Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 07 май 2018 09:39

realist написа:
Onq написа:
Thsmith написа:70 м? Ебати цените...


Имайки предвид днешните цени и обещания бюджет на Клоп, тва е една четвърт от обещаните средства за покупки. Определено си заслужава


Обещания бюджет? Чакай да видим дали ще играем в ШЛ, че ако не се класираме бюджета пада на 1/3.


Първо никой не знае какъв бюджет е "обещан" на Клоп. Невероятно, но явно не сте прочели това, което си загубих времето да пиша за финансите ни. С тази информация има поне минимален шанс да разберете как се сформира бюджета ни и колко имаме да харчим.
Накратко..бюджета ни за този летен прозорец не се влияе от евентуалното ни некласиране в ШЛ за следващата година.
По отношение на финансите ФСГ спазват желязна дисциплина,откакто ни купиха, което се отразява и на състоянието на отбора..съвсем между другото...миналия месец акциите на клуба бяха точно с 526% ръст, спрямо цената им от първата година на управление на ФСГ
Което ми напомня..в анализа бе посочено увеличение на задълженията ни към банките с 47м паунда, при регистрирана печалба след данъците от 36м, по спомен...което първоначално няма логика, но вероятно тези 47м паунда са банковите гаранции, които трябва да се дадат за финансирането на проекта за новите тренировъчни игрища

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 07 май 2018 10:56

За Фекир съм чел много хубави неща. Сега му погледнах и статистиката и има за 37 мача 22 гола във всички турнири, което е впечатляващо дори и за Франция. Ако реално трансфера е факт, то още от сега имаме вече 2 сигурни трансфера, които ще вдигнат
доста нивото на отбора. Най-важния трансфер като че ли ще е да задържим Салах.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 07 май 2018 22:35

Фекир е животно, здрав физически, изпълнител на статични положения, страшна техника, удар, пас, перфектен плеймейкър. Има физиката на Джан и техниката на Коутиньо, едва ли Дешан ще го остави извън състава за Русия, а след Световното не се знае каква ще е цената му... 70 млн. за него вмомента са перфектна сума, в края на лятото може да е двойна...
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 07 май 2018 23:03

Нали виждате как играе във Франция един Товен и какво представляваше в Нюкасъл? Човека почти не записва минута за Франция, ако изобщо е викнат. Ако си спомням правилно (понеже следя много близо специално Френския национален отбор) е играл само в контроли и то преди да се контузи тежко. След това игра малко при 4-0 срещу Холандия, малко се включи с Уелс и при една издънка с Люксембург дето Франция игра кошмарно и за малко онези да бият на Стад Дьо Франс. Даже греда удариха към 85+ мин :lol:

Не казвам, че е лош играч или че ще повтори Товен, но ми се струва, че подхождате с очаквания да вземете новия Джерард :roll:

--
пп и без да проверявам съм убеден, че няма дори 1.75. Какви физики на Джан?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 08 май 2018 00:49

Thsmith написа:Нали виждате как играе във Франция един Товен и какво представляваше в Нюкасъл? Човека почти не записва минута за Франция, ако изобщо е викнат. Ако си спомням правилно (понеже следя много близо специално Френския национален отбор) е играл само в контроли и то преди да се контузи тежко. След това игра малко при 4-0 срещу Холандия, малко се включи с Уелс и при една издънка с Люксембург дето Франция игра кошмарно и за малко онези да бият на Стад Дьо Франс. Даже греда удариха към 85+ мин :lol:

Не казвам, че е лош играч или че ще повтори Товен, но ми се струва, че подхождате с очаквания да вземете новия Джерард :roll:

--
пп и без да проверявам съм убеден, че няма дори 1.75. Какви физики на Джан?



Добър е на Фифата, на мен това ми стига :mrgreen:
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 08 май 2018 09:33

Thsmith написа:Нали виждате как играе във Франция един Товен и какво представляваше в Нюкасъл? Човека почти не записва минута за Франция, ако изобщо е викнат. Ако си спомням правилно (понеже следя много близо специално Френския национален отбор) е играл само в контроли и то преди да се контузи тежко. След това игра малко при 4-0 срещу Холандия, малко се включи с Уелс и при една издънка с Люксембург дето Франция игра кошмарно и за малко онези да бият на Стад Дьо Франс. Даже греда удариха към 85+ мин :lol:

Не казвам, че е лош играч или че ще повтори Товен, но ми се струва, че подхождате с очаквания да вземете новия Джерард :roll:

--
пп и без да проверявам съм убеден, че няма дори 1.75. Какви физики на Джан?

Здрав е като биче, може да не е висок като него, но е доста здрав и влиза смело в единоборствата. Да, реално Лига 1 и Висшата лига нямат база за сравнение, но пък не всички трансфери от Франция са обречени. Виж един Лаказет - след сравнително труден старт в Арсенал, сега бележи почти във всеки мач и 17 гола за дебютен сезон, при все че беше и контузен не са зле. Особено в този трагичен за отбора сезон. Съгласен съм, че това поколение на Франция е малко надценено, но въпреки това имат 2 равностойни отбора и е ясно, че не може всички да са титуляри. Още повече, че поне половината френски отбор са медийни звезди тип Погба и играчи като Фекир остават на заден план, но това не значи, че не са добри и няма да вдигнат класата на всеки един отбор, в който отидат.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 08 май 2018 19:31

Тези Дортмунд ако наистина искат Миньоле, защо направо не им го подарим и да доплатим 25-30 млн. за Дахуд ? И какво става с доскорошната надежда Гьоце ? Има си класата, а и може да се впише добре като заместник на Коу. Пък и след 2 сезона ще го продадем за 150 млн :lol: . Бразилчето Оскат дето беше в Челси къде е сега? Има си опит в Англия и качества с които може да помогне. Ясно е, че трябва да се привличат играчи, но ми се иска и вече да са утвърдени и с повечко опит. При положителен развой в ШЛ, защо да не се порбваме и с някоя звезда ??? За 100 млн. Левандовски ще е супер попълнение, но твърде взех да мечтая. Мане, Салах, Левандата и зад него Боби :roll: :oops:
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 08 май 2018 20:08

Това с Фекир ми се струва чист фейк. Просто франсетата му вдигат цената. Големите сделки стават без много шум - пример Ван Дайк. А тук даже Клоп е имал среща с Фекир бла, бла , бла. Този го отписваме и чакаме реален , тих, трансфер.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 08 май 2018 20:29

cskarcheto92 написа:Тези Дортмунд ако наистина искат Миньоле, защо направо не им го подарим и да доплатим 25-30 млн. за Дахуд ? И какво става с доскорошната надежда Гьоце ? Има си класата, а и може да се впише добре като заместник на Коу. Пък и след 2 сезона ще го продадем за 150 млн :lol: . Бразилчето Оскат дето беше в Челси къде е сега? Има си опит в Англия и качества с които може да помогне. Ясно е, че трябва да се привличат играчи, но ми се иска и вече да са утвърдени и с повечко опит. При положителен развой в ШЛ, защо да не се порбваме и с някоя звезда ??? За 100 млн. Левандовски ще е супер попълнение, но твърде взех да мечтая. Мане, Салах, Левандата и зад него Боби :roll: :oops:

ГьоТце си разказа играта на кариерата с глупавия ход да избяга в Байерн.Остана си завинаги млада надежда и щом е резерва в този отбор на Борусия няма място при нас.Левандовски е алчен и от Байерн най-много да отиде в Реал.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта