:56

Alonso_Massa написа:И аз точно това си мислех. Даже ако трябва да съм честен нямам против и да се провалим в ШЛ ако това означава че ще можем да се концентрираме изцяло върху ВЛ и евентуално да я спечелим, което за мен е много по-важно от ШЛ поне в този момент. Колкото и да са се подобрили нещата все още не сме на нужното ниво, че да се борим едновременно за титлата и ШЛ.


Ааа не Alonso, не! ФА и карабао- да, но ШЛ не. Имаме кадри и за двата дълги турнира, само се сети за шестте пролетни вечери, и си представи в седмия мач на вратата не гумените пръсти а Алисон финта!
Изображение

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 02 сеп 2018 18:24

pzahariev написа:
john barnes написа:https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/transfer-news/liverpools-true-net-spend-2018-15101514 Ето я истината за реалните изхарчени пари това лято. 125мл,които евентуално ще станат 129млн. Добавяме 75млн за Върджил и стават точно 200млн. После махаме 140млн от кариоката и кво се получава? 60млн от джоба на янките. Пак хвърлиха прах в очите на феновете,че много са харчили...затова им се досвидяха 50млн за Фекир и му измислиха травмата,за да не го платят. Да не говорим за другите приходи от спонсори,тв права и ШЛ. Да кажем,че те са за заплати и за новата тренировъчна база и трибуната,която ще разширяват.

Не е ли това смисъла на самоиздържащ се клуб, който няма да фалира и изчезне в долните дивизии, след спиране на кранчето от богатия собственик?
Аз съм доволен от този начин на управление и малко по малко нещата се развиват и на терена.

Не бе,аз не споря а само показвам фактите,защото много фенове се заблуждават,че това лято янките извадили големите пари,а то не е така. Не съм видял нито абрама,нито шейха на сити и оня на псж да са спрели кранчето. Има изключения разбира се,но като цяло който е взел по-известен отбор,редовно си влага в него и не е помислил да спира кранчето.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 02 сеп 2018 18:26

plmar написа:
Alonso_Massa написа:И аз точно това си мислех. Даже ако трябва да съм честен нямам против и да се провалим в ШЛ ако това означава че ще можем да се концентрираме изцяло върху ВЛ и евентуално да я спечелим, което за мен е много по-важно от ШЛ поне в този момент. Колкото и да са се подобрили нещата все още не сме на нужното ниво, че да се борим едновременно за титлата и ШЛ.


Ааа не Alonso, не! ФА и карабао- да, но ШЛ не. Имаме кадри и за двата дълги турнира, само се сети за шестте пролетни вечери, и си представи в седмия мач на вратата не гумените пръсти а Алисон финта!

Абсолютно,можем с лекота да играем на два фронта-ШЛ и ВЛ. Този път има резерви,не е като минали години,да се пазим и да се чудим кой ще играе.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 02 сеп 2018 18:28

john barnes написа:......... Да кажем,че те са за заплати и за новата тренировъчна база и трибуната,която ще разширяват.

А ще я разширяват ли въобще?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта