Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17324
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 18 окт 2018 17:48

Milkoy написа:Пичове, ако някой може да помогне за намиране на 2 или 3 билета за мача с Фулъм на 11.11, ще съм много благодарен! Може и на лично да не спамим тук! Мерси!

Преди мача зад Копа ще си намериш на двойна цена-90 паунда.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Milkoy » 18 окт 2018 18:56

slash1912 написа:
Milkoy написа:Пичове, ако някой може да помогне за намиране на 2 или 3 билета за мача с Фулъм на 11.11, ще съм много благодарен! Може и на лично да не спамим тук! Мерси!

Преди мача зад Копа ще си намериш на двойна цена-90 паунда.


Мерси, явно това ще ми е играта!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17324
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 18 окт 2018 19:07

Milkoy написа:
slash1912 написа:
Milkoy написа:Пичове, ако някой може да помогне за намиране на 2 или 3 билета за мача с Фулъм на 11.11, ще съм много благодарен! Може и на лично да не спамим тук! Мерси!

Преди мача зад Копа ще си намериш на двойна цена-90 паунда.


Мерси, явно това ще ми е играта!

Аз като ходих за първи път, накарах един приятел от Лондон да вземе от сайт,че е по-сигурно.Първо излезе по-скъпо,второ трябва да чакаш доставка по пощата.И накрая в деня на мача докато се мотахме около стадиона (там ни бяха хостелите) от сутринта ни предлагаха карти на тази цена.Следващия път направо там ще си взема и аз.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 22 окт 2018 18:13

Ставам и не вярвам на очите си :shock:
Неразбиращия от защита Клоп за 3г с по-добра защита от супер-тактика Бенитез на 5тата си година. С/у по-силни отбори при това ;) С най-малко допуснати голове за първите 9 мача, заедно с МЕГА–ХИПЕР тактиците Пеп и Моу и за ужас на всички хейтъри с най-добър старт на Ливърпул в историята на ВЛ.
Ето докъде може да те докарат 9 мача с късмет :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Спокойно реалисти, вашият късмет е по-голям и от на Клоп и той още нищо не е спечелил :!:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 22 окт 2018 18:17

Liverpool_EC написа:Ставам и не вярвам на очите си :shock:
Неразбиращия от защита Клоп за 3г с по-добра защита от супер-тактика Бенитез на 5тата си година. С/у по-силни отбори при това ;) С най-малко допуснати голове за първите 9 мача, заедно с МЕГА–ХИПЕР тактиците Пеп и Моу и за ужас на всички хейтъри с най-добър старт на Ливърпул в историята на ВЛ.
Ето докъде може да те докарат 9 мача с късмет :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Спокойно реалисти, вашият късмет е по-голям и от на Клоп и той още нищо не е спечелил :!:


Не им показвай такива работи ,ще вземат да се зарадват за Ливърпул и да им стане нещо :)
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

CSKA69
Мнения: 4453
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот CSKA69 » 22 окт 2018 21:59

Той нищо и няма да спечели, ама нека си приказват сектантите тука :lol: Сериозно ли имате наглостта да сравнявате Клоп с Рафа?! Бенитес спечели Шампиoнската лига в първия си сезон в Ливърпул, а немското недоразумение кара вече три години само на ''хайп''! По-сериозно, моля ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Thsmith » 22 окт 2018 23:24

И според мен е страшна наглост да се сравнява Клоп със сервитьора, но как и да е. Просто разлика в гледните точки. Гледам го Рафата с подобни на Рики Ламбърт къде се намира в момента и се чудя как някой може да говори за него, но... хора всякакви.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17324
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 22 окт 2018 23:57

Рафа има място в историята на Ливърпул и заслужава уважение.Не е уместно да се сравнява с Клоп.Времената,собствениците и футбола са съвсем различни.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6105
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 23 окт 2018 01:08

Да се абстрахираме малко от ненужните сравнения между Рафа и Клоп - Арсенал съвсем сериозно набра скорост и се вдигна доста бързо след двете поредни загуби на старта. От тогава 10 мача и 10 победи, не знам дали има по-кофти момент да се изправим срещу тях и то на Емиратс. Да се надяваме, че старата им слабост в дерби мачовете отново ще се прояви и ще ни удари едно рамо след 10 дни. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

john barnes
Мнения: 6406
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 23 окт 2018 09:29

KOPScousers написа:Да се абстрахираме малко от ненужните сравнения между Рафа и Клоп - Арсенал съвсем сериозно набра скорост и се вдигна доста бързо след двете поредни загуби на старта. От тогава 10 мача и 10 победи, не знам дали има по-кофти момент да се изправим срещу тях и то на Емиратс. Да се надяваме, че старата им слабост в дерби мачовете отново ще се прояви и ще ни удари едно рамо след 10 дни. :oops:

За пореден път имаха късмет и сляп съдия. Не са толкова силни,ще ги видим в дербито.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта