Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 21 юли 2018 17:32

dNelbandian написа:Мелиса Реди казва, че сделката между Ливърпул и Лион за Фекир е възможна.
Като казва още, че Ливърпул цени играча доста високо. Също казва, че от Ливърпул е нямало как да реагират на мед. изследвания тъй като играча веднага е заминал за световното.
Направо ви поствям статията.
[offtopic]https://www.90min.com/posts/6122327-melissa-reddy-provides-latest-update-on-liverpool-s-move-for-france-star-nabil-fekir/partners/36652[/offtopic]

Едва ли ще стане тоя трансфер,колкото и да ми се иска,поне на мен!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 21 юли 2018 18:32

Има кажи-речи 40 дни до края на прозореца, предостатъчно време за Фекир и трансфер модел Анди- някой в рамките на 10-15млн.
Изображение

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 21 юли 2018 18:35

plmar написа:Има кажи-речи 40 дни до края на прозореца, предостатъчно време за Фекир и трансфер модел Анди- някой в рамките на 10-15млн.

Първо-президента на лион ни даде срок до 31юли,остават още 10дни. Второ-трансферния прозорец за англия затваря на 9 август,не знам как ги сметна 40 дни...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот JorkoByrborko69 » 21 юли 2018 20:58

Всичко сякаш изглежда розово: много добър защитен "вал" с дълбочина, перфектното нападение за което всеки треньор може само да мечтае единственото според мен слабо звено е центъра!!! Вляво имамем "голяма пробойна" с така наричания от някои "капитан" на Ливърпул. Той е най-слабия на своя пост не само в центъра но и в целия отбор, и моля не ме плюйте защото ще се аргументирам: Хендо нито има креативността техниката и бързината на двамата му колеги "халфове" в центъра, нито е някой велик "разбивач" и "спирач" на противниковите атаки поне колкото тях. Не умее нито да отнема топката, нито да я овладее обработи да залъже и повлече по себе си играчи...НЕ, той просто когато е с топката, или подава назад или встрани от себе си...Или "балонно" подаване което е лесно разгадаемо! Статистиката говори: извеждащите му пасове в дълбочина или под диагонал през миналата година са под 12 процента. Смятайте сами !!! Там в центъра започва и свършва ВСИЧКО. Който владее трайно центъра, умее да задържа топката и да я подава великолепно зад противниковата отбрана...ТОЙ ПЕЧЕЛИ !!!
А Хендо тия неща не ги научи, самия факт , че на световното в цялото си участие във всичките си мачове имаше единствено 3 (три) интересни извеждащи добри паса говори , че не е и никога не е бил офанзивен халф с идеи... Да не говорим , как пак там подтичваше по противниковите играчи и им гледаше и броеше "бутонките" отзад...май затова и не го пуснаха на полуфинала. Така , че за да владеем центъра или двамата до него които са доста добри , дори гениални на своите постове, трябва да играят и за него, или трябва Садио Мане да се връща и да го "подсигурява".
така , че извода е : любимия на мнозина от нас "капитан" е най-слабия на своя пост от тази единадесеторка, и забележете , че само когато той не играе ще печелим...
Помнете ми думата и не се заяждайте с мене моля ВИ. Да оставим времето и статистиката да покаже дали съм прав !!!

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 21 юли 2018 21:18

JorkoByrborko69 написа:Всичко сякаш изглежда розово: много добър защитен "вал" с дълбочина, перфектното нападение за което всеки треньор може само да мечтае единственото според мен слабо звено е центъра!!! Вляво имамем "голяма пробойна" с така наричания от някои "капитан" на Ливърпул. Той е най-слабия на своя пост не само в центъра но и в целия отбор, и моля не ме плюйте защото ще се аргументирам: Хендо нито има креативността техниката и бързината на двамата му колеги "халфове" в центъра, нито е някой велик "разбивач" и "спирач" на противниковите атаки поне колкото тях. Не умее нито да отнема топката, нито да я овладее обработи да залъже и повлече по себе си играчи...НЕ, той просто когато е с топката, или подава назад или встрани от себе си...Или "балонно" подаване което е лесно разгадаемо! Статистиката говори: извеждащите му пасове в дълбочина или под диагонал през миналата година са под 12 процента. Смятайте сами !!! Там в центъра започва и свършва ВСИЧКО. Който владее трайно центъра, умее да задържа топката и да я подава великолепно зад противниковата отбрана...ТОЙ ПЕЧЕЛИ !!!
А Хендо тия неща не ги научи, самия факт , че на световното в цялото си участие във всичките си мачове имаше единствено 3 (три) интересни извеждащи добри паса говори , че не е и никога не е бил офанзивен халф с идеи... Да не говорим , как пак там подтичваше по противниковите играчи и им гледаше и броеше "бутонките" отзад...май затова и не го пуснаха на полуфинала. Така , че за да владеем центъра или двамата до него които са доста добри , дори гениални на своите постове, трябва да играят и за него, или трябва Садио Мане да се връща и да го "подсигурява".
така , че извода е : любимия на мнозина от нас "капитан" е най-слабия на своя пост от тази единадесеторка, и забележете , че само когато той не играе ще печелим...
Помнете ми думата и не се заяждайте с мене моля ВИ. Да оставим времето и статистиката да покаже дали съм прав !!!


В началото си помислих, че е обичайното менние против Хендерсън, но като стигнах до последня абзац и ми стана доста смешно :lol: :lol: :lol:

Хендерсън определено има трески за дялане, но предвид успехите миналия сезон и достигнатаия финал с контузени Джан, Чембърлейн и Лалана да кажеш, че ще бием само когато той не играе е смешно :lol:

А за Световното се чудя даже дали да го коментирам...не че е блестял с нещо особено, но там играеше като чист дефанзивен халф пред защитата, а пред него беше "креативното" и "офанзивно" трио от Али, Лингаард и Стърлинг, които трябваше да правят играта и головете на Кейн...отделно Хендерсън игра във всички мачове освен за Третото място и Третия в групата срещу Белгия, когато играха с резевите и двата отбора....а ако в продълженията на полуфинала Саутгейт беше пуснал някой До него да му помага, а не ВМЕСТО него, Англия можеше и да са на финал...

Определено Фекир би (ще) нагрдади над третата позиция в халфовата линия, още повече предвид, че Фабиньо ще е дефанзивния халф, какъвто е и Хендерсън....защото заради контузиите, които имаше вече е ясно, че Хендерсън няма как да стане box-to-box, за където имаше наджеди по едно време.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 21 юли 2018 22:03

john barnes написа:
plmar написа:Има кажи-речи 40 дни до края на прозореца, предостатъчно време за Фекир и трансфер модел Анди- някой в рамките на 10-15млн.

Първо-президента на лион ни даде срок до 31юли,остават още 10дни. Второ-трансферния прозорец за англия затваря на 9 август,не знам как ги сметна 40 дни...


Johni, сори, изключих за тая работа със съкратения прозорец. Но както и да е, време има, особенно за Фекир.
Изображение

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 22 юли 2018 02:23

Дойде ли Фекир-данчо стреса сяда пейка и влиза само във незначителните мачове,а новия капитан ще е Ван Дайк!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

kadett1
Мнения: 1657
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 22 юли 2018 08:14

john barnes написа:Дойде ли Фекир-данчо стреса сяда пейка и влиза само във незначителните мачове,а новия капитан ще е Ван Дайк!!!

Е, няма да дойде Фекир и Данчо няма да седне на пейката. На световното Данчо не игра никак зле, ама си го плюем по инерция...

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 22 юли 2018 09:31

kadett1 написа:
john barnes написа:Дойде ли Фекир-данчо стреса сяда пейка и влиза само във незначителните мачове,а новия капитан ще е Ван Дайк!!!

Е, няма да дойде Фекир и Данчо няма да седне на пейката. На световното Данчо не игра никак зле, ама си го плюем по инерция...

Нищо лично, ама с играчи който не играят никак зле докъде? При очертаващата се 6ца за Фабиньо, Данчо къде?
Изображение

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 22 юли 2018 10:30

Кадетчо,стреса игра дефанзивен на световното...новия ни такъв се казва Фабиньо. Или викаш той сяда пейка,за да играе неорентирания? Даже и да не вземем Фекир,пак не го виждам титуляр-там ни трябва креативен халф,а той не е такъв!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта