Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 18 юни 2018 11:21

Ние Бранд го вземаме от 3 години и все в Леверкузен си стои. Вчера раздвижи играта и можеше да вкара ранен претендент за гол на Световното, но проблемът е, че на 22 години се нуждае от постоянно игрово време и титулярно място, за да развие потенциала си, а при нас няма как да стане. Той е типично крило, а повече от алтернатива на Мане и Салах едва ли можем да му предложим, но иначе и мен си ме кефи като играч.

Офтопик:
Сега проверих как стоят нещата при него и преди 2 месеца е подписал нов договор с Байер, така че отпада като вариант така или иначе. Миналото лято ни бил първи избор пред Салах и чак като ни отказал сме взели Мо. :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 18 юни 2018 13:32

KOPScousers написа:Ние Бранд го вземаме от 3 години и все в Леверкузен си стои. Вчера раздвижи играта и можеше да вкара ранен претендент за гол на Световното, но проблемът е, че на 22 години се нуждае от постоянно игрово време и титулярно място, за да развие потенциала си, а при нас няма как да стане. Той е типично крило, а повече от алтернатива на Мане и Салах едва ли можем да му предложим, но иначе и мен си ме кефи като играч.

Офтопик:
Сега проверих как стоят нещата при него и преди 2 месеца е подписал нов договор с Байер, така че отпада като вариант така или иначе. Миналото лято ни бил първи избор пред Салах и чак като ни отказал сме взели Мо. :lol:


Жалко, но нищо има време все ще вземем някой. 8-)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 18 юни 2018 20:06

Вуците са взели Руи Патрисио :shock:
Изображение Изображение

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 18 юни 2018 20:18

SgtLiberty написа:Вуците са взели Руи Патрисио :shock:


Е те прибраха 1/3 от клиентите на Жорже Мендеш - Невеш, Талишка беше под наем преди време и още 1-2 наскоро... :lol: Не бих се изненадал ако вземат и още някой от тея дето скъсаха със Спортинг
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 18 юни 2018 21:58

Gil-galad написа:
SgtLiberty написа:Вуците са взели Руи Патрисио :shock:


Е те прибраха 1/3 от клиентите на Жорже Мендеш - Невеш, Талишка беше под наем преди време и още 1-2 наскоро... :lol: Не бих се изненадал ако вземат и още някой от тея дето скъсаха със Спортинг


Те да не вземат да направят новият "Лестър" :mrgreen:

btw Gil какво мислиш за Чъки Лозано?
Изображение Изображение

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 18 юни 2018 23:41

SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:
SgtLiberty написа:Вуците са взели Руи Патрисио :shock:


Е те прибраха 1/3 от клиентите на Жорже Мендеш - Невеш, Талишка беше под наем преди време и още 1-2 наскоро... :lol: Не бих се изненадал ако вземат и още някой от тея дето скъсаха със Спортинг


Те да не вземат да направят новият "Лестър" :mrgreen:

btw Gil какво мислиш за Чъки Лозано?


Оня ден ми беше първия цял мач който му гледам - преди това само някакви клипове и highlights....това му беше първи сезон в Европа и верно, че едва в Холандия играе, но с доста прилични показатели за голове и асистенции....по принцип изглежда, че ще пасне идеално на нашия стил, като естествено трябва да сме с едно на ум дали ще успее да задържи формата (отделно, че е латинос към което сме малко скептични ние от Ливърпул в момента), но ако някой може да му помогне и да се развие както трябва е Клоп....но досега не е имало нито един слух за наш интерес, макар, че 100% Клоп и скаутите знаят кой е....но сега вече като е почнало Световното е възможно много трансферни планове да се променят (въпреки, че ми се струва, че Клоп не би сменил желяние си играч само заради 2-3 мача на Световното)....общо взето бих се кефил, ако го вземем, но разбирам, защо Шакири може би е първи избор като един по-сигурен вариант (като според мен той също не игра лошо срещу Бразилия)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 19 юни 2018 06:00

Gil-galad написа:
SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:
SgtLiberty написа:Вуците са взели Руи Патрисио :shock:


Е те прибраха 1/3 от клиентите на Жорже Мендеш - Невеш, Талишка беше под наем преди време и още 1-2 наскоро... :lol: Не бих се изненадал ако вземат и още някой от тея дето скъсаха със Спортинг


Те да не вземат да направят новият "Лестър" :mrgreen:

btw Gil какво мислиш за Чъки Лозано?


Оня ден ми беше първия цял мач който му гледам - преди това само някакви клипове и highlights....това му беше първи сезон в Европа и верно, че едва в Холандия играе, но с доста прилични показатели за голове и асистенции....по принцип изглежда, че ще пасне идеално на нашия стил, като естествено трябва да сме с едно на ум дали ще успее да задържи формата (отделно, че е латинос към което сме малко скептични ние от Ливърпул в момента), но ако някой може да му помогне и да се развие както трябва е Клоп....но досега не е имало нито един слух за наш интерес, макар, че 100% Клоп и скаутите знаят кой е....но сега вече като е почнало Световното е възможно много трансферни планове да се променят (въпреки, че ми се струва, че Клоп не би сменил желяние си играч само заради 2-3 мача на Световното)....общо взето бих се кефил, ако го вземем, но разбирам, защо Шакири може би е първи избор като един по-сигурен вариант (като според мен той също не игра лошо срещу Бразилия)



Той и за ПСВ играе доста постоянно на добро ниво, ама се опасявам, че заради Световното ще му се вдигне яко цената, дано като приключи да сме приятно изненадани с трансфер или два. Абе взимаме Фекир, Чъки Облак и съм доволен.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот boabbb » 19 юни 2018 10:10

Gil-galad написа:
SgtLiberty написа:Вуците са взели Руи Патрисио :shock:


Е те прибраха 1/3 от клиентите на Жорже Мендеш - Невеш, Талишка беше под наем преди време и още 1-2 наскоро... :lol: Не бих се изненадал ако вземат и още някой от тея дето скъсаха със Спортинг


Алисон е пътник ... обаче май за Мадрид :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 19 юни 2018 15:05

boabbb написа:
Gil-galad написа:
SgtLiberty написа:Вуците са взели Руи Патрисио :shock:


Е те прибраха 1/3 от клиентите на Жорже Мендеш - Невеш, Талишка беше под наем преди време и още 1-2 наскоро... :lol: Не бих се изненадал ако вземат и още някой от тея дето скъсаха със Спортинг


Алисон е пътник ... обаче май за Мадрид :roll:


Да им е честит, ама Навас не ми изглежда да е лош вратар, че да му се търси чак такава кардинална смяна.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот boabbb » 19 юни 2018 15:20

Доколкото знам, шефа на Рома е казал по телевизията, че Алисон отива в Реал за 80 млн. , а Раджа - в Интер :roll: Цената е просто потресаваща за вратар с един добър сезон ... Вие имате спешна нужда от вратар - Кариус е бита карта
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта