Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 11 яну 2019 02:19

Gil-galad написа:
SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:
Soulen написа:Ериксен за по-малко от 100 милиона няма начин Леви дори да разгледа офертата.
Сон и той на този пазар ще струва към 70-80 милиона.


Сон ме е яд, че не го взехме още преди години от Байер, а го оставихме на Тотнъм...но и той под Брендън не беше ясно какво щеше да стане...иначе ще е идеален за Клоп...

Иначе в Байер има още 2 момчета които според мен си заслужава да пробваме - ако ще търсим крило Леон Бейли е по-добра алтернатива от Пулишич според мен...иначе още като изгря, имаше слухове, че следим Кай Хавертз и най-вероятно и в момента е така и Клоп според слуховете много го харесва и ако има възможност и иска атакуващ халф/плеймейкър, според мен трябва да го вземе на всяка цена...

Иначе в Леверкузен има доста играчи, които биха ни свършили добра работа и биха надградили минимум над състава, който игра срещу вълците - Храдечки, Та, Уендел, Брандт, Фоланд....

Ta и Бранд ще са повече от перфекти за нас,и не ми се вярва да ни извият много ръцете за тях.

П.П. Соналдо би бил мечта.


Брандт вече веднъж не го взехме (и добре че така стана, че отидохме на втория си вариант - Мо), та не вярвам да се върне за него Клоп, след като веднъж вече е пропаднала сделката и затова и не го споменах, но иначе да - не бих го върнал - бях скептичен преди 1-2 сезона, но последно когато съм го гледал доста впечатлява като игра...иначе голове и асистенции би ги вдигнал така или иначе при нас

Сега мисля че би се вписал като (CAM),да действа тип Коутиньо. И както ти каза примерно и Воланд също .

Алисон
ТАА Де Лихт ВВД(c) Робо
Фабиньо
Джини Фирмино Брандт
Салах Мане Нещо такова като схема ми се иска не знам дали е възможно.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 11 яну 2019 03:00

Леон Бейли е истината. Единствения футболист на Леверкузен, който бих приветствал без да се замисля. На 21 е и има още много да се развива, а качествата му са невероятни. Както Гил каза - по-добър, а и най-вероятно по-евтин вариант от Пулишич. Поне статистиката му е по-добра и в малкото мачове, които съм му гледал, винаги ми е хващал окото.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 11 яну 2019 03:12

KOPScousers написа:Леон Бейли е истината. Единствения футболист на Леверкузен, който бих приветствал без да се замисля. На 21 е и има още много да се развива, а качествата му са невероятни. Както Гил каза - по-добър, а и най-вероятно по-евтин вариант от Пулишич. Поне статистиката му е по-добра и в малкото мачове, които съм му гледал, винаги ми е хващал окото.

Надявам се лятото да ни изненадат, с няколко приятни трансфера, и по-един да е от Леверкузен.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 11 яну 2019 12:59

Мюлер ще пропусне и двата мача срещу нас
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Red_Neck » 11 яну 2019 13:28

9lives написа:Мюлер ще пропусне и двата мача срещу нас

Това е по-скоро неприятна новина за Пуул.
Мюлер, макар и да няма още 30, ми се вижда да е превъртял километража за големия футбол. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 11 яну 2019 15:48

Някаква информация за Джо Гомез? Само този мач с Брайтън ли пропуска или следващия вече ще е налице.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 12 яну 2019 13:31

Red_Neck написа:
9lives написа:Мюлер ще пропусне и двата мача срещу нас

Това е по-скоро неприятна новина за Пуул.
Мюлер, макар и да няма още 30, ми се вижда да е превъртял километража за големия футбол. ;)

Абе не е толкова неприятна. С футбола може да е свършил, но не и с бойните изкуства:
Изображение

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 12 яну 2019 15:24

Real написа:
Red_Neck написа:
9lives написа:Мюлер ще пропусне и двата мача срещу нас

Това е по-скоро неприятна новина за Пуул.
Мюлер, макар и да няма още 30, ми се вижда да е превъртял километража за големия футбол. ;)

Абе не е толкова неприятна. С футбола може да е свършил, но не и с бойните изкуства:
Изображение


Креативен играч, посягащ към подобни интервенции определено е превъртял километража.
Изображение

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 12 яну 2019 19:20

plmar написа:
Real написа:
Red_Neck написа:
9lives написа:Мюлер ще пропусне и двата мача срещу нас

Това е по-скоро неприятна новина за Пуул.
Мюлер, макар и да няма още 30, ми се вижда да е превъртял километража за големия футбол. ;)

Абе не е толкова неприятна. С футбола може да е свършил, но не и с бойните изкуства:
Изображение


Креативен играч, посягащ към подобни интервенции определено е превъртял километража.



Добре че на Таглиафико му се размина с някаква сериозна травма, можеше да го убие ако го беше нацелил по-кофти.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 12 яну 2019 19:24

SgtLiberty написа:
Добре че на Таглиафико му се размина с някаква сериозна травма, можеше да го убие ако го беше нацелил по-кофти.

Като нищо. Аз бях изтръпнал доста време след тая сценка, на Нико не знам какво му е било.
Определено съм доволен, че няма да играе и двата мача тоя ботушар.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта