Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 24 сеп 2018 18:55

Те изводите няма как да се правят и от това.
Явно е имало някакъв проблем, които увеличава шансовете от дълготрайна контузия. Дали ще се случи не е сигурно.
Помните ли Лойк Реми? Той също не можа да мине медицинските при вас и на още поне 2 места заради сърдечни проблеми. Хари и Моуриньо го взеха обаче въпреки тях на риск и още си е жив човека :lol: Това не зн, че не е имало проблем.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 24 сеп 2018 23:30

Реми само при нас не мина медицинските,после си игра без проблеми. За мен има нещо гнило във отказания трансфер на Фекир,но както и да е,вече всичко е свършило там.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 24 сеп 2018 23:56

Поне на още 2 места не мина. Преди вас не мина още някъде и след вас мисля, че не мина. Заради това се озова и в QPR, а беше действаш френски национал. Дори при трансфера му в Марсилия имаше шум и още тогава писаха, че има проблем със сърцето. Спомням си го от френските вестници.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 25 сеп 2018 02:23

Thsmith написа:Поне на още 2 места не мина. Преди вас не мина още някъде и след вас мисля, че не мина. Заради това се озова и в QPR, а беше действаш френски национал. Дори при трансфера му в Марсилия имаше шум и още тогава писаха, че има проблем със сърцето. Спомням си го от френските вестници.

Добре,посочи ми къде точно не е минал прегледите,освен при нас. Но и на двете места,за които твърдиш,щото аз такова нещо не помня.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 25 сеп 2018 15:35

john barnes написа:
Thsmith написа:Поне на още 2 места не мина. Преди вас не мина още някъде и след вас мисля, че не мина. Заради това се озова и в QPR, а беше действаш френски национал. Дори при трансфера му в Марсилия имаше шум и още тогава писаха, че има проблем със сърцето. Спомням си го от френските вестници.

Добре,посочи ми къде точно не е минал прегледите,освен при нас. Но и на двете места,за които твърдиш,щото аз такова нещо не помня.

Аз за две не помня, но тогава мисля, че пишеха за предишни пропаднали медицински в друг отбор преди това.
Но друг пример мога да ти дам, освен Реми. Имаше един Силван Марво, който бяхме договорили по времето на Далглиш мисля беше. И се отказахме заради медицинските прегледи, пак не се каза какво точно е. Той самия или агента му пък твърдеше, че не се разбрали за личните условия...естествено. Веднага след това подписа с Нюкяаъл и след 3-4 месеца стоене резерва в един от малкото си мачове титуляр получи контузия...на място с което е имал проблеми и преди това, мисля че беше нещо с таза. После година, ако не и повече му отне да се върне в игра и толкова и играеше...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 25 сеп 2018 18:05

Реми,като му гледам кариерата-добре че не подписа с нас :) Тоя Марво даже няма смисъл да се коментира-трансфер от ранга на Салиф Диао.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 25 сеп 2018 19:21

Не беше ли друго ами не ...Марво
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 26 сеп 2018 00:21

Хари Уилсън днес вкара невероятен гол на манафите,после си вкара и дузпата и жозефина си замина от тая купа. Когато тия падат,за мен е празник!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 26 сеп 2018 05:50

john barnes написа:Хари Уилсън днес вкара невероятен гол на манафите,после си вкара и дузпата и жозефина си замина от тая купа. Когато тия падат,за мен е празник!!!



Гола е невероятен, нека го видят и тези които са го пропуснали. Освен Харито имаше и още наши кадри за Дарби, Скот Карсън и Андре Уиздъм влезе към края, колкото Фейлани да изравни през него :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 09 окт 2018 06:04

https://theinjuryinsight.com/nabil-fekir-right-knee-concerns/

Ето една статия, в която се обеснява защо сме се отказали от Фекир. Доста е дълга и надали ще им е интересно на всички, та накратко: заради износването на хрущяла, което са видели при тестовете му. А при човек с неговите операции и натоварванията, на които се подлага ежедневно, риска от развиване на остеоартрит в близко бъдеще е към 4, 5 пъти по-голям отколкото при човек с "нормално" коляно.
Както и да е, онзи ден се почна с новата трансферна драма-Лукас Пакета от Фламенго, дано да успеем да го вземем, защото момчето е луда работа. Вярно, че е млад и ще му трябва време, ама...един истински фен на Ливърпул не можеш да го уплашиш с чакане :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта