Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 29 мар 2021 23:07

wolf написа:
SgtLiberty написа:
Red_Neck написа:Матип едва ли ще остане за следващия сезон.

Жалко, че е толкова чуплив иначе е страхотен защитник.

Иначе дано е вярно това за Конате, плюс четох, че са били обещали прилични финанси за трансфери.

При нас все читавите са чупливи. Матип, Агер, Фабио Аурелио

Качествени футбoлисти но чупливи.
Иначе се очертава ВВД,Гомез,Конате,Кабак и Филипс не звучи зле.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот insaneboy1 » 29 мар 2021 23:17

тоя Конате е по-чуплив и от Матип
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Ponko
Мнения: 4003
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Ponko » 30 мар 2021 09:44

Според мен задължително трябва да се откупи Кабак! Звяр е при нас и в турския национален отбор! Мисля, че ще е страхотен до ВВД!

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 30 мар 2021 13:20

Ponko написа:Според мен задължително трябва да се откупи Кабак! Звяр е при нас и в турския национален отбор! Мисля, че ще е страхотен до ВВД!

Съгласен ,бях скептичен към него в началото но пича показва ,че има място при нас.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12367
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 30 мар 2021 13:39

SgtLiberty написа:
Ponko написа:Според мен задължително трябва да се откупи Кабак! Звяр е при нас и в турския национален отбор! Мисля, че ще е страхотен до ВВД!

Съгласен ,бях скептичен към него в началото но пича показва ,че има място при нас.

Шайсе в момента редовно отнасят по 4-5 гола на мач, така че предполагам не е била само негова вината
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 30 мар 2021 14:19

wolf написа:
SgtLiberty написа:
Ponko написа:Според мен задължително трябва да се откупи Кабак! Звяр е при нас и в турския национален отбор! Мисля, че ще е страхотен до ВВД!

Съгласен ,бях скептичен към него в началото но пича показва ,че има място при нас.

Шайсе в момента редовно отнасят по 4-5 гола на мач, така че предполагам не е била само негова вината

Те общо взето от както продадоха Сане са на голям спад.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

john barnes
Мнения: 6406
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 30 мар 2021 20:48

Конате уж минал медицинските вече,поне такива са слуховете.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Red_Neck » 19 апр 2021 14:42

Малко офтопик, ама ......
[offtopic]Изображение[/offtopic]
Тук един колега нали превъзнасяше СобственикЪТ Леви, който бил застанал плътно зад гърба на "доказан мениджър" ;) :mrgreen:
"Доказаният мениджър", който имаше по трима равностойни на всеки пост, си тръгва с 30 милки неустойка, а СобственикЪТ Леви ще плаща масрафа ;) :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 20 апр 2021 04:24

Red_Neck написа:Малко офтопик, ама ......
[offtopic]Изображение[/offtopic]
Тук един колега нали превъзнасяше СобственикЪТ Леви, който бил застанал плътно зад гърба на "доказан мениджър" ;) :mrgreen:
"Доказаният мениджър", който имаше по трима равностойни на всеки пост, си тръгва с 30 милки неустойка, а СобственикЪТ Леви ще плаща масрафа ;) :mrgreen:

И тук ли си пробвал да разсъждаваш? :mrgreen:
Еми, когато собственика е осигурил всичко, което е поискал треньора, когато собственика е намерил пари И по време на пандемия-следва уволнение. Твоите мишоци как да уволнят, след като се насраха миналото лято и цял януари ??????????????????????????? Ама като те знам колко си заблуден, ти сигурно си вярваш, че с трансфера на Бен Дейвис те подкрепиха мениджъра :mrgreen:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Red_Neck » 20 апр 2021 10:35

Liverpool_EC написа:Еми, когато собственика е осигурил всичко, което е поискал треньора, когато собственика е намерил пари И по време на пандемия-следва уволнение. Твоите мишоци как да уволнят, след като се насраха миналото лято и цял януари ??????????????????????????? Ама като те знам колко си заблуден, ти сигурно си вярваш, че с трансфера на Бен Дейвис те подкрепиха мениджъра :mrgreen:

Подкрепа за мениджъра беше задържането на ядрото на шампионския отбор ( в това число и Джини) + привличането на Тиаго и Жота ;)
Ако определяш като "насиране" липсата на легитимен 4-ти ЦЗ в началото на сезона и закъснелия трансфер на Кабак, интересно като какво дефинираш 6 поредни домакински загуби, 7-цата от Вила, по 1 точка в два мача с колосите Евертън и Фулъм, както и неравните битки с дънните риби Брайтън, Уест Бром, Бърнли, Фулъм, Сотон, Нюкасъл. Благодаря ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: chucknoris и 12 госта