Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 23 юли 2018 11:25

Onq написа:Соланке вън, веднага!

Само той ли? Толкова плява има още в отбора, че ми е тъжно да ги гледам понякога - Соланке, всичките "млади" таланти - 4-5 човека, дето и за чеп за зеле не стават, Маркович, Клаван и още - да не ги изброявам. Дано основния състав да се обиграе по бързо, че то хубаво с тези скъпи покупки, ама реално ще имат 1 седмица да са заедно и в началото може и да глътнем джама някъде.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wu_dnica » 23 юли 2018 12:40

kadett1 написа:
Onq написа:Соланке вън, веднага!

Само той ли? Толкова плява има още в отбора, че ми е тъжно да ги гледам понякога - Соланке, всичките "млади" таланти - 4-5 човека, дето и за чеп за зеле не стават, Маркович, Клаван и още - да не ги изброявам. Дано основния състав да се обиграе по бързо, че то хубаво с тези скъпи покупки, ама реално ще имат 1 седмица да са заедно и в началото може и да глътнем джама някъде.

Оптимист до последно...иди на плажа и пий 2 бири пиич
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот merseyside » 23 юли 2018 13:18

Тоя женчо още ли реве. В живота е така, силните "изяждат" по-слабите. Няма кой да го чака тепърва да се учи на футбол, а той вместо да е толкова активен в социалните мрежи и да се самонадъхва с глупости, в които едва ли вярва, да се стегне и да си спаси кариерата, но далеч от Ливърпул. 25 годишен мъж с психика на 15 годишен пубер, изпаднал в депресия, понеже 14 годишната Марийка го е зарязала и всички го съжаляват. Вместо да мрънка, да покаже на такива като мен, че грешим за него. Как да съм спокоен на мач, като финала в Киев, когато виждам човек с подобна лабилна психика на вратата? Примерно.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][/offtopic]
Image

#FSGOUT

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 23 юли 2018 13:23

merseyside написа:Тоя женчо още ли реве. В живота е така, силните "изяждат" по-слабите. Няма кой да го чака тепърва да се учи на футбол, а той вместо да е толкова активен в социалните мрежи и да се самонадъхва с глупости, в които едва ли вярва, да се стегне и да си спаси кариерата, но далеч от Ливърпул. 25 годишен мъж с психика на 15 годишен пубер, изпаднал в депресия, понеже 14 годишната Марийка го е зарязала и всички го съжаляват. Вместо да мрънка, да покаже на такива като мен, че грешим за него. Как да съм спокоен на мач, като финала в Киев, когато виждам човек с подобна лабилна психика на вратата? Примерно.


Нали, и Миньоле и Рейна са ме карали да си скубя косата но никой ама никой не съм мразел като тоя. И наистина какъв мъж е, че му е наранена психиката и за това не може да се съвземе.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот merseyside » 23 юли 2018 13:54

Аз не го мразя, даже не му се дразня, просто не харесвам подобни лигльовци. Ок, насрал си се на финала, бъди мъж и вдигни глава, вместо да се филмираш със статуси постоянно.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][/offtopic]
Image

#FSGOUT

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 23 юли 2018 15:16

wu_dnica написа:
kadett1 написа:
Onq написа:Соланке вън, веднага!

Само той ли? Толкова плява има още в отбора, че ми е тъжно да ги гледам понякога - Соланке, всичките "млади" таланти - 4-5 човека, дето и за чеп за зеле не стават, Маркович, Клаван и още - да не ги изброявам. Дано основния състав да се обиграе по бързо, че то хубаво с тези скъпи покупки, ама реално ще имат 1 седмица да са заедно и в началото може и да глътнем джама някъде.

Оптимист до последно...иди на плажа и пий 2 бири пиич

Що бе пиич, нямаме достатъчно пълнеж в отбора ли. Самия Клоп каза , че отбор от 40 човека не може да съществува. Като махнеш петнадесет от сорта на цитираните по горе няма ли да е по добре. Да си забелязъл да съм недоволен от новите покупки или от Клоп? Казах само, че ще имат 1 седмица за сработване, а не че сме разбита команда и в първите кръгове може да гризнем дръвцето някъде, което се отнася в пълна степен за всички водещи отбори, чиито футболисти са били на световното.

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 23 юли 2018 15:26

Лошото е че няма кой да ги купи тия дето не стават.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 23 юли 2018 15:29

9lives написа:Лошото е че няма кой да ги купи тия дето не стават.



Продаваеми са ама за смешни пари за съжаление а Комоцио вече наистина е непродаваем ще си го влачим като Богдан докато не му изтече договора.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wu_dnica » 23 юли 2018 20:10

kadett1 написа:
wu_dnica написа:
kadett1 написа:
Onq написа:Соланке вън, веднага!

Само той ли? Толкова плява има още в отбора, че ми е тъжно да ги гледам понякога - Соланке, всичките "млади" таланти - 4-5 човека, дето и за чеп за зеле не стават, Маркович, Клаван и още - да не ги изброявам. Дано основния състав да се обиграе по бързо, че то хубаво с тези скъпи покупки, ама реално ще имат 1 седмица да са заедно и в началото може и да глътнем джама някъде.

Оптимист до последно...иди на плажа и пий 2 бири пиич

Що бе пиич, нямаме достатъчно пълнеж в отбора ли. Самия Клоп каза , че отбор от 40 човека не може да съществува. Като махнеш петнадесет от сорта на цитираните по горе няма ли да е по добре. Да си забелязъл да съм недоволен от новите покупки или от Клоп? Казах само, че ще имат 1 седмица за сработване, а не че сме разбита команда и в първите кръгове може да гризнем дръвцето някъде, което се отнася в пълна степен за всички водещи отбори, чиито футболисти са били на световното.

Ми примерно Клаван си е добре за резерва...морено и гомез са на моменти...соланке мооже и да стане. Въпроса е дали стават за резерви,щото нали се сещаш че не може да имаш 30 млн резерва :roll: . Сега има и хора като джоунс оджо филипс саа за бъдещето да речем,кент и уилсън са по наеми вече. Ти не знам кво точно очакваш да видиш в такива мачове. Борусия до 75 не играха нищо...после заспах :lol: ,но да очакваш супер мач е нереално. Обстоятелствата покрай световното направиха така,че повечето момчета да почиват още.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 23 юли 2018 20:13


3.05 do 4.10 ;)
Kлаван цъка с магьосници


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта