Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 09 яну 2019 17:58

john barnes написа:
SgtLiberty написа:Да развързват кесията за Де Лихт или Павард и това е.

Байерн току що обявиха Павар за 35млн евро. Жалко и аз го исках,играе и на двата бека,млад е и има бъдеще пред него,но не и при нас.

Жалко 35 мил за него си е безпари ,честно казано.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6127
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 09 яну 2019 20:49

Не се знае, преди Световното никой не го беше чувал, не се знае дали и след него ще се чуе. В Байерн освен ако не преместят Кимих в халфовата линия, както преди години пробваха с Лам (доста неуспешно според мен) или не го продадат, не виждам къде ще се впише и защо го взимат въобще. Ясно е, че им трябва подмладяване на състава, но точно с бековете нямат проблем и в близките години няма и да имат, според мен. :?
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Тони » 09 яну 2019 22:54

Кимих по начало е халф.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот HoUs4oOL » 09 яну 2019 22:58

Той Павар си е централен защитник по принцип, играе бек за Франция заради пренасищането им с централни защитници и липсата на читав десен бек.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 10 яну 2019 12:01

Manchester United and Liverpool would be interested in £45m-rated Christian Eriksen from Tottenham. (Daily Star)
:lol: :lol: :lol:
Да даваме 46 и да ги надцакаме, дали си струва тоя?

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6127
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 10 яну 2019 12:19

Real написа:Manchester United and Liverpool would be interested in £45m-rated Christian Eriksen from Tottenham. (Daily Star)
:lol: :lol: :lol:
Да даваме 46 и да ги надцакаме, дали си струва тоя?

Аз вчера четох, че Реал щели да дават 250 за него. :lol:
На медиите много много не може да се вярва, но ако е за 45 си е подарък. На 26 с богат опит във ВЛ и е един от основните мотори на Тотнъм, през него минава почти всяка атака. Честно казано той е една от двете пуйки, която бих искал в отбора - другата е Сон, но като види 45 млн. Леви е по-вероятно да се засмее и да не говори повече по тази оферта. :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9054
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Soulen » 10 яну 2019 17:13

Ериксен за по-малко от 100 милиона няма начин Леви дори да разгледа офертата.
Сон и той на този пазар ще струва към 70-80 милиона.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 10 яну 2019 19:35

Soulen написа:Ериксен за по-малко от 100 милиона няма начин Леви дори да разгледа офертата.
Сон и той на този пазар ще струва към 70-80 милиона.


Сон ме е яд, че не го взехме още преди години от Байер, а го оставихме на Тотнъм...но и той под Брендън не беше ясно какво щеше да стане...иначе ще е идеален за Клоп...

Иначе в Байер има още 2 момчета които според мен си заслужава да пробваме - ако ще търсим крило Леон Бейли е по-добра алтернатива от Пулишич според мен...иначе още като изгря, имаше слухове, че следим Кай Хавертз и най-вероятно и в момента е така и Клоп според слуховете много го харесва и ако има възможност и иска атакуващ халф/плеймейкър, според мен трябва да го вземе на всяка цена...

Иначе в Леверкузен има доста играчи, които биха ни свършили добра работа и биха надградили минимум над състава, който игра срещу вълците - Храдечки, Та, Уендел, Брандт, Фоланд....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 11 яну 2019 00:34

Gil-galad написа:
Soulen написа:Ериксен за по-малко от 100 милиона няма начин Леви дори да разгледа офертата.
Сон и той на този пазар ще струва към 70-80 милиона.


Сон ме е яд, че не го взехме още преди години от Байер, а го оставихме на Тотнъм...но и той под Брендън не беше ясно какво щеше да стане...иначе ще е идеален за Клоп...

Иначе в Байер има още 2 момчета които според мен си заслужава да пробваме - ако ще търсим крило Леон Бейли е по-добра алтернатива от Пулишич според мен...иначе още като изгря, имаше слухове, че следим Кай Хавертз и най-вероятно и в момента е така и Клоп според слуховете много го харесва и ако има възможност и иска атакуващ халф/плеймейкър, според мен трябва да го вземе на всяка цена...

Иначе в Леверкузен има доста играчи, които биха ни свършили добра работа и биха надградили минимум над състава, който игра срещу вълците - Храдечки, Та, Уендел, Брандт, Фоланд....

Ta и Бранд ще са повече от перфекти за нас,и не ми се вярва да ни извият много ръцете за тях.

П.П. Соналдо би бил мечта.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 11 яну 2019 02:11

SgtLiberty написа:
Gil-galad написа:
Soulen написа:Ериксен за по-малко от 100 милиона няма начин Леви дори да разгледа офертата.
Сон и той на този пазар ще струва към 70-80 милиона.


Сон ме е яд, че не го взехме още преди години от Байер, а го оставихме на Тотнъм...но и той под Брендън не беше ясно какво щеше да стане...иначе ще е идеален за Клоп...

Иначе в Байер има още 2 момчета които според мен си заслужава да пробваме - ако ще търсим крило Леон Бейли е по-добра алтернатива от Пулишич според мен...иначе още като изгря, имаше слухове, че следим Кай Хавертз и най-вероятно и в момента е така и Клоп според слуховете много го харесва и ако има възможност и иска атакуващ халф/плеймейкър, според мен трябва да го вземе на всяка цена...

Иначе в Леверкузен има доста играчи, които биха ни свършили добра работа и биха надградили минимум над състава, който игра срещу вълците - Храдечки, Та, Уендел, Брандт, Фоланд....

Ta и Бранд ще са повече от перфекти за нас,и не ми се вярва да ни извият много ръцете за тях.

П.П. Соналдо би бил мечта.


Брандт вече веднъж не го взехме (и добре че така стана, че отидохме на втория си вариант - Мо), та не вярвам да се върне за него Клоп, след като веднъж вече е пропаднала сделката и затова и не го споменах, но иначе да - не бих го върнал - бях скептичен преди 1-2 сезона, но последно когато съм го гледал доста впечатлява като игра...иначе голове и асистенции би ги вдигнал така или иначе при нас
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: wolf и 9 госта