Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот insaneboy1 » 15 май 2019 18:09

plmar написа:
kingofpop написа:
mariqnsym написа:Сега да активираме клаузата на Гризман 120 милиона само .?!


Гризман подписва с нас, не си мечтай :mrgreen:

Real, верно ли си фен на Реал и Ливърпул едновременно :shock:


Що, не може ли? Аз като съм фен на Ливърпул и Рома, и тва ли не може.

фен ли си на няколко чужди отбора = не си фен на нито единия, нито изпитваш такава страст към отбора (защото си фен на два), нито можеш да се зарадваш и да изживееш победата с такава емоция, нито преживяваш загубата, защото винаги имаш втори клон за който да се хванеш. А като играят един срещу друг? Викаш и за двата, еми не е нормално. Когато си фен на отбор, подкрепяш само него, а не 4-5 като някои тука, за да може когато единия отбор изпадне в криза да смениш към другия. Ай ти поне си на Рома фен, ама на Ливърпул и Реал, а пък какво остава Байерн, Реал, Ливърпул, Милан, Аякс. Като искаш казвай, че си фен на тях, не е забранено, ама не е нормална фенщина, а по-скоро глорихънтърство (който бие за него съм) и не се учудвай защо предизвиква подигравки.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 15 май 2019 18:52

insaneboy1 написа:
plmar написа:
kingofpop написа:
mariqnsym написа:Сега да активираме клаузата на Гризман 120 милиона само .?!


Гризман подписва с нас, не си мечтай :mrgreen:

Real, верно ли си фен на Реал и Ливърпул едновременно :shock:


Що, не може ли? Аз като съм фен на Ливърпул и Рома, и тва ли не може.

фен ли си на няколко чужди отбора = не си фен на нито единия, нито изпитваш такава страст към отбора (защото си фен на два), нито можеш да се зарадваш и да изживееш победата с такава емоция, нито преживяваш загубата, защото винаги имаш втори клон за който да се хванеш. А като играят един срещу друг? Викаш и за двата, еми не е нормално. Когато си фен на отбор, подкрепяш само него, а не 4-5 като някои тука, за да може когато единия отбор изпадне в криза да смениш към другия. Ай ти поне си на Рома фен, ама на Ливърпул и Реал, а пък какво остава Байерн, Реал, Ливърпул, Милан, Аякс. Като искаш казвай, че си фен на тях, не е забранено, ама не е нормална фенщина, а по-скоро глорихънтърство (който бие за него съм) и не се учудвай защо предизвиква подигравки.

Е ти каква страст изпитваш, когато мислиш повече за един отбор и по-малко за любимия си ? Споделяте си мненията, а никой не го интересува, какво мислят в провинцията на Испания за Ливърпул.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 15 май 2019 19:01

kingofpop написа:
TheMelodyInMyHeart написа:Селекцията определено има нужда от подсилване в защитната линия, по-точно в центъра, предлагам да пробутаме на Барцата най-добрия защитник на света :mrgreen: , идеално ще си пасне до Шакировица. Като за най-добър на своя пост и като за баламски отбор с много пари и не знаещ кво да ги прави смятам, че едни 200 милиона евро стартово биха им подхождали.


ей много злоба към Барса бе човек, кротни се малко :mrgreen: не ни мисли нас, ние с Гризман, Де Лихт и Де Йонг догодина пак ще сме шампиони януари месец, ама вие........титла кога :mrgreen:


Имали сме врачка тука... ми като толкова знаеш бъдещето що мен питаш кога ЛИВЪРПУЛ ще стане шампион? Ще стане когато трябва да стане, всяко нещо става с някаква цел и когато трябва.
Вие с балеринките разбрахте ли се за шампионската в Испания, щото те чувам щели да стават шампиони още Декември, вие как точно ще станете през Януари?
Нещо си ентусиазиран за Де Йонг и Лихт, ами ако се окажат новите Хунтелаар или Силесен, примерно?
Преди да говориш за злоба вземи се погледни в огледалото. Не ние почнахме да правим сметки от кого как ще паднем в Англия, че да се запазим силите за ШЛ и тем подобни глупости като твоите, дето ги писа и в нашия подфорум, и в на Челси, и на МЮ и на кой ли не.
Не разбрах как един смотан, глупав, извън форма и без някои звезди отбор, даже дето не е ставал шампион на страната си от 30 години успя да ви отстрани в ШЛ, с треньор менте, небръснат от няколко години.... бе най-долните отрепки един вид, нали ме разбираш.... та как точно тъй стана, а? И на всичкото отгоре тоз не ставал 30 години шампион има суматалък фенове, да се чуди и мае човек..... а, ако Барцилоната не стане поне 1 петилетка шампион дали форума ви тука няма да позамре, а? Че вие и сега като шампиони 100 години подред и печелите всяка година ШЛ сте само 3 фена, па кво остава ако не вземете тенеке...
Последно питане:
- Барцилоната кога точно ще играе финала за тазгодишната шампионска лига, че да знам да се подготвя да ви гледам по-детайлно?
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 15 май 2019 21:12

insaneboy1 написа:фен ли си на няколко чужди отбора = не си фен на нито единия

А вие феновете на Барса, защо си мислите, че сте фенове само от един отбор? В Испания сте за Барса, а в Европа на финала за ШЛ винаги сте за Ливърпул. И миналата бяхте за нас, и тази пак :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот insaneboy1 » 15 май 2019 21:25

Liverpool_EC написа:
insaneboy1 написа:фен ли си на няколко чужди отбора = не си фен на нито единия

А вие феновете на Барса, защо си мислите, че сте фенове само от един отбор? В Испания сте за Барса, а в Европа на финала за ШЛ винаги сте за Ливърпул. И миналата бяхте за нас, и тази пак :lol: :lol: :lol:

Вие пък всяка седмица бяхте за отбора срещу Сити. :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kingofpop » 15 май 2019 21:32

Liverpool_EC написа:
insaneboy1 написа:фен ли си на няколко чужди отбора = не си фен на нито единия

А вие феновете на Барса, защо си мислите, че сте фенове само от един отбор? В Испания сте за Барса, а в Европа на финала за ШЛ винаги сте за Ливърпул. И миналата бяхте за нас, и тази пак :lol: :lol: :lol:


добре де вие понякога наистина пишете небивалици, кой фен на Барса ще е за вас на финала, честно ??? може би само аз, щото съм играл бая пари, ама не вярвам някой друг да е за вас, ако си мислиш, че на някой му се гледа как ШИБАНИЯ ДЖОРДАН ХЕНДЕРСЪН вдига купата като капитан и как после цяла година този момент обикаля нета....лъжеш се доста :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот insaneboy1 » 15 май 2019 21:33

kingofpop написа:
Liverpool_EC написа:
insaneboy1 написа:фен ли си на няколко чужди отбора = не си фен на нито единия

А вие феновете на Барса, защо си мислите, че сте фенове само от един отбор? В Испания сте за Барса, а в Европа на финала за ШЛ винаги сте за Ливърпул. И миналата бяхте за нас, и тази пак :lol: :lol: :lol:


добре де вие понякога наистина пишете небивалици, кой фен на Барса ще е за вас на финала, честно ??? може би само аз, щото съм играл бая пари, ама не вярвам някой друг да е за вас, ако си мислиш, че на някой му се гледа как ШИБАНИЯ ДЖОРДАН ХЕНДЕРСЪН вдига купата като капитан и как после цяла година този момент обикаля нета....лъжеш се доста :mrgreen: :mrgreen:

Да не говорим, че ще ни минат по кеш, 6 кеша са им много. Go Spurs
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kingofpop » 15 май 2019 21:40

insaneboy1 написа:
kingofpop написа:
Liverpool_EC написа:
insaneboy1 написа:фен ли си на няколко чужди отбора = не си фен на нито единия

А вие феновете на Барса, защо си мислите, че сте фенове само от един отбор? В Испания сте за Барса, а в Европа на финала за ШЛ винаги сте за Ливърпул. И миналата бяхте за нас, и тази пак :lol: :lol: :lol:


добре де вие понякога наистина пишете небивалици, кой фен на Барса ще е за вас на финала, честно ??? може би само аз, щото съм играл бая пари, ама не вярвам някой друг да е за вас, ако си мислиш, че на някой му се гледа как ШИБАНИЯ ДЖОРДАН ХЕНДЕРСЪН вдига купата като капитан и как после цяла година този момент обикаля нета....лъжеш се доста :mrgreen: :mrgreen:

Да не говорим, че ще ни минат по кеш, 6 кеша са им много. Go Spurs



човек, виж кои са вдигали купата последните години....Рамос, Рамос, Касияс, Шави, Касияс, Лам, Лампард, Пуйол, Занети, Шави, Рио, Малдини, Пуйол, Джерард и т.н...

кажи ми честно как ще преживееш Хендо да вдигне купата като гледаш какви играчи я вдигат досега ?? :mrgreen: :mrgreen: ШИБАНИЯ Хендо
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 15 май 2019 21:47

insaneboy1 написа:
kingofpop написа:
Liverpool_EC написа:
insaneboy1 написа:фен ли си на няколко чужди отбора = не си фен на нито единия

А вие феновете на Барса, защо си мислите, че сте фенове само от един отбор? В Испания сте за Барса, а в Европа на финала за ШЛ винаги сте за Ливърпул. И миналата бяхте за нас, и тази пак


добре де вие понякога наистина пишете небивалици, кой фен на Барса ще е за вас на финала, честно ??? може би само аз, щото съм играл бая пари, ама не вярвам някой друг да е за вас, ако си мислиш, че на някой му се гледа как ШИБАНИЯ ДЖОРДАН ХЕНДЕРСЪН вдига купата като капитан и как после цяла година този момент обикаля нета....лъжеш се доста :mrgreen: :mrgreen:

Да не говорим, че ще ни минат по кеш, 6 кеша са им много. Go Spurs

Ние имаме 5 КЕША със играчи купени от Патрик и Тисъл, Скънторп, Честър, Вилем Втори...дай боже скоро и от Хъл Сити. А вие имахте 5 от най-великите 10 играча за всички времена и пак 5 КЕША :lol: :lol: :lol: Кажете честно, може ли да сте такива шматки в Барса :mrgreen: В най-славните ви 13 г с Меси и Роналдиньо сте с 4 финала, а ние в последните ни 15 г с грандиозните ни попълнения Кончески, Морено, Йованович пак отиваме на 4ти финал :lol: Е кажи честно, как може да сте такива шматки в тая Барса :?: :?: :?:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 15 май 2019 23:00

kingofpop написа:Real, верно ли си фен на Реал и Ливърпул едновременно :shock:

Кое те шокира не разбрах? В Мадрид и Амстердам съм живял, Пуул е магията от детските ми години, заради тях започнах да гледам футбол... Опитвате се да ми кажете, че ако гледам Ла Лига, Висшата ми е забранена? Или ако харесвам Вивалди, не мога да се порадвам на Найтуйш?

insaneboy1 написа:...не е нормална фенщина, а по-скоро глорихънтърство (който бие за него съм) и не се учудвай защо предизвиква подигравки.

Ако добре те разбирам - глорихънтъри са феновете на отбори, които не са ставали шампиони над четвърт век? Insane! :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: john barnes и 26 госта