Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 12 яну 2019 19:44

Real написа:
SgtLiberty написа:
Добре че на Таглиафико му се размина с някаква сериозна травма, можеше да го убие ако го беше нацелил по-кофти.

Като нищо. Аз бях изтръпнал доста време след тая сценка, на Нико не знам какво му е било.
Определено съм доволен, че няма да играе и двата мача тоя ботушар.


И за тая "творба" само два мача!?!?
Изображение

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 12 яну 2019 20:10

plmar написа:
Real написа:
SgtLiberty написа:
Добре че на Таглиафико му се размина с някаква сериозна травма, можеше да го убие ако го беше нацелил по-кофти.

Като нищо. Аз бях изтръпнал доста време след тая сценка, на Нико не знам какво му е било.
Определено съм доволен, че няма да играе и двата мача тоя ботушар.


И за тая "творба" само два мача!?!?

Понеже е от Баерн, ако беше от някой малък отбор, щеше да изгърми за много повече.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3744
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Jürgen » 12 яну 2019 21:15

Нищо, по-нататък така и няма да им трябва :lol:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 14 яну 2019 14:54

Все си мисля Тотнъм се местят в нов сатдион и ще им трябват кинти,Ериксен би бил мечта но Леви каза ,че му иска 150-200 милиона ,но Соналдо ако можем да го вземем за 60-80 си струва. Фирмино ще играе 10-ка и Сон нападател.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 14 яну 2019 17:13

Тотнъм и да не се местят - не се борят за трофеи, Леви просто ще гледа да ожъне едни 2-300 милиона от звездите, които изкласиха в последните години в отбора му. Затова и намила сега как Ериксен струва 200, а Кейн 500 - да може някой да му предложи 90 и да остане с чувството, че ги е взел на промоция :mrgreen:
Всъщност нямам против да шитне Кейн и Али за по 500м. на някой от закърмените с фалафели принцове. И така, от щедро сърце, да ни продаде Сон за 3-40. Корейчето е единственото пуйче, което мога да си представя в Пуул.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 16 яну 2019 21:07

Днес уж информация за Фекир, че е подал молба за трансфер. Сега гледам е на скамейката. Може и да се опитаме, но слабо ми се вярва. Някъв слух и за Конър Коуди, което май няма да е лош трансфер. Добри игри показва за Уулвс, а и си е наш кадър. А и с тези проблеми с контузии в защитен план...
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 16 яну 2019 21:17

cskarcheto92 написа:Днес уж информация за Фекир, че е подал молба за трансфер. Сега гледам е на скамейката. Може и да се опитаме, но слабо ми се вярва. Някъв слух и за Конър Коуди, което май няма да е лош трансфер. Добри игри показва за Уулвс, а и си е наш кадър. А и с тези проблеми с контузии в защитен план...

Коуди ли...далеч от отбора тия куци коне...видяхме го срещу нас и сити...само ръкомаха... втория данчо
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 16 яну 2019 21:54

Аз също много искам Сон, ще пасне перфектно на стила ни. Преди няколко години Леви продаде Уокър на Сити за 50 млн., така че едва ли би отказал една оферта от 50-60 млн. за Сон. Мисълта ми е, че нито му беше проблем да продаде основен играч на конкуренцията, нито му взе някаква колосална за днешния пазар сума. Пък и преди време бях споменал, че ще е хубаво да имаме играч от Азия, а към днешна дата май само Сон отговаря на класата на Ливърпул. Юнайтед примерно има огромна фенбаза в Азия и голяма роля за това има Парк Джи Сунг.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 17 яну 2019 04:18

Дано лятото се подсилим с 2-ма защитници които да могат да играят и бекове ,че с тия контузии сега кофти. Таглияфико не е никак лош ,него + Делихт и заспиваме. Или Алекс Телес от Порто не никак лош да се въртят двамата с Робо ,че нашият Шотландски Боец си няма алтернатива да е жив и здрав де.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 17 яну 2019 11:31

KOPScousers написа:Аз също много искам Сон, ще пасне перфектно на стила ни. Преди няколко години Леви продаде Уокър на Сити за 50 млн., така че едва ли би отказал една оферта от 50-60 млн. за Сон. Мисълта ми е, че нито му беше проблем да продаде основен играч на конкуренцията, нито му взе някаква колосална за днешния пазар сума. Пък и преди време бях споменал, че ще е хубаво да имаме играч от Азия, а към днешна дата май само Сон отговаря на класата на Ливърпул. Юнайтед примерно има огромна фенбаза в Азия и голяма роля за това има Парк Джи Сунг.

Преди 2 години 50 млн за бег не са били колосални...че те и сега са си.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ponko и 20 госта