Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 20 юли 2021 18:34

insaneboy1 написа:
SgtLiberty написа:Ако няма поне 4 качествени трансфера да забравим за топ 4,и сме на 1 контузия на Салах от това и топ 10 да не видим. Шампиона на Англия и Европа 2 сезона подред няма пари за трансфери жалка история.

Еха два сезона подред ли станаха. Аз си мисля че един

Един изобщо без, а втория "взехме" Тсимикас който не игра и минута и Тияго също нямаше пълен сезон ,мисълта ми е ,че ако искаме да сме на върха още като станахме шампиони трябваше да се разкарат Кейта, Окса, Шакири ,Ориги ,Адриан и ко. И да се купи мощно и качествено като Челси. И не искам да чувам от FSG,че пари няма понеже преподписват 2 договора и слагат 3 нови седалки на стадиона. Джини си тръгна без пари,явно и Хендо е на път, а те ми дават договор на ония шаран Адриан. Ако имахме собственици като хората вече Саул,Тилеманс и Рафиня щяха да правят компания на Конате в Австрия.
Но с тия собственици, тоя прозорец Конате и толкоз, и ако имаме късмет топ 4 и 0 купи ,Бостънските сметкаджии ще ни превърнат в Арсенал от 2006 на сам където топ 4 е трофей, е като си иде Клоп и топ 10 няма да видим.
Обидно ми е този велик клуб да бъде затриван по този начин.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kircho_baretata » 20 юли 2021 21:20

Еее кеф ми е. Половината пари за Конате ги избихме днес. Трансферите на Груич и Авоний са факт. И да не вземем никого до края на джама бива.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 20 юли 2021 21:47

kircho_baretata написа:Еее кеф ми е. Половината пари за Конате ги избихме днес. Трансферите на Груич и Авоний са факт. И да не вземем никого до края на джама бива.

Как бива МЮ взеха Санчо ,Варан е на път също ,Арсенал и те с добри сделки, Челси и Сити гаранция ще избухнат,а ние един Конате ,изгубихме Джини за без пари и сме на 2 по,-сериозни контузии от това да провалим сезона както стана с този ,харесва ли ни или не или действаме като Сити и Челси или нова титла или купа след 50 години. Клоп е бог ,но и той без трансфери е до някъде, след него с тая трансферна политика и собственици, ще гледаме Ливърпул 2015 стайл.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kircho_baretata » 20 юли 2021 22:33

SgtLiberty написа:
kircho_baretata написа:Еее кеф ми е. Половината пари за Конате ги избихме днес. Трансферите на Груич и Авоний са факт. И да не вземем никого до края на джама бива.

Как бива МЮ взеха Санчо ,Варан е на път също ,Арсенал и те с добри сделки, Челси и Сити гаранция ще избухнат,а ние един Конате ,изгубихме Джини за без пари и сме на 2 по,-сериозни контузии от това да провалим сезона както стана с този ,харесва ли ни или не или действаме като Сити и Челси или нова титла или купа след 50 години. Клоп е бог ,но и той без трансфери е до някъде, след него с тая трансферна политика и собственици, ще гледаме Ливърпул 2015 стайл.

Е не си схванал иронията.
Мнението ми в голяма степен се припокрива с твоето. Единствената разлика е, че за топ 4 сме сигурни. Не за друго, а защото освен Манчестърите и Челси другите са по-зле и от нас. Това за нас феновете не е достатъчно, но в Бостън не мислят така. Кофти ситуация, но не можем да я променим.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 20 юли 2021 23:38

kircho_baretata написа:
SgtLiberty написа:
kircho_baretata написа:Еее кеф ми е. Половината пари за Конате ги избихме днес. Трансферите на Груич и Авоний са факт. И да не вземем никого до края на джама бива.

Как бива МЮ взеха Санчо ,Варан е на път също ,Арсенал и те с добри сделки, Челси и Сити гаранция ще избухнат,а ние един Конате ,изгубихме Джини за без пари и сме на 2 по,-сериозни контузии от това да провалим сезона както стана с този ,харесва ли ни или не или действаме като Сити и Челси или нова титла или купа след 50 години. Клоп е бог ,но и той без трансфери е до някъде, след него с тая трансферна политика и собственици, ще гледаме Ливърпул 2015 стайл.

Е не си схванал иронията.
Мнението ми в голяма степен се припокрива с твоето. Единствената разлика е, че за топ 4 сме сигурни. Не за друго, а защото освен Манчестърите и Челси другите са по-зле и от нас. Това за нас феновете не е достатъчно, но в Бостън не мислят така. Кофти ситуация, но не можем да я променим.

Извинявам се за което.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 21 юли 2021 13:56

Груич и Авоний официално преминаха в други клубове, с тях изходящите трансфери стават 4 след тези на Грабара и Милър, а парите от тях са общо 21 млн. паунда, което е отлична сума за подобни играчи. Останаха още 4-5 човека за разкарване, с парите от които да купим халф и атакуващ играч. Чичо Скрудж дали ще даде някой лев от него или ще го караме икономично за поредно лято? Днес има слухове, че имаме интерес към Джаред Боуен от Уест Хам... Поредния анонимник, с който ни свързват след МакГин от Вила, ужас... :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот jelew73 » 21 юли 2021 14:00

Според испанската преса сме отправили 40 млн евро оферта за Саул + Шакири/Хендо :)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 21 юли 2021 17:41

[offtopic]
Red_Neck написа:Състоянието на трансферния пазар в Европа много ми прилича на един стар виц за междуфирмената задлъжнялост:
"Влиза клиент в малко хотелче в затънтено градче. Посреща го собственикът:
- Имате ли луксозен апартамент?
- Да! 500 евро на вечер!
- ОК, ще го наема, но първо искам да го видя.
- Добре, но трябва да оставите 200 евро депозит, ако не ви хареса, ще ви ги върнем.
Оставя клиентът 200 евро, а хотелиерът веднага звъни на собственика на локалното химическо чистене:
- Дължа ти 200 евро за пране на спално бельо, имам ги, ела да си ги вземеш.
Тръгва собственикът на химчето към хотела и звъни на локалната маман:
- Дължа ти 200 евро за 2 вечери с новото момиче, вече ги имам, след 5 минути ти ги нося!
Маман пък от своя страна вдига телефона и звъни на хотелиера:
- Дължа ти 200 евро за наем на стая. След малко ти ги нося.
През това време клиентът на хотела разгледал апартамента и разочарован се върнал на рецепцията:
- Не ми харесва! Моля, върнете ми депозита!
Хотелиерът му върнал 200-та евро депозит, които получил от маман и всички в малкото градче отново заживели доволни."
..... та всички чакаме двама-трима от ония собственици, които могат да си позволят да пишат празни чекове, да им потрябва апартамент в хотел ;) Дотогава ще четем спекулации :)
[/offtopic]
Аз като ти казвам, че си пълен вицаджия ти все се сърдиш.
Джон Хенри Джуниър току що ни разясни селекцията в Ливърпул с някакъв виц, на който и 65 годишен счетоводител не би се засмял - безценно :!:


За този Аоар от Лион говорят, че му търсят някакви 20-25 млн. Но понеже имал една от най-високите заплати в Лион (колко ли може да е?) и на нашите сигурно им е кисел. 100% са го изкарали, че е с отвратителна статистика и тези пари са много, нищо че вече Борнемут и Шефилд Ю вадят такива мангизи за играчи.
В същото време за Ориги, който е в последна година на договора си и е с чудовищните 180 мин общо за мин сезон и 2 гола за последните 2 години, нашите сметкаджии му търсят 17 млн поне. Имало много желаещи :lol:
Ебахти бавноразвиващата трансферна политика къде имаме с тези охлюви. ФСГ феновете естествено сега ще кажат, че трансферният прозорец току що отвори ( преди 2 месеца на 24 май). А всъщност първенството почва след 3 седмици :roll:

john barnes
Мнения: 6420
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 21 юли 2021 17:50

Ауар е много добър халф,но едва ли ще го вземем. Първо трябва да продаваме Ориги,Харито,Шачири,Кариус,Филипс и чак тогава можем да чакаме входящ трансфер. Днес ни свързват със Боуен от чуковете,от такива дървари направо ме втриса...ще изчакаме и ще видим накрая на август кой е дошъл и кой си е заминал,дотогава всичко е слухове и догадки.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 21 юли 2021 18:04

john barnes написа:Ауар е много добър халф,но едва ли ще го вземем. Първо трябва да продаваме Ориги,Харито,Шачири,Кариус,Филипс и чак тогава можем да чакаме входящ трансфер. Днес ни свързват със Боуен от чуковете,от такива дървари направо ме втриса...ще изчакаме и ще видим накрая на август кой е дошъл и кой си е заминал,дотогава всичко е слухове и догадки.

Мен също, ще платим на тия дървари една чанта пари, понеже е англичанин и цената му сигурно ще е двойна на тази, която платихме за Жота, а след 1-2 години ще се чудим къде да го натирим и ще влезе в графата на изброените по-горе 'Убавци. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Udoji90 и 31 госта