Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Jackxxx » 09 окт 2015 09:18

Айде честито ви за Клопо! Аз лично се радвам за феновете на Ливърпул (а и каква полза от омразата по принцип). Сега да се надяваме да се възроди старата епична "война" на върха в Англия, а именно Юнайтед и Ливърпул да спорят за титлата. Прекалено много синьо гледахме последните години, а и на мен ми писна от битки с наемници... :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Avrameca » 09 окт 2015 09:44

ЧЕСТИТО !!!
Сега само търпение и вяра се изисква.
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13341
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот sapio0o » 09 окт 2015 10:14

Честит ви Клоп. Аз вече дадох мнение и казах, че той бе по-добрият избор за сметка на Анчелоти. Причините са, че в момента ви трябва темпераментен треньор. Човек, който държи на дисциплината и е работил с футболисти, които не се славят със звезден статус. Друг е въпросът вече дали с тези играчи на Ливърпул ще се получи. Аз съм сигурен, че ако му се даде свобода за трансферите и най-вече време то ще може да се борите за титлата в близките 3 години. Още този сезон ви виждам в борбата за топ 4, а догодина вече да сте отвърдени. Малко силни думи предвид конкуренцията, но аз вярвам, че Юрген има какво да даде. Честито още веднъж. Някои фенове на Реал тайничко се надявахме този човек да замени Карло, но за съжаление не се получи. :)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Hristo_Stoichkov
Мнения: 116
Регистриран на: 12 яну 2010 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Hristo_Stoichkov » 09 окт 2015 10:31

Много се надявах Клоп да отиде в Ливърпул, понеже те са ми единственият Английски клуб който ме кефи. Радвам се че от любимия ми Дортмунд Клоп отива в друг отбор на който симпатизирам. Клоп е откачалка и бързо ще се хареса на феновете на червените от Англия. Ако наложи стила си от BVB в Ливърпул, то тогава очаквайте игра свързана с много пасове, много разигравания, нападателни футболисти които ще помагат в защита и обратното - включвания на защитниците в нападение. Клоп обича да открива и налага млади футболисти, сигурно затова иска той да определя трансферите. Минус за него е, че понякога прекалено дълго залага на едни и същи играчи и според мен това е причината за многото контузии които имаха в Дортмунд, но пък Ливърпул в момента имат доста голяма резевна скамейка така че :)

Честито на всички фенове на Ливърпул
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот venomcho » 09 окт 2015 10:34

Gil-galad написа:
Ben Smith ‏@BenSmithBBC 1h1 hour ago

Jurgen Klopp signed his #LFC contract in the same room of the same hotel as Rafa Benitez


[offtopic]има и още прилики, като това че идва треньор, успял да пребори по-богатата и по-успяла конкуренция в страната си, както и европейските успехи...а аз като един подръжник на Рафа му пожелавам да го надмине ;)[/offtopic]

sokolche1
Мнения: 44
Регистриран на: 16 фев 2014 21:47
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот sokolche1 » 09 окт 2015 10:41

Клоп и спокойствие в едно изречение не могат да съществуват ;) Очакванията към него ще са свръхголеми и от ръководство и от феновете. Назначавайки го, ще се очаква мигновен ефект, иначе не мога да си обясня крактосрочния му договор, особено на фона на подписания 4 годишен такъв от Роджърс миналата година. Казвам краткосрочен, тъй като той подписва за 3 години според слуховете, като реално в първия си полусезон начело, той не може да направи някаква драстична промяна, поради липсата на трансферен прозорец. Едва ли и и зимата ще може кой знае колко да промени отбора, та някаква по-съществена промяна бих очаквал едва следващия сезон. Когато проведе лятната подготовка по неговите си методи, с неговите тактически схеми и с нови играчи, защото съм сигурен, че ще има такива и то не 1-2. Реално в първия си пълноценен сезон, на него ще му остава година до края на договора.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот boabbb » 09 окт 2015 10:52

Честито още един път 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red Mersey
Мнения: 108
Регистриран на: 01 авг 2014 14:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red Mersey » 09 окт 2015 11:01

Не вярвам да трябва много време играчите да си паснат със стила на Клопо, защото и той обича бързия, нападателен футбол с много пасове. Единствената разлика е в коравата защита и зверската преса, която той наложи в Дортмунд и вече стана типична за немските отбори (Gegenpressing). Също тактически е мноооого по-добър от Роджърс и ще вложи малко мозък в този атакуващ стил. Трябва просто играчите да го слушат и бързо да се нагодят.

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Avrameca » 09 окт 2015 11:31

Нямам търпение за следващия мач :)
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

torinor
Мнения: 94
Регистриран на: 05 фев 2015 11:12
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот torinor » 09 окт 2015 11:35

boabbb написа:Честито още един път 8-)


Да ни е честит, в момента Клоп изглежда перфектният избор за нас. Дано ни донесе най-сетне дълго чаканата титла- за мене тя е по важна дори от Шампионската лига.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта