Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 17 дек 2014 20:56

Пичове, няма се плашите, всичко е под контрол :) БР определено знае какво прави, той непременно ще даде шанс на Джан да играе, само че след януари като го преотстъпи на друг отбор. Залагам на някой отбор като Алмерия или Райо Валекано, или може би Малага като част от сделката по привличането на Очоа. А във връзка с вратарите - много ми е чудно как третият вратар на Нюкясъл може да е по-добър от нашите двама хубавци, и то взети заедно (не казвам, че третото вратарче на Нюкясъл е извънземно, а че е по-добро от нашите :) ). Гледам пак се появиха слухове за Чех, е тук ако стане да дойде при нас ще се напия от радост :mrgreen:
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот HoUs4oOL » 18 дек 2014 01:38

Didi Hamann @DietmarHamann · 2h
Sterling could end up being a centre forward, done very well in both games he's played there.


Особено финишинга му е на световно ниво, футболисти като Агуеро, Меси и Суарес могат само да му завиждат.
Чак се чудя мислят ли като ги пишат тия работи, а уж са сериозни хора.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот suareshampion » 18 дек 2014 12:03

Доволен съм от мача срещу Борнемут.Много ми харесаха с известни изключения в обичайната зона на защитата.
Тая постройка явно сработи. Първо 3-6-1 ,което прелива на моменти в 5-4-1.
Маркович много добре .Аз казах ли ,че видях напредък в предните 2-3 мача ? Имам много набито око . Страшен пас направи за първия гол и после много хладнокръвно я насочи за втория.
Стърлинг е перфектен .Без него сме за никъде ,винаги съм го казвал.Той е най острия ни играч .Винаги трябва да е на терена. Казах ,че головете му няма как да не дойдат и ето че вкара два много хубави гола.Аз казах скоро и пак ще кажа ..при него слабата форма до момента ,се дължеше най вече на липсата на Суарес ! Когато казвам ,че Суарес беше фундаментален за тоя клуб ,имам предвид и тоя факт.
Липсата и на Стъридж ,също оказа негативно влияние за малкия .Тия тримата плюс Коутиньо изнесоха предния сезон на гърба си .
Рахим свикна да играе със Суарес и Стъридж и сега му е много трудно да се нагоди към новите си партньори,особено към един тромав нападател ,какъвто е Ламбърт а и Балотели беше много инертен ,преди контузията си . Но явно му дойде акъла на Роджърс ..разкара спрелия влак Ламбърт от титулярите и играта на Рахим тръгна .След това ,което видях от Балотели срещу манафите ,аз съм убеден ,че малкия оттук нататък ,ще си взаимодейства добре с него .Просто Балотели показа по добро движение по терена от преди ,по добра скорост ,комбинативност и пласиране. Пробва и удари от далече ,където му е силата. Тая му игра , отваря пространства за Стърлинг .Във вчерашния мач ,Коутиньо и Лалана бяха тези ,които показаха добро движение по терена и острота и на малкия пак му се получи да излиза на добри стрелкови позиции.Лалана му даде много хитър пас за третия гол в мача .Явно и Лалана навлиза във форма ,но аз искам много повече от него.
И накрая ,да не забравяме ,че Рахим навърши току що 20 години ! Така ,че малко от малко си примерете забележките към него.
Пак напомням ..Маркович ,също е само на 20 г ,както и Джан ,Морено и той е млад,Ибе пък няма 20 г,Алберто и той е млад ,Илори също ,Ориги(може да пропускам още някой) ...да не говорим и че от малките идват 3-4ма много добри играчи ,само ще спомена Хари Уилсън и Сей Оджо.
Аз още лятото казах ,че тези млади момчета са бъдещето на Ливърпул .Манкийо не го харесвам и май и Роджърс вече е на моето мнение ,ако съдим по титулярите .Добре ,че не го пусна последните два мача . Заради слаб Манкийо и контузени Джонсън и Фланагън ,Роджърс промени схемата ,която засега сработи.Няма как да не го похваля за тоя му ход.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот suareshampion » 18 дек 2014 12:12

Борнемут изтърваха при 0-0 чисто положение ,тоя техния направи Шкъртел и Ловрен сами да си говорят ,навря им я навря в гъзъ ,добре че не уцели вратата и после при 0-2 имаха още едно чисто положение и отново от зоната на централните ни защитници .През второто полувреме ,също издишахме на 2-3 пъти и отново аз обвинявам най вече лицето Мартин Шкъртел .Радвам се ,че Сако се появи в игра .Оправят ли се грешките в защита и доведе ли се един добър вратар ,нещата ще се променят корено .
Аз казах още след мача с манафите ,че видях голямо подобрение в тоя отбор и ето че не ме подведоха и изнесоха втори поред добър мач .Засега показват същата игра ,това значи че вече има известно постоянство .Ако и срещу Арсенал задържат темпото и коригират грешките отзад ,ще бием на 100 % !
Илиев ,видя ли че Алън е резерва ,след един слаб мач ? Не спори с мен за футбол.Аз за какво мислиш ,че се ядосвам от началото на сезона ? Защото за едни хора се действа адекватно а за други не ?! Това ме дразни .И това е една от причините за слабите резултати.
За Алън,не можете да говорите ,че му е "син" .Алън не е проблема на Ливърпул . Тук е мястото да похваля сина му Данчо стреса .Направо незнам как я подаде тая топка с глава към Стърлинг ?? Точно така се подава ,успоредна на вратата и остра .Но това ,не може да ме накара да си променя мнението за тоя некадърник.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот suareshampion » 18 дек 2014 12:58

И още един факт искам да отбележа.
Роджърс беше изключително глупав да играе с Ламбърт и с едни непрестанни високи центрирания към него. Това е посредствен стил.Това е британски стил .Така играят посредствените отборчета в Англия. Така играеше и неадекватния остарял методист и треньор -Далглиш .И за това разбира се ,липсваха резултатите,както при него ,така и сега ..целия първи полусезон при Роджърс .
Последните два мача на Роджърс му дойде акъла,изкара тромавия таран Ламбърт...свалихме трайно топката на земята и нещата си дойдоха на мястото. Ливърпул започна да създава много повече положения и да играе един добър футбол ,какъвто играеше и целия минал сезон .
Тоя грозен стил е една от причините да недоволствам срещу Роджърс. Ок ,има контузен Стъридж ,но защо трябваше да пуска таран и да сменя стила от миналия сезон ,при положение ,че има раздвижен нападател,като Борини ?? А можеше и да играе със Стърлинг напред ,както в момента ?!
Много грешки направи тоя объркан треньор ,но леко полеко започва да си ги поправя и се надявам резултатите да дойдат ,дори и без най големия -Луис Суарес.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Gil-galad » 18 дек 2014 13:12

http://gong.bg/football-sviat/anglia/ro ... ici-309540

На всички е ясно, че това е така ама кому е нужно да се прави такова изказване...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот haha » 18 дек 2014 14:05

Най- после да каже нещо смислено. Друг е въпросът, че неособено класните съотборници той ги доведе.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот iliev72 » 18 дек 2014 14:14

В цялото изказване на БР ми хареса това , че той не очаква голове от Стърлинг.Очаква да създава такива положения.И дано скоро се върнат тези които трябват да бележат и това се очаква от тях.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот chakalat » 18 дек 2014 15:23

HoUs4oOL написа:
Didi Hamann @DietmarHamann · 2h
Sterling could end up being a centre forward, done very well in both games he's played there.


Особено финишинга му е на световно ниво, футболисти като Агуеро, Меси и Суарес могат само да му завиждат.
Чак се чудя мислят ли като ги пишат тия работи, а уж са сериозни хора.


Агуеро и Суарез на неговите години едва ли са били по-добри.На всеки е ясно че Стърлинг има още много неща които да подобрява в играта си но за годините му представянето му е доста добро.Липсва му завършващ удар но на неговите години на кой ли не е.За 2 мача като център нападател е излязъл на положения и е вкарал повече от всичките останали нападатели и ако имаше повече опит и ефективност спокойно можеше да има 2 хеттрика за последните 2 мача - нещо за което и Балотели и Ламбърт даже не могат да си помислят :)

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот HoUs4oOL » 18 дек 2014 15:24

Gil-galad написа:http://gong.bg/football-sviat/anglia/rodzhyrs-ne-obviniavajte-styrling-toj-niama-klasni-syotbornici-309540

На всички е ясно, че това е така ама кому е нужно да се прави такова изказване...

Абсолютен олигофрен, да кажеш такова нещо на всеослушание е абсолютна олигофрения...
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jelew73 и 31 госта