Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 20 апр 2019 17:49

[quote="CSKA69"]Шокиращо ще бъде, ако Юнайтед поднесат титлата на Ливърпул :shock: Още повече, припомняйки си как Ливърпул ''елегантно'' загубиха от Челси на Анфийлд преди време, за да може отборът на Анчелоти да прецака Юнайтед за титлата ;)

Е той Джерард има автогол на финал с/у Челси, да не го е вкарал за да връчи елегантно купата на Челси :lol: Като вземете от всяка грешка да си насосвате глупостите и да се правите все едно сте биле в съблекалнята. За нищо не играехме, 6 или 7ми бяхме а Челси се бореха за титлата. И вие победата си я обеснявате с грешката на Джерард. Викаш, ако се бяха напъвали гаранция спирахме Челси с Акуилани, Лукас дето 3 г се спъваше в топката, ама Рафата си го налагаше мач след мач и Масчерано с трансферната молба дето вече му висеше от джоба.
Юнайтед има за какво да играят, друг е въпроса дали могат. Те онзи ден Уест Хям ги направиха криви второто на Трафорд, че Сити ли няма...ама със сигурност няма да им "поднесът" победата, колкото и да ти се иска заради Гуардиола :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 20 апр 2019 17:54

nev3rm1nd написа:
kadett1 написа:Лошо, отборът, който можеше да вземе точка от Сити взе , че го елиминира в ШЛ. Още тогава бях сигурен , че днес няма да могат да вземат нещо от мача. Юнайтед пък и да искат, не могат и днес май умират последните надежди някой друг да ни свърши работата.


Ей аман от мрънкането ти... Може ли всяко мнение да ти е едно и също?! Реално На Сити днес малко или много им върза защото Тотнъм си имаха шансове. Реално всички мачове до края могат да глътнат вода. МЮ са градски съперник и играят за топ 4 не можем да ги отписваме. Бърнли са доста корави и са в бурката за оцеляване. Лестър биха Сити предния им мач и БР има да ни връща. Брайтън ще имат възможност да оцелеят последния кръг.

Така че искам да се обърна към всички, стискаме палци на нашите и се надяваме до края! Не забравяйте, че сме фенове на Ливърпул и че във футбола всичко е възможно!

Е то обръщението ти трябва да е към точно 4 души - Поньо, Кадета, Оня дето я вдигаше титлата декември, а април я връчи на Сити и реалиста, дето дебне от засада да ни каже как Клоп с лагера в Марбея ни прееба сезона :lol: Другите си подкрепят и надяват.

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот CSKA69 » 20 апр 2019 18:31

Liverpool_EC написа:ама със сигурност няма да им "поднесът" победата, колкото и да ти се иска заради Гуардиола :lol: :lol: :lol:


:shock: :lol:

Изображение
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот paceto » 20 апр 2019 19:13

Аз ви предупредих, че е едно е да се надявате и друго е какво ще стане в действителност. :)
А и няма никаква гаранция, че вие няма да се препъните някъде между мачовете с Барса.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 20 апр 2019 19:18

Liverpool_EC написа:
CSKA69 написа:Шокиращо ще бъде, ако Юнайтед поднесат титлата на Ливърпул :shock: Още повече, припомняйки си как Ливърпул ''елегантно'' загубиха от Челси на Анфийлд преди време, за да може отборът на Анчелоти да прецака Юнайтед за титлата ;)

Е той Джерард има автогол на финал с/у Челси, да не го е вкарал за да връчи елегантно купата на Челси :lol: Като вземете от всяка грешка да си насосвате глупостите и да се правите все едно сте биле в съблекалнята. За нищо не играехме, 6 или 7ми бяхме а Челси се бореха за титлата. И вие победата си я обеснявате с грешката на Джерард. Викаш, ако се бяха напъвали гаранция спирахме Челси с Акуилани, Лукас дето 3 г се спъваше в топката, ама Рафата си го налагаше мач след мач и Масчерано с трансферната молба дето вече му висеше от джоба.
Юнайтед има за какво да играят, друг е въпроса дали могат. Те онзи ден Уест Хям ги направиха криви второто на Трафорд, че Сити ли няма...ама със сигурност няма да им "поднесът" победата, колкото и да ти се иска заради Гуардиола :lol: :lol: :lol:

Точно и аз това щях да напиша.
Също така се забравя победата над Блекбърн 95 година последния кръг и ако тогава Юнайтед си бяха взели мача щяха да станат шампиони.
Следващия сезон бием Нюкасъл,който се бори за титлата с Юнайтед и в крайна сметка стават шампиони.
Така че, ние сме играли за честта си,когато е трябвало.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 20 апр 2019 19:19

Надявайте се, лошо няма. Реално няма вече къде да се спъне Сити, ама Вие си се надявайте.
Чакайте, бе . Нали Сити имат мач с Лестър, а там кой е мениджър...Ето къде ще се издънят Сити. Стига глупости - просто тази година няма да стане.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 20 апр 2019 19:38

kadett1 написа:Надявайте се, лошо няма. Реално няма вече къде да се спъне Сити, ама Вие си се надявайте.
Чакайте, бе . Нали Сити имат мач с Лестър, а там кой е мениджър...Ето къде ще се издънят Сити. Стига глупости - просто тази година няма да стане.

Ми добре.Всеки има право на мнение.Аз лично ще се надявам до 95' на последния мач с Вълците.И ако по някакъв начин я вземем,мисля,че нямаш никакво право да се радваш и празнуваш ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 20 апр 2019 20:19

CSKA69 написа:
Liverpool_EC написа:ама със сигурност няма да им "поднесът" победата, колкото и да ти се иска заради Гуардиола :lol: :lol: :lol:


:shock: :lol:
Еми виж сега, аз разбирам фенове на Юнайтед да изкочат с тази конспирация и да постват видео с грешката на Джерард, ама фенове на Бейерн и/или Милан да влизат във форума ни и да пишат глупости не съм очаквал. Ти си знаеш, какво точно те е подразнило в цялата случка, че да го постваш 9г по-късно :lol: :lol: :lol: Аз понеже съм фен на Ливърпул, загубите бързо ги забравям 8-) 8-)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 20 апр 2019 20:29

slash1912 написа:
kadett1 написа:Надявайте се, лошо няма. Реално няма вече къде да се спъне Сити, ама Вие си се надявайте.
Чакайте, бе . Нали Сити имат мач с Лестър, а там кой е мениджър...Ето къде ще се издънят Сити. Стига глупости - просто тази година няма да стане.

Ми добре.Всеки има право на мнение.Аз лично ще се надявам до 95' на последния мач с Вълците.И ако по някакъв начин я вземем,мисля,че нямаш никакво право да се радваш и празнуваш ;)

А тези дето предлагаха да отпадаме от Байерн и Порто, дали ще се устискат за полуфнала или вече няма проблем и не ги бърка, ако продължим :lol: :lol: :lol:
Кадетчо, а ти надяваше ли се да паднат от Нюкясъл, Кристъл Палас, Лестър и кои бяха там още. Или викаш, като паднат се надяваш, ама не се надяваш да паднат :lol: С/у Брайтън в последния кръг ще паднат в последната минута, за да може да пишете цяло лято, какъв късмет сме имали, без да сме заслужавали титлата. Иначе няма да може да живеете със себе си :mrgreen:

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот cskarcheto92 » 20 апр 2019 20:50

kadett1 написа:Надявайте се, лошо няма. Реално няма вече къде да се спъне Сити, ама Вие си се надявайте.
Чакайте, бе . Нали Сити имат мач с Лестър, а там кой е мениджър...Ето къде ще се издънят Сити. Стига глупости - просто тази година няма да стане.

Днес Сити бяха доста слаби и късмета и Едерсон ги спаси от загуба на точки. Само Сон имаше 3 доста добри положения, но не успя да отбележи. С тази игра и ако Юнайтед излязат за своята чест, което съм сигурен, че ще стане, Сити няма да си вземе мача. А дори могат и да загубят от Лестър. И защо всички „наши” разправяте, че ние можем да сгрешим срещу отбор, който се бори за оцеляване, но Сити не може ? Този сезон не им отстъпваме с нищо и заслужаваме да се окичим със златните медали. Ако ли не,здраве да е, направихме неповторим сезон и едва ли някой е мислил, че ще бъдем със само една загуба до 34 кръг. А сме и на 1/2 финал в ШЛ, където на няклоко пъти бяхме отписвани.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта