Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот gogovcite » 06 яну 2019 22:08

[offtopic]Явно са ни поправяли повече отколкото в твоето училище, та са ни понаучили на това-онова :). Не бързай, спокойно. Мнението ти няма да избяга, пиши с хладен ум :).
Иначе ако аз исках да уча някого на правопис бих му писал на лично, а не пред хората[/offtopic].
Hala Madrid

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 06 яну 2019 22:11

[offtopic]
gogovcite написа:Явно са ни поправяли повече отколкото в твоето училище, та са ни понаучили на това-онова :). Не бързай, спокойно. Мнението ти няма да избяга, пиши с хладен ум :).
Иначе ако аз исках да уча някого на правопис бих му писал на лично, а не пред хората.


Да, личи си, точно на лично го написа. Слагай по някоя удивителна или въпросителна накрая, може и запетая, от кумова срама! :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 07 яну 2019 01:19

gogovcite написа:Аз много добре си разбирам, бъди спокоен. Само че ти изместваш темата. Аз ти казвам, че никой не е длъжен да осигурява игрово време на юноши, на чиито качества не може да се довери ти почваш да говориш за съпорт и себераздаване. Явно си мислиш, че във ВЛ футболистите не се раздават на макс, а ей така си подтичват за здраве. Дай конкретен отговор на въпроса: кои са тези 30 златни юноши, които са били големи таланти, но не им е бил даден шанс в Ливърпул и са заиграли в други големи отбори. Независимо сега или в миналото. Щото тези, които си изброил от сегашния младежки отбор са таланти, но не са се доказали като футболисти заслужаващи да играят в отбор като Ливърпул. Дай нещо конкретно....

Хубаво му казваш нещата в очите, че на мен ми се разсърди :lol: Къде почна и къде отиде и виж какви са му аргументите - нашата извратена държава, в която нищо не се слува, както при нормалните хора. А в Ливърпул (да се върнем на темата) хората не им искат пари на въпросните юноши, напротив те им дават и то даже много и те пак не стават и не стават, има хиляди фактора и колко възможности им дават треньорите в първия отбор е една много малка част от пъзела. Разбирам го какво иска и за да бъдем честни тогава футбола би бил много по-интересен, ама както каза ти- малко бие на комунизъм, една утопия-твърде хубаво е за да е истина. А ако наистина всички приятелчета дето ритаме с тях и ни се виждат таланти се реализираха, не знам дали щяха да стигнат отборите по света да ги пласираме :lol: Ако от всяка юношеска гарнитура се реализираха по няколко "таланта", къде щяхме да ги събираме тия играчи с по 100 гола в гарнитурите :lol:
Onq написа:Всичко тръгна от това, че ми обясняват как Клоп давал шанс на юношите, ами не дава. Ако трябва пак ще го копирам. Последният дебют на юноша е преди точно 2 години. Точка, давайте друга тема.

А това не е ли пак търсене на кусури на Клоп? Аз пък ще кажа, че Клоп е първия треньор от 20г насам, който успя да наложи играч от нашата школа. Пак подчертавам, че за мен Стърлинг, Гомез, Айб, Шелви, Каньос, Чиривея и подобни за мен не са наши юноши. Айб, който го изтървах по-рано, не го ли налага Клоп, колко шанса получи и какво стана от него-резерва в Борнемут. Ти си прав, че ги следят от 10г, на 15 вече всички водещи отбори ухажват родителите им, и те имат по 4,5 избора къде да се изместят, за да се доразвиват. И това даже е първия фактор за предстоящия провал на болшинството от тях.
Успех в опитите да го направиш 3тия човек в този форум, който ще приеме чуждо мнение и не извърта. Или поне да ти каже 5 имена от 30те :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот gogovcite » 07 яну 2019 09:32

Liverpool_EC написа:
gogovcite написа:Аз много добре си разбирам, бъди спокоен. Само че ти изместваш темата. Аз ти казвам, че никой не е длъжен да осигурява игрово време на юноши, на чиито качества не може да се довери ти почваш да говориш за съпорт и себераздаване. Явно си мислиш, че във ВЛ футболистите не се раздават на макс, а ей така си подтичват за здраве. Дай конкретен отговор на въпроса: кои са тези 30 златни юноши, които са били големи таланти, но не им е бил даден шанс в Ливърпул и са заиграли в други големи отбори. Независимо сега или в миналото. Щото тези, които си изброил от сегашния младежки отбор са таланти, но не са се доказали като футболисти заслужаващи да играят в отбор като Ливърпул. Дай нещо конкретно....

Хубаво му казваш нещата в очите, че на мен ми се разсърди :lol: Къде почна и къде отиде и виж какви са му аргументите - нашата извратена държава, в която нищо не се слува, както при нормалните хора. А в Ливърпул (да се върнем на темата) хората не им искат пари на въпросните юноши, напротив те им дават и то даже много и те пак не стават и не стават, има хиляди фактора и колко възможности им дават треньорите в първия отбор е една много малка част от пъзела. Разбирам го какво иска и за да бъдем честни тогава футбола би бил много по-интересен, ама както каза ти- малко бие на комунизъм, една утопия-твърде хубаво е за да е истина. А ако наистина всички приятелчета дето ритаме с тях и ни се виждат таланти се реализираха, не знам дали щяха да стигнат отборите по света да ги пласираме :lol: Ако от всяка юношеска гарнитура се реализираха по няколко "таланта", къде щяхме да ги събираме тия играчи с по 100 гола в гарнитурите :lol:
Onq написа:Всичко тръгна от това, че ми обясняват как Клоп давал шанс на юношите, ами не дава. Ако трябва пак ще го копирам. Последният дебют на юноша е преди точно 2 години. Точка, давайте друга тема.

А това не е ли пак търсене на кусури на Клоп? Аз пък ще кажа, че Клоп е първия треньор от 20г насам, който успя да наложи играч от нашата школа. Пак подчертавам, че за мен Стърлинг, Гомез, Айб, Шелви, Каньос, Чиривея и подобни за мен не са наши юноши. Айб, който го изтървах по-рано, не го ли налага Клоп, колко шанса получи и какво стана от него-резерва в Борнемут. Ти си прав, че ги следят от 10г, на 15 вече всички водещи отбори ухажват родителите им, и те имат по 4,5 избора къде да се изместят, за да се доразвиват. И това даже е първия фактор за предстоящия провал на болшинството от тях.
Успех в опитите да го направиш 3тия човек в този форум, който ще приеме чуждо мнение и не извърта. Или поне да ти каже 5 имена от 30те :lol: :lol: :lol:

:)
Hala Madrid

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3744
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Jürgen » 07 яну 2019 14:32

Onq написа:
Jürgen написа:Аз пък очаквам Уилсън да получи шанс евентуално, не виждам защо да не? :roll:


На кого на мястото?

Лалана?

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2456
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот sinqkrepost1914 » 07 яну 2019 18:21

И на мен ми е интересно с какво в момента Ориги и Лалана са по-полезни отколкото би бил Хари Уилсън например ?
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 07 яну 2019 18:28

Oриги беше жокера ни в мача с Евертън,много бързо забравихте.Донесе безценни три точки.Лалана засега само пълни дупки,очаквам и той да помогне в някой закучен мач.Хари ако беше в момента при нас щеше да се задават абсолютно същите въпроси за него,защото щеше да има общо 10 минути игра.
Именно това,че е преотстъпен и играе редовно му дава шанс да се превърне в основен футболист следващия сезон.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 08 яну 2019 01:20

Почти 10 страници за юноши, дърдорене, извъртане и т.н. и т.н. а си има цяла тема (даже май са две) за този въпрос. :)

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 08 яну 2019 01:48

След чупката на Ловрен (дано не е сериозна, че си е е*ало меча :oops:) май трябва да потърсим някой ЦЗ, било то и под наем. Цъфнали сме и вързали в защита, та преотстъпихме Клайн. Доста глупав ход според мен, сега да му мислят босовете. Потенциално е възможно да останем за неопределен период от време с ЕДИН здрав централен защитник, без да броим импровизации като Фабиньо и младежите от академията. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот an4o_321 » 08 яну 2019 01:57

Да, за следващия мач централна двойка бранители май ще са ВВД и Фабиньо


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта