Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 28 апр 2024 20:57

slash1912 написа:
Liverpool_EC написа:
slash1912 написа:Новия щял да е само треньор,а не мениджър :lol: Ония отгоре ще му привличат играчите,той ще реди конусите и тактиките :lol:

С двама спортни директори на щат би трябвало да обхванем целият Чемпиъншип сега и да не може пиле да прехвръкне в конкуренцията. А това за заплатите на футболистите не трябваше да го вадиш отделно, че сега онзи пишман-финансист ще ти обясни, че за заплати даваме колкото и Сити па над 300+млн на сезон. Не може да схване горкия, че за вождове и лаптопаджии винаги има наличен ресурс, а за футболисти параметрите са кът :))))) Скоро показваше годишния оборот за да ни убеди, че в Ливърпул имало бол кинти :lol: :lol: :lol:

На някои им е достатъчно за 14 години да имаме спечелени 1 титла и 1 ШЛ.И то благодарение на Клоп и въпреки господата от ФСГ.
Няма нищо,надяваме се в следващите 14 години да прогледнат и продължаваме напред!

Накрая на сезона ще извадя какви пари е похарчил Шенкли през 60те , за всички дето си мислят, че е направил отбор ей тъй с два паунда в джоба, а Клоп похарчил парите на ФСГто. Ама те няма да прогледнат и тогава, за по-лесно ще ме обвинят, че омаловажавам труда на Шенкли, вместо да осъзнаят какво всъщност извърши Клоп в Ливърпул. Такива зомбирани хора гледат футбол, не знам как въобще си плащат кабелната :mrgreen:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12469
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 28 апр 2024 21:32

CSKA69 написа:Не знам защо се правите на интересни. Разбира се, че стилът на Юрген Норберт Клоп Е хаотичен, то точно в това му е чара. Така нареченият хеви-метъл футбол, подчинен на светкавичната контраатака след отнемането на топката след преса разчита точно на случайността и хаоса, причинен от разрушената тактическа постройка на противника. Тези бързи преходи са изключително трудни за контролиране. В сравнение футболът на Гуардиола е пълната противоположност, защото залага именно на контрола. Затова и самият каталунец признава, че мачовете му срещу отборите на Клоп са най-трудните в кариерата му.. Любопитно е, че след напускането на Бувач и идването на Линдерс, холандецът очевадно имаше влияние върху тактиката на Клоп, защото Ливърпул започна по-добре да контролира мачовете си. Не е случайно, че първоначалния блясък в играта поизчезна, но се появиха трофеите ;)

Хеви метъл футбол не играем поне от 2018та
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

CSKA69
Мнения: 4544
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот CSKA69 » 28 апр 2024 21:37

Точно, след напускането на Бувач спряхме с хеви-метъла. Клоп промени много неща във собствените си разбирания за играта през тези години в Ливърпул и това го направи по-добър мениджър, според мен. Да, аз не крия, че бях остър критик на Клоп в тази хеви-метъл фаза, просто защото предпочитам реда пред хаоса. Затова и друг мениджър е в подписа ми..просто въпрос на предпочитания.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17406
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 28 апр 2024 21:43

Мениджъра ти от подписа е супер,нищо че печели с измами и съдии ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12469
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 28 апр 2024 22:26

Предния път се спекулираше Клоп или Анчелоти. Сега Аморим или Слот. Това говори достатъчно
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6148
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 28 апр 2024 22:42

wolf написа:Предния път се спекулираше Клоп или Анчелоти. Сега Аморим или Слот. Това говори достатъчно

То просто вмомента няма нищо впечатляващо. Моуриньо, който според мнозина е тотално изчерпан и със застарели разбирания за играта и всичко друго е я анонимници, я начинаещи в професията като Аморим и Алонсо, колкото и впечатляващи резултати да постигат до момента.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12469
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 28 апр 2024 23:59

KOPScousers написа:
wolf написа:Предния път се спекулираше Клоп или Анчелоти. Сега Аморим или Слот. Това говори достатъчно

То просто вмомента няма нищо впечатляващо. Моуриньо, който според мнозина е тотално изчерпан и със застарели разбирания за играта и всичко друго е я анонимници, я начинаещи в професията като Аморим и Алонсо, колкото и впечатляващи резултати да постигат до момента.

Не знам колко са му остарели вижданията. Поне знае какво да прави с отбор на топ ниво. С остарели виждания надали щеше да играе 2 евро финала с... Рома. И жалък бюджет
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

JustChelsea
Мнения: 1351
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот JustChelsea » 29 апр 2024 00:01

wolf написа:
KOPScousers написа:
wolf написа:Предния път се спекулираше Клоп или Анчелоти. Сега Аморим или Слот. Това говори достатъчно

То просто вмомента няма нищо впечатляващо. Моуриньо, който според мнозина е тотално изчерпан и със застарели разбирания за играта и всичко друго е я анонимници, я начинаещи в професията като Аморим и Алонсо, колкото и впечатляващи резултати да постигат до момента.

Не знам колко са му остарели вижданията. Поне знае какво да прави с отбор на топ ниво. С остарели виждания надали щеше да играе 2 евро финала с... Рома. И жалък бюджет

Затова Рома затъваха. След Жозето Рома е нещо различно.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12469
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 29 апр 2024 01:11

JustChelsea написа:
wolf написа:
KOPScousers написа:
wolf написа:Предния път се спекулираше Клоп или Анчелоти. Сега Аморим или Слот. Това говори достатъчно

То просто вмомента няма нищо впечатляващо. Моуриньо, който според мнозина е тотално изчерпан и със застарели разбирания за играта и всичко друго е я анонимници, я начинаещи в професията като Аморим и Алонсо, колкото и впечатляващи резултати да постигат до момента.

Не знам колко са му остарели вижданията. Поне знае какво да прави с отбор на топ ниво. С остарели виждания надали щеше да играе 2 евро финала с... Рома. И жалък бюджет

Затова Рома затъваха. След Жозето Рома е нещо различно.

Изчакай новия сезон за да премине еуфорията с новия мениджър. Пак казвам, 2 европейски финала с отбор като Рома
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 29 апр 2024 02:22

wolf написа:
JustChelsea написа:
wolf написа:
KOPScousers написа:
wolf написа:Предния път се спекулираше Клоп или Анчелоти. Сега Аморим или Слот. Това говори достатъчно

То просто вмомента няма нищо впечатляващо. Моуриньо, който според мнозина е тотално изчерпан и със застарели разбирания за играта и всичко друго е я анонимници, я начинаещи в професията като Аморим и Алонсо, колкото и впечатляващи резултати да постигат до момента.

Не знам колко са му остарели вижданията. Поне знае какво да прави с отбор на топ ниво. С остарели виждания надали щеше да играе 2 евро финала с... Рома. И жалък бюджет

Затова Рома затъваха. След Жозето Рома е нещо различно.

Изчакай новия сезон за да премине еуфорията с новия мениджър. Пак казвам, 2 европейски финала с отбор като Рома

Какво си се зачекнал с тоя спрял Моуриньо не знам. Я вземи виж какви отбори участват в тоя турнир на Конференциите, та Рома ти се виждат с "жалък бюджет". То голям успех на Мауриньо, че би ЦСКА, Бодо Глимт и други подобни. И цял Фейенорд на финала :roll: Сега и без него не са ли пак на полуфинал в ЛЕ?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта