Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 30 апр 2021 19:13

Klopp asked if Champions League qualification will affect #LFC's transfer plans: "I don't think so, really. If we cannot make that, it's not good, but I don't think it will change anything. The situation is difficult before, it will be difficult after."

Това на какво ви прилича? На мен, на познатата схема (продадени-20млн) = купени. И той направо си казва, че и да се класираме за ШЛ, пак ще е така. Куче (Клоп) влачи рейс (ФСГ).
Сега чакаме до обяви, че Ван Дайк, Гомез и Хендо ще са като нови попълнения и всичко е точно ;)

john barnes
Мнения: 6393
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 30 апр 2021 22:24

Обаче един ден Клоп ще си тръгне и гъза на шибаните янки ще лъсне. Щото ония ще докарат някой като овчаря,дето се учеше на наш гръб. Тогава ще стане доста интересно,чак ще е смешно...да се молим Юрген да остане възможно най-дълго,защото без него сме загубени!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12332
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 30 апр 2021 23:55

john barnes написа:Обаче един ден Клоп ще си тръгне и гъза на шибаните янки ще лъсне. Щото ония ще докарат някой като овчаря,дето се учеше на наш гръб. Тогава ще стане доста интересно,чак ще е смешно...да се молим Юрген да остане възможно най-дълго,защото без него сме загубени!!!

Еми или Джерард или подобен. И там ще духаме супата много жестоко
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6393
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 01 май 2021 08:17

Джерард е легенда,то е ясно че един ден ще застане начело,но като знам как ще го нареждат при издънки,чак не ми се иска да дойде. Те хранят Юрген,дето ни направи шампиони след 30г. и взе 6-тия кеш,а какво остава за Стивито...и това ще е грозно и жалко!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 01 май 2021 20:18

Говори се, че ако (като) вземем Конате, има вариант да заиграем 3-4-3 с Трент и Робо като уингбекове. Би било интересно, особено на факта, че Клоп никога не е използвал тази схема в кариерата си, или поне аз не знам да я е ползвал. Случвало се е да пусне 3-ти централен защитник, но когато пазим резултат и обикновено малко преди края на мачовете. При всички положения има нужда от промяна в отбора, но дали е схемата, предстои да разберем... :?
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12332
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 02 май 2021 02:19

KOPScousers написа:Говори се, че ако (като) вземем Конате, има вариант да заиграем 3-4-3 с Трент и Робо като уингбекове. Би било интересно, особено на факта, че Клоп никога не е използвал тази схема в кариерата си, или поне аз не знам да я е ползвал. Случвало се е да пусне 3-ти централен защитник, но когато пазим резултат и обикновено малко преди края на мачовете. При всички положения има нужда от промяна в отбора, но дали е схемата, предстои да разберем... :?

Трент беше халф ако помня добре в академията. А и като защитник е кръгла нула. Леко ми напомня на Бейл
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 04 май 2021 20:20

john barnes написа:Джерард е легенда,то е ясно че един ден ще застане начело,но като знам как ще го нареждат при издънки,чак не ми се иска да дойде. Те хранят Юрген,дето ни направи шампиони след 30г. и взе 6-тия кеш,а какво остава за Стивито...и това ще е грозно и жалко!

Точно така ще стане за съжаление. И ще го сложат точно когато нещата са най-насрани, за да им служи като буфер срещу феновете, защото ще имат повече търпимост към него. Ще го използват, тоно както използваха Далглиш, когато никой сериозен треньор не ги отрази тези смешници и сложиха него, за да им изсърба попарата дето я надробиха със статистическите звезди дето ги домъкнаха в първото им трансферно лято.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 14 май 2021 22:11

Конате бил договорил, личните си условия с Ливърпул за 5 годишен договор.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

john barnes
Мнения: 6393
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 14 май 2021 22:30

SgtLiberty написа:Конате бил договорил, личните си условия с Ливърпул за 5 годишен договор.

Докато не го видя с тениската,не вярвам. Това го чух още преди месец и дотук нищо.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 15 май 2021 00:46

И с тениската не е сигурно. Едва след първия му мач може да се поздравим. :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта