Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

CSKA69
Мнения: 4439
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот CSKA69 » 16 юни 2018 15:02

Игра потресаващо :shock: :lol:
Изображение

Изображение

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 16 юни 2018 17:39

Мисли за трансфер момчето...футболист с качества си е той,въпроса е,че май няма да ги покаже при нас! Вие от един мач бързате да го отписвате,а и влезе като резерва.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 17 юни 2018 17:11

Не знам дали ще вземем Фекир след световното, но ако можем някакси да вземем СМС от Лацио хич няма да се оплача...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 17 юни 2018 20:29

Сърбите при нас не виреят...тоя много го хвалят,но да не забравяме,че спрелия лукас във лацио беше великан...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 17 юни 2018 20:53

john barnes написа:Сърбите при нас не виреят...тоя много го хвалят,но да не забравяме,че спрелия лукас във лацио беше великан...

Супер логика. Да не бяхме взимали Мане, като знаем предишните сенегалци какви бяха.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 18 юни 2018 01:00

Gil-galad написа:Не знам дали ще вземем Фекир след световното, но ако можем някакси да вземем СМС от Лацио хич няма да се оплача...

Съгласен изглеждаше страшна машина ма сигурно ще му искат 100 милки плюс.
Изображение Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 18 юни 2018 01:04

SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:Не знам дали ще вземем Фекир след световното, но ако можем някакси да вземем СМС от Лацио хич няма да се оплача...

Съгласен изглеждаше страшна машина ма сигурно ще му искат 100 милки плюс.

След Кейта и Фабиньо едва ли ще взимаме още халфове, иначе, ДА, машинка е Серго. И напуска Лацио, ама не в посока Анфийлд.

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 18 юни 2018 02:50

Real написа:
SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:Не знам дали ще вземем Фекир след световното, но ако можем някакси да вземем СМС от Лацио хич няма да се оплача...

Съгласен изглеждаше страшна машина ма сигурно ще му искат 100 милки плюс.

След Кейта и Фабиньо едва ли ще взимаме още халфове, иначе, ДА, машинка е Серго. И напуска Лацио, ама не в посока Анфийлд.


Доколкоъо чета е почти договорен за Юве, което е по-добре от Юнайтед както се говореше в началото...иначе ми е ясно, че няма да е посока Анфийлд - не е имало ни един слух от никъде, а и мисля, че на наще им стига само с един инат да преговарят за едно лято - тоя прозорец вече се бориха с Ола (а и според мен не е приключила там схемата) та сега да се натресат и на Лотито :lol:

Иначе Фекир го иска(х)ме, за да играе в средата, така че е напълно възможно да вземем още един халф...вече кой ще е е отделен въпрос
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 18 юни 2018 09:31

Onq написа:
john barnes написа:Сърбите при нас не виреят...тоя много го хвалят,но да не забравяме,че спрелия лукас във лацио беше великан...

Супер логика. Да не бяхме взимали Мане, като знаем предишните сенегалци какви бяха.

Именно,предишните сенегалци бяха взети след световното 2002г.със статут на звезди...видяхме какво стана. За мен тоя сърбин е прехвален,ще го видим ако дойде в англия. На ботуша всичките са големи звезди и като сменят първенството,става леко неудобно.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 18 юни 2018 10:58

Gil-galad написа:
Real написа:
SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:Не знам дали ще вземем Фекир след световното, но ако можем някакси да вземем СМС от Лацио хич няма да се оплача...

Съгласен изглеждаше страшна машина ма сигурно ще му искат 100 милки плюс.

След Кейта и Фабиньо едва ли ще взимаме още халфове, иначе, ДА, машинка е Серго. И напуска Лацио, ама не в посока Анфийлд.


Доколкоъо чета е почти договорен за Юве, което е по-добре от Юнайтед както се говореше в началото...иначе ми е ясно, че няма да е посока Анфийлд - не е имало ни един слух от никъде, а и мисля, че на наще им стига само с един инат да преговарят за едно лято - тоя прозорец вече се бориха с Ола (а и според мен не е приключила там схемата) та сега да се натресат и на Лотито :lol:

Иначе Фекир го иска(х)ме, за да играе в средата, така че е напълно възможно да вземем още един халф...вече кой ще е е отделен въпрос


Тоя Бранд не изглеждаше зле вчера,ако с Фекир не стане де.
Изображение Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта