Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 04 сеп 2018 18:16

KOPScousers написа:Той не само Лазарчо, при Ориги е същата работа. Миньолето едва ли и него изгаряме от желание да го ползваме, особено след последните му коментари по адрес на Клоп и ръководството. Има още 1-2 освен тях, които са за гонене и като се вземат качествени играчи на тяхно място ще сме на 100% готови за атака на всички фронтове. Тоя Маркович не го виждам и 1 минута да запише този сезон и да се надяваме, че Януари най-после ще го разкараме, а Ориги за някоя купа ако се покаже, иначе и него не вярвам да го видим. А като се сетя как през първия си сезон Клоп го предпочиташе пред Стъридж, който общо взето беше здрав тогава... :oops:

Дивака имаше и хубави мачове и показа талант но разликата от талант до класата е постоянството. Например постоянството с което Стъридж всеки един мач вкарваше решаващия гол за 1-0
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 05 сеп 2018 08:12

SgtLiberty написа:Данчо е подписал нов договор с клуба :cry: :cry: :cry:

Няма отърване от тоя,ще се пенсионира във Ливърпул. Дано поне другото лято разкараме чупливата даскалица лиляна,че той е безмислен вече с тия негови постоянни контузии.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 05 сеп 2018 11:44

john barnes написа:
SgtLiberty написа:Данчо е подписал нов договор с клуба :cry: :cry: :cry:

Няма отърване от тоя,ще се пенсионира във Ливърпул. Дано поне другото лято разкараме чупливата даскалица лиляна,че той е безмислен вече с тия негови постоянни контузии.

Сигурно има компромати за клуба и Клоп Данчо, убии ме не знам защо го държат иначе, нито има някакви футболни качества нито има харизма или лидерские качества. Още като дойде от Съндърланд не ми харесваше.
Дано поне не го пускат много, много да играе тоя сезон.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 05 сеп 2018 16:33

SgtLiberty написа:
john barnes написа:
SgtLiberty написа:Данчо е подписал нов договор с клуба :cry: :cry: :cry:

Няма отърване от тоя,ще се пенсионира във Ливърпул. Дано поне другото лято разкараме чупливата даскалица лиляна,че той е безмислен вече с тия негови постоянни контузии.

Сигурно има компромати за клуба и Клоп Данчо, убии ме не знам защо го държат иначе, нито има някакви футболни качества нито има харизма или лидерские качества. Още като дойде от Съндърланд не ми харесваше.
Дано поне не го пускат много, много да играе тоя сезон.

Все ми е чудно дали Съра щеше да направи свирка от Данчо. Щом от некадърник като Флетчър успя...
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 05 сеп 2018 17:20

Още не се е изиграл и един мач на нац. отбори, а вече се контузиха Лалана и Миньоле. Дано ги разкарат заедно с Ориги, Маркович и Чиривела още януари и да се вземе един нов резервен вратар. Ей такива шушумиги, дето имат претенции да играят в Ливърпул, ама не стават, обаче пък и искат заплатки като в Ливърпул и отказват на Фулъм, Уулвърхямптън, Розенборг и Андерлехт вече много ме нервират. Значи наште тарикати предпочитат да си лапат заплатката в Ливърпул и да играят за резервите. Бахти мишоците, сега още ще им падне цената до януари, но те с претенции. Ами кой да ви вземе като играете за 6 месеца 2 мача? А тоя льольо Маркович даже не е картотекиран, смятай колко е изпаднал и колко му пука за кариерата му.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 05 сеп 2018 17:44

wolf написа:
SgtLiberty написа:
john barnes написа:
SgtLiberty написа:Данчо е подписал нов договор с клуба :cry: :cry: :cry:

Няма отърване от тоя,ще се пенсионира във Ливърпул. Дано поне другото лято разкараме чупливата даскалица лиляна,че той е безмислен вече с тия негови постоянни контузии.

Сигурно има компромати за клуба и Клоп Данчо, убии ме не знам защо го държат иначе, нито има някакви футболни качества нито има харизма или лидерские качества. Още като дойде от Съндърланд не ми харесваше.
Дано поне не го пускат много, много да играе тоя сезон.

Все ми е чудно дали Съра щеше да направи свирка от Данчо. Щом от некадърник като Флетчър успя...

Може би, но според мен ако него бяха правили капитан а просто си влизаше като резерва от време на време нямаше да го хейтят всички, но да направиш човек като него капитан при положение, че човек като Стиви Джи е бил такъв, е нелепо и за мен обидно към значението на това да си капитан на Ливърпул. Капитанът трябва да внушава респект от пръв поглед, какъвто е ВВД за мен.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 05 сеп 2018 23:28

Жалко, че не му се получи срещу Лесър

You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 06 сеп 2018 19:42

john barnes написа:Оджо докога да го чакам? Той досега не се пребори за място при мъжете...някои по-малки от него са даже титуляри.


Кой те кара да го чакаш?

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 06 сеп 2018 19:45

john barnes написа:
SgtLiberty написа:Данчо е подписал нов договор с клуба :cry: :cry: :cry:

Няма отърване от тоя,ще се пенсионира във Ливърпул. Дано поне другото лято разкараме чупливата даскалица лиляна,че той е безмислен вече с тия негови постоянни контузии.


Лалана има договор с нас и взема 100к + паунда на седмица...стана чуплив..на 30г...мога да се обзаложа, че няма как да го продадем...ама какво ли да обяснявам..Смях пълен

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 06 сеп 2018 19:48

john barnes написа:Нека да го видя тоя гомез под напрежение. На мен ми е анти играч,не мога да го гледам. Ама го предпочитам пред дупката ловрен,оня пък направо искам да го утрепя:))))


СМЯХ ПЪЛЕН


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта