Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 20 юли 2018 08:41

mariqnsym написа:Възможно ли е според вас вече да имаме 10-ката ?След силното представяне на Дани Стъридж е напълно възможно да заиграе като титулярен нападател а Фирмино зад него !?


Фирмино няма удара и погледа на Коу, или изобщо на класна 10-ка. Силата му е другаде. Дани Стъридж... сигурно всички таим надеждата, че контузиите са свършили и отново ще видим онзи килър отпреди три години. Тъжната истина е, че Дани отдавна приключи с големия футбол.
Все пак мисля, че вече имаме 10-ката. Още когато взехме Шакири писах, че явно сме приключили с интереса към Фекир. Албанецът обикновено е машина по фланговете, но се справя прекрасно и зад нападателя. И мисля, че точно затова го взе Клоп. А че може да покрива контузии и на Салах, и на Мане - това си е бонус. И то - огромен.
Честит Алисон! Не го харесвах много в Рома, но сега е при нас - дано се превърне в Стена! Много сухи мрежи, златни ръкавици и титли му желая! :)

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 20 юли 2018 15:08

Най-после хубави думи и за янките! Били много щедри т'ва лято! А защо ли? От момента в който си купиха бранда, тези хора са знаели цената. Ами щедри са, след 2,5год. наблюдения над Боса те разбраха( заочнаха с удължаването на договора му) и се увериха( с на практика никакъв отбор той игра в Киев) че това е човекът заслужаващ празен чек за нужните кадри. Обаче ние, винаги търсещи под вола теле, чакаме изходящи!!! На кой бе хора, на кой? Мо преподписа вчера, Върдж няма как, Мане и Боби напрактика никакъв интерес и кой остана! Ориги, Джини и Хендо. Може и Мони и Кариус! И дотук с продажбите! Край, Те разбраха че имат правилния човек, на който да се доверят, за пръскането на едни много милиони за завръщането на един Велик клуб там където му е мястото.
Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 20 юли 2018 18:29

Мане е новата 10ка, като слуховете са, че е подписал и нов договор. С този ход обаче, май забравяме за Фекир.

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 20 юли 2018 19:23

Фекир го приключихме преди Световното, сега само слагаме печата.
Ама нали журналетата трябва да се хранят, ще има още спекулации, естествено :)

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 20 юли 2018 20:38

Не изглежда зле.

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 20 юли 2018 20:39

9lives написа:Мане е новата 10ка, като слуховете са, че е подписал и нов договор. С този ход обаче, май забравяме за Фекир.

Изображение

Те затова са му дали и десетката,за да покажат колко е важен за отбора и да преподпише! Иначе да,забравяме за Фекир. Искаше ми се още два трансфера-плеймейкър и централен защитник,но явно няма да ме огрее. Това ще е за лятото,което като качество е доста добро,но най-важното е,че купихме световна класа вратар!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 20 юли 2018 20:40

9lives написа:Не изглежда зле.

Изображение

Защо всички слагат титуляр ловрен? За мен матип ще е до ван дайк.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
mariqnsym
Мнения: 27
Регистриран на: 04 фев 2016 19:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот mariqnsym » 20 юли 2018 20:48

john barnes написа:
9lives написа:Не изглежда зле.

Изображение

Защо всички слагат титуляр ловрен? За мен матип ще е до ван дайк.

Доста добре изглежда състава . Няма как Матип да е пред Ловрен след представянето му на световното и 100% ще се въртят .

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Gil-galad » 20 юли 2018 20:53

mariqnsym написа:
john barnes написа:
9lives написа:Не изглежда зле.

Изображение

Защо всички слагат титуляр ловрен? За мен матип ще е до ван дайк.

Доста добре изглежда състава . Няма как Матип да е пред Ловрен след представянето му на световното и 100% ще се въртят .


Няма да се въртят толкова често според мен....всички помним какво беше когато поради една или друга причина всеки мач бяха различна двойка защитници...трябва да има постоянна двойка и за съжаление за момента изглежда, че ще е Ловрен до Ван Дайк (макар че според мен има шанс да вземем ЦЗ)...а и някои от тези резервите нема да ги има до началото на сезона на 100%
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 20 юли 2018 22:28

9lives написа:Не изглежда зле.

Изображение


Според мен объркани са позицийте на Гомез ЦЗ, Наби вместо Хендо и най- вече Шак като момче за всичко зад трите хиени на върха.
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта