Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 4076
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 26 апр 2024 23:34

Ужас.

john barnes
Мнения: 6430
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 26 апр 2024 23:46

Да ви е честит новия послушко на янките и техния човек цайса! От Клоп на Слот...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12424
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 27 апр 2024 01:21

Ponko написа:Изображение
Тази статия да не я писал някой от нас? :lol:

Тук повечето мразим Ливърпул България защото са шайка неадекватни олигофрени. Ще ме прощаваш много :lol:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6079
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот MASTER_COOL » 27 апр 2024 12:02

Усилено вървите по нашите стъпки....нямам идея дали да ви честитя. Не мисля, че е вашия човек
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Ent
Мнения: 440
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 27 апр 2024 12:20

Към всички отписвачи - Защо Арне не става за Ливърпул? Кариерата на Клоп преди да дойдат в Ливърпул е почти идентична с тази на Слот. Възражда Камбур от нулата. Класира ги за полуфинал за купата от втора дивизия, което е връх в исторята на клуба, като в тази напдревара отстраняват Аякс. Съвсем малко не му достига за промоция в Ередивизие. С АЗ е повече от успешен, като само ковидът го спря, както и цялото първенство. ВъВ Фейенорд - титла, купа и сега пак е на финал за купата плюс финал в Eвропа.
Стилът ку е максимално близо до този на Клоп, но има и голямо влияние oт Пеп. Феновете го обичат, както и медиите. На възраст е точно колкото Клоп, когато дойде в Ливърпул. За 5 години в АЗ и Фейенорд има средно по 3 загуби в година.
С оглед на всичко това, кое ви кара да сте така отчаяни? Моля да не ми отговаряте - холандските треньори се провалят в Англия. Това е най-тъпата опорка, на която би се смял дори Киро Простото

timetowaste
Мнения: 88
Регистриран на: 13 фев 2024 00:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот timetowaste » 27 апр 2024 15:03

Ent написа:Към всички отписвачи - Защо Арне не става за Ливърпул? Кариерата на Клоп преди да дойдат в Ливърпул е почти идентична с тази на Слот. Възражда Камбур от нулата. Класира ги за полуфинал за купата от втора дивизия, което е връх в исторята на клуба, като в тази напдревара отстраняват Аякс. Съвсем малко не му достига за промоция в Ередивизие. С АЗ е повече от успешен, като само ковидът го спря, както и цялото първенство. ВъВ Фейенорд - титла, купа и сега пак е на финал за купата плюс финал в Eвропа.
Стилът ку е максимално близо до този на Клоп, но има и голямо влияние oт Пеп. Феновете го обичат, както и медиите. На възраст е точно колкото Клоп, когато дойде в Ливърпул. За 5 години в АЗ и Фейенорд има средно по 3 загуби в година.
С оглед на всичко това, кое ви кара да сте така отчаяни? Моля да не ми отговаряте - холандските треньори се провалят в Англия. Това е най-тъпата опорка, на която би се смял дори Киро Простото

Случайно да тразбра, че Слот няма да има думата при трансферите? Най-мразя някакви слепи оптимисти, които в края се чудят от къде да извадят поредното оправдание. След Фулъм раздаваше кой да мълчи и ръсеше обиди, а преди два дни яко пелтечеше.

Ent
Мнения: 440
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 27 апр 2024 15:16

timetowaste написа:
Ent написа:Към всички отписвачи - Защо Арне не става за Ливърпул? Кариерата на Клоп преди да дойдат в Ливърпул е почти идентична с тази на Слот. Възражда Камбур от нулата. Класира ги за полуфинал за купата от втора дивизия, което е връх в исторята на клуба, като в тази напдревара отстраняват Аякс. Съвсем малко не му достига за промоция в Ередивизие. С АЗ е повече от успешен, като само ковидът го спря, както и цялото първенство. ВъВ Фейенорд - титла, купа и сега пак е на финал за купата плюс финал в Eвропа.
Стилът ку е максимално близо до този на Клоп, но има и голямо влияние oт Пеп. Феновете го обичат, както и медиите. На възраст е точно колкото Клоп, когато дойде в Ливърпул. За 5 години в АЗ и Фейенорд има средно по 3 загуби в година.
С оглед на всичко това, кое ви кара да сте така отчаяни? Моля да не ми отговаряте - холандските треньори се провалят в Англия. Това е най-тъпата опорка, на която би се смял дори Киро Простото

Случайно да тразбра, че Слот няма да има думата при трансферите? Най-мразя някакви слепи оптимисти, които в края се чудят от къде да извадят поредното оправдание. След Фулъм раздаваше кой да мълчи и ръсеше обиди, а преди два дни яко пелтечеше.


Виж какво, неадекватен, обидите ги започна ти! Не пелтеча никога. Това дали Слот няма да има крайната дума за трансферите, няма как ти да го знаеш, нито който и да е било друг. Това са ви все жалките опорки на хейтърите, които не изпитвате наслада от играта, освен ако "любимият" ви клуб не губи. Само трансфери са ви в главите и хейт към всичко. Отборът няма нужда от нови играчи. По-важно е да се изчисти схемата и да се играе повече с глава, отолкото с емоции.

timetowaste
Мнения: 88
Регистриран на: 13 фев 2024 00:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот timetowaste » 27 апр 2024 15:19

Ent написа:
timetowaste написа:
Ent написа:Към всички отписвачи - Защо Арне не става за Ливърпул? Кариерата на Клоп преди да дойдат в Ливърпул е почти идентична с тази на Слот. Възражда Камбур от нулата. Класира ги за полуфинал за купата от втора дивизия, което е връх в исторята на клуба, като в тази напдревара отстраняват Аякс. Съвсем малко не му достига за промоция в Ередивизие. С АЗ е повече от успешен, като само ковидът го спря, както и цялото първенство. ВъВ Фейенорд - титла, купа и сега пак е на финал за купата плюс финал в Eвропа.
Стилът ку е максимално близо до този на Клоп, но има и голямо влияние oт Пеп. Феновете го обичат, както и медиите. На възраст е точно колкото Клоп, когато дойде в Ливърпул. За 5 години в АЗ и Фейенорд има средно по 3 загуби в година.
С оглед на всичко това, кое ви кара да сте така отчаяни? Моля да не ми отговаряте - холандските треньори се провалят в Англия. Това е най-тъпата опорка, на която би се смял дори Киро Простото

Случайно да тразбра, че Слот няма да има думата при трансферите? Най-мразя някакви слепи оптимисти, които в края се чудят от къде да извадят поредното оправдание. След Фулъм раздаваше кой да мълчи и ръсеше обиди, а преди два дни яко пелтечеше.


Виж какво, неадекватен, обидите ги започна ти! Не пелтеча никога. Това дали Слот няма да има крайната дума за трансферите, няма как ти да го знаеш, нито който и да е било друг. Това са ви все жалките опорки на хейтърите, които не изпитвате наслада от играта, освен ако "любимият" ви клуб не губи. Само трансфери са ви в главите и хейт към всичко. Отборът няма нужда от нови играчи. По-важно е да се изчисти схемата и да се играе повече с глава, отолкото с емоции.

Аз започнах с въпрос, ти продължи с обидите като ти изтриха коментара. Бил влизал от време на време. Ти какви опорки имаш? Не виждам нещо съществено, а редове с празни приказки. Нямало нужда от нови играчи. Ха!

Ent
Мнения: 440
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 27 апр 2024 15:19

Интересно е как почти няма менние, в което някой да не обяснва какво мрази. За сметка на това нико не обяснява какво обича. Антифенове сте си и тва е. Да живее интернетът - отдушник на неативната енергия.

timetowaste
Мнения: 88
Регистриран на: 13 фев 2024 00:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот timetowaste » 27 апр 2024 15:21

Ent написа:Интересно е как почти няма менние, в което някой да не обяснва какво мрази. За сметка на това нико не обяснява какво обича. Антифенове сте си и тва е. Да живее интернетът - отдушник на неативната енергия.

Обясни ти бе. Не виждам какво обясняваш, а само да пускаш някакви хапливи коментари и да си биеш шута.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта