Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 19 сеп 2018 16:07

john barnes написа:Абе ще видим,последния мач пак вкара гол и игра на ниво. Той ако имаше тия проблеми,които ги изкарвате,нямаше да припари до световно първенство и нямаше да е голмайстор на лион за миналия сезон. Времето ще покаже,кой е прав и кой крив.

Доста мътен е целият случай, според мен опасенията са били заради много по-големите натоварвания при Клоп. Фекир може да е ок в момента, ама дали щеше да е ок с натоварванията при Клоп. Помним, като ни пое и напъна наследените от Роджърс безхаберници как след няколко седмици имаше 9 души с бедрени разтежения. А сега виждаме като си доведе негов кондиционен треньор и той си прави предсезоната подготовка, как вместо разтежения имаме едни машини с по два бели дроба. Казаха, че операцията на Фекир не била направена качествено...но ми е чудно, ако опасенията са им били това, защо не се отказаха нацяло, ами се мъчили да му свалят цената. Ако му я баха свалили от 50 на 45 мил нямаше да е набутвация ли? Все пак не говорим за 10 лв, че да речеш, майната му. Значи за 45 мил наще щяха да са ок да е на патерици Фекир, така ли? Мътна американска каша е цялата работа, ако питаш мен ;)

На линия
john barnes
Мнения: 6416
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 20 сеп 2018 01:19

Фекир днес нашока ряпата на”непобедимия”плехар. Голям кеф!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 23 сеп 2018 12:07

Едно страхотно интервю с Джон Колинс, помощник-треньор в Селтик по времето на В.Ван Дайк. Обеснява как последният е бил следен от всички водещи отбори, но никой не бил сигурен в него. Но конкретно разказва как е отхвърлен от Арсенал (защото им изглеждал твърде безгрижен) и естествено най-голямата трансферна фея в историята на Ливърпул, кой друг ако не самият Брендън Роджърс. Колинс се е свързал със тогавашния му помощник Гари Макалистър и му е казал какъв защитник имат и му търсят 12 мил паунда. Макалистър го е искал (така казва Колинс в интервюто) и е питал Роджърс (не трансферния комитет) и оня го отказал, с мотива че не е сигурен дали е по-добър от това с което разполага в момента :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Шкъртъл, Ловрен, Сако...Тиаго Илори??? :shock: :oops: Янките си платиха 63 мил за тарикатлъка да имат Брендън Роджърс.
А Клоп дали се чуди, дали е по-добър от всичко останало в Европа, не в Ливърпул, а в Европа пък било и за 75 мил :?:

На линия
john barnes
Мнения: 6416
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 23 сеп 2018 16:20

Най-големия ми кеф е,че лебеда никога повече няма да бъде във клуба. Другия ми кеф е,как Клоп затваря устите на болните хейтъри!!! Даскале по физическо,знам че четеш форума тайничко...Клоп яко ти затваря устата,кефа е пълен!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23319
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 23 сеп 2018 16:53

Недей да кълнеш, че кой знае какво може да стане един ден и онзи квадратноглав да се пръкне отново :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

На линия
john barnes
Мнения: 6416
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 23 сеп 2018 18:25

Thsmith написа:Недей да кълнеш, че кой знае какво може да стане един ден и онзи квадратноглав да се пръкне отново :lol:

Няма бе,спокойно. Тоя никога няма да се върне в клуба. След Клоп захапва Стиви Джи!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

На линия
john barnes
Мнения: 6416
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 24 сеп 2018 00:28

Фекир днес със гол и асистенция. Бах аз туй контузено коляно-голям смях.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот pzahariev » 24 сеп 2018 09:10

john barnes написа:Фекир днес със гол и асистенция. Бах аз туй контузено коляно-голям смях.


Виж статията, която бях пуснал. Там обясняват какви са горе долу шансовете за нова контузия на същото място и на другия крак. Хората като слагат 50 мил. на масата искат да са сигурни. Това не са ти 100 лева и да си пишеш във форума иронизиращо и саркастично.
LOREM IPSUM

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 24 сеп 2018 09:59

pzahariev написа:
john barnes написа:Фекир днес със гол и асистенция. Бах аз туй контузено коляно-голям смях.


Виж статията, която бях пуснал. Там обясняват какви са горе долу шансовете за нова контузия на същото място и на другия крак. Хората като слагат 50 мил. на масата искат да са сигурни. Това не са ти 100 лева и да си пишеш във форума иронизиращо и саркастично.


Джони нали сме наясно че темпото на игра вав франция си е направо тренировъчно спрямо ВЛ. Справка- псж и 6те им поредни!
Изображение

На линия
john barnes
Мнения: 6416
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 24 сеп 2018 18:33

Момчето си играе редовно,бележи и асистира. Аз това гледам. Във момента само гадаете за някакви негови проблеми в колената,нека видим дали ше изкара сезона здрав и тогава да правим изводите.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: john barnes, slash1912 и 27 госта