Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kingofpop » 03 яну 2018 14:53

Onq написа:
kingofpop написа:
dNelbandian написа:
kingofpop написа:Шакира има повече трофеи отколкото всичките настоящи играчи на Пул и Юнайтед заедно, че и по 2 :roll: :mrgreen:

а Умтити ще е титуляр на световното, Масчерано 2014 беше с основен принос Аржентина да стигне финала, да ги сравнявате с Джоунс, Рохо, Ловрен и Клаван не е сериозно :mrgreen:

Момко, Челси ще ви надупи, за да не берете ядове после, хахаха. Ще видим как "класната" защита на Уефалона е дупят на Моста, Пък представяш ли си да се паднете със Сити, ако продължите? Английските отбори слаби, слаби ама тази година Английски отбор ще вдигне ШЛ. Испанските циганчета омръзнахи на всички, дори и на топ футболистите в света.


стига ме разсмивай бе човек, ние не сме вие да ви дънят с 5 гола на Етихада :mrgreen:
последните 4 сезона 2 пъти го отсстраняваме и миналата година ги пребихме в групите, така че не мисля, че ще са проблем, не са чак толкова по-добри, просто във ВЛ всичко е слабо и няма конкуренция за тях в момента


Ти си тотал щета мойто момче. Всичко било слабо в Англия ххахха. Колко отбора от Испания и колко от Англия продължиха в шампионска лига. Реал е на 100 точки от вас. Севиля са в криза. Виляреал и Валенсия също. Само Атлетико драпат още, ама и те са на изчерпване. Отборът ви е първи, само защото нямате никаква конкуренция. Колкото и да ги мразя Челси, с голямо удоволствие ще гледам как се мъчите срешу тях. Дано отпаднете след гол на Мората, да е пълен кефа.


аз казали ли съм, че в Испания в момента всичко е силно, та ми изброяваш кризите на Атлетико и Севил :roll:

щом Юнайтед са втори в момента сметни какво е нивото на ВЛ....предполагал си им гледал мачове и колко са зле напред горките :mrgreen:

иначе се очакваше рано или късно да се класират повечко отбори на 1/8 от Острова



П.П. Не се надявай, тоя път не вярвам да имаме проблеми срещу Челси, Кристенсен и Рудигер на са Кейхил, Тери и Луиз от 2012 та :mrgreen: реално имат само Азар, а Дембеле тепърва ще влезе във форма за да ги ушие :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот iliev72 » 03 яну 2018 15:01

He won't be able to play Champions League either or Barça use him on that competition !! January is not the moment for big moves. All parts lose something on the deal !!

Това е мнение на Luis Garcia(@LuchoGarcia14) :) И това ме навежда на мисълта , че ако има трансфер няма да е януари !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Red_Neck » 03 яну 2018 15:35

merseyside написа:В крайна сметка, ако Коутиньо отново прави номера, каквито слухове се появиха да обявяват цена от 150 млн. паунда кеш и ония кавали, ако толкова много го искат да плащат. Щом имат претенции да са над всички останали да вадят парите или да се махат. Иначе циганина си е циганин, без значение колко пари има и дали е от Бразилия и т.н., ако го продадем дано се намери някой превъртял да му счупи краката.

Стига простотии!
Щом "циганина си е циганин", защо е цялата сага?
2018 година е и няма как наемен работник в цивилизована държава да бъде задържан пряко волята му!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 03 яну 2018 16:17

Red_Neck написа:
merseyside написа:В крайна сметка, ако Коутиньо отново прави номера, каквито слухове се появиха да обявяват цена от 150 млн. паунда кеш и ония кавали, ако толкова много го искат да плащат. Щом имат претенции да са над всички останали да вадят парите или да се махат. Иначе циганина си е циганин, без значение колко пари има и дали е от Бразилия и т.н., ако го продадем дано се намери някой превъртял да му счупи краката.

Стига простотии!
Щом "циганина си е циганин", защо е цялата сага?
2018 година е и няма как наемен работник в цивилизована държава да бъде задържан пряко волята му!

Абе момче какви небивалици говориш. Те не го държат като заложник. Има си договор, който е подписан до 2022г. В, който се урежда, че даден играч се задължава да извършва определена дейност до края на този договор. Това, че нещо не му изнася е съвсем друг въпрос, който въпрос се предполага, че е могъл да се предвиди.
Айде малко по-сериозно.
Не може с такова лицемерие, когато договорът му изнасяше( с по виоска заплата и пр. ) го подписа и говори как дълги години ще е играч на Ливърпул. И изведнъж видиш ли не му изнася и иска да си ходи. Ахаха, ако зависеше от мен, ако не иска дс играе, ще го направя най-редовния зрител на отбора за оставащия му договор.
Последна промяна от dNelbandian на 03 яну 2018 16:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Sstefanov » 03 яну 2018 16:29

Onq написа:
kingofpop написа:
Onq написа:
kingofpop написа:
dNelbandian написа:
kingofpop написа:Шакира има повече трофеи отколкото всичките настоящи играчи на Пул и Юнайтед заедно, че и по 2 :roll: :mrgreen:

а Умтити ще е титуляр на световното, Масчерано 2014 беше с основен принос Аржентина да стигне финала, да ги сравнявате с Джоунс, Рохо, Ловрен и Клаван не е сериозно :mrgreen:

Момко, Челси ще ви надупи, за да не берете ядове после, хахаха. Ще видим как "класната" защита на Уефалона е дупят на Моста, Пък представяш ли си да се паднете със Сити, ако продължите? Английските отбори слаби, слаби ама тази година Английски отбор ще вдигне ШЛ. Испанските циганчета омръзнахи на всички, дори и на топ футболистите в света.


стига ме разсмивай бе човек, ние не сме вие да ви дънят с 5 гола на Етихада :mrgreen:
последните 4 сезона 2 пъти го отсстраняваме и миналата година ги пребихме в групите, така че не мисля, че ще са проблем, не са чак толкова по-добри, просто във ВЛ всичко е слабо и няма конкуренция за тях в момента


Ти си тотал щета мойто момче. Всичко било слабо в Англия ххахха. Колко отбора от Испания и колко от Англия продължиха в шампионска лига. Реал е на 100 точки от вас. Севиля са в криза. Виляреал и Валенсия също. Само Атлетико драпат още, ама и те са на изчерпване. Отборът ви е първи, само защото нямате никаква конкуренция. Колкото и да ги мразя Челси, с голямо удоволствие ще гледам как се мъчите срешу тях. Дано отпаднете след гол на Мората, да е пълен кефа.


аз казали ли съм, че в Испания в момента всичко е силно, та ми изброяваш кризите на Атлетико и Севил :roll:

щом Юнайтед са втори в момента сметни какво е нивото на ВЛ....предполагал си им гледал мачове и колко са зле напред горките :mrgreen:

иначе се очакваше рано или късно да се класират повечко отбори на 1/8 от Острова



П.П. Не се надявай, тоя път не вярвам да имаме проблеми срещу Челси, Кристенсен и Рудигер на са Кейхил, Тери и Луиз от 2012 та :mrgreen: реално имат само Азар, а Дембеле тепърва ще влезе във форма за да ги ушие :oops:


Аве трагик, в отборът ви има точно трима играча във форма. Меси , Суарез и Бускетс. Всеки един от топ отборите в Англия има поне 5-6 машинки. Той тръгнал да ме плащи с Дембеле, който не е играл футбол от половин година. То е ясно,че феновете на Барса и Реал нямат нищо общо с футбола и са станали фенове само за един мач годишно, но защо се чувстваш длъжен да сереш тука. Почваш да гониш по тролене оня лайнар синята лавина. Ники Александров, да не би да ви плаща, да сте толкова прости дразнители,че да се качват бройката на мненията във форума. Потресаващо постоянен си в некомпетентността си.

Не искам да се заяждам, обаче в Англия има точно 5-6 човека общо от световна класа. Къде ги видя по 5-6 машинки, че и на отбор :D . Ако осъществите този трансфер на Коу - само ще се покаже на света, че футбола е мъртъв от години и единствената цел са само и единствено парите. Коу не е лош футболист, но нито е най добрият на позицията си нито дори е в топа, че да се дават 150 мил.. Той е точно футболист за отбор от ранга на Ливърпул.
А най голямата глупост е 75-те милки за Ван Дайк :D :D От доста години ви чакам да изригнете пак, обаче вие все така стремглаво се проваляте. Преди имахте играчи от класа - Джерардж, Торес, Суарез, Карагър Хупия и т.н. - сега взимате някакви жалкари играещи в Саутхаптън.....

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6127
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 03 яну 2018 17:51

Май сме прецакани - Коутиньо е ясен, Горецка на 99% процента ще отиде в Байерн, така че няма много опции. Много от феновете предлагат Лансини от Уест Хям за заместник. Сериозно? Ще заместваме един от най-добрите на поста си в света с футболист от Уест Хям? А колко добре изглеждаха нещата в края на декември, когато обявихме Ван Дайк... Нещата не отиват на добре към момента... Може би единствената по-добра новина е, че сме близо до сделка за 90 млн. с Монако за Лемар, но статистиката му през този сезон със сигурност не е като на футболист, струващ 90 млн. Все си мисля, че един Дракслер би бил доста по-добър и двойно по-евтин вариант, но нямам представа защо нашите се ослушват. Не можем да се оплачем от пазара, има доста класа вмомента, но няма кой да я погледне... :roll:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот namo » 03 яну 2018 18:14

KOPScousers написа:Може би единствената по-добра новина е, че сме близо до сделка за 90 млн. с Монако за Лемар, но статистиката му през този сезон със сигурност не е като на футболист, струващ 90 млн. Все си мисля, че един Дракслер би бил доста по-добър и двойно по-евтин вариант, но нямам представа защо нашите се ослушват. Не можем да се оплачем от пазара, има доста класа вмомента, но няма кой да я погледне... :roll:

Лемар играе в оглозган до кокал Монако, нормално е формата му да е надолу. Дракслер и на мен ми допада повече, но пък не очаквах такова представяне от Салах- определено Клоп си заслужава заплатата. :)

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 03 яну 2018 18:20

И какъв е извода- даваме Коу за 150млн. и взимаме Лемар, Дракслер или Горецка за същите пари! А дано........
Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6127
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 03 яну 2018 18:23

namo написа:
KOPScousers написа:Може би единствената по-добра новина е, че сме близо до сделка за 90 млн. с Монако за Лемар, но статистиката му през този сезон със сигурност не е като на футболист, струващ 90 млн. Все си мисля, че един Дракслер би бил доста по-добър и двойно по-евтин вариант, но нямам представа защо нашите се ослушват. Не можем да се оплачем от пазара, има доста класа вмомента, но няма кой да я погледне... :roll:

Лемар играе в оглозган до кокал Монако, нормално е формата му да е надолу. Дракслер и на мен ми допада повече, но пък не очаквах такова представяне от Салах- определено Клоп си заслужава заплатата. :)

Дракслер играе на абсолютно същите позиции като Коутиньо - в ляво на атаката и като атакуващ полузащитник. Играе с двата крака, бърз е, има добър удар. Просто ще е жалко ако Клоп не си пробва късмета. Естествено, най-близко до Коутиньо е Иско, който би бил директен заместник от-до, но е ясно, че е невъзможно дори и да си помисляме за него. Най-много ме е яд за Горецка - този е завършен полузащитник едва на 22, не ми се мисли какво ще е след 3-4 години. Има потенциала да надмине Тони Кроос дори.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот iliev72 » 03 яну 2018 18:51

Не знам какво четете , но няма оферта , няма преговори тогава какво е готово ?! Някой ще ми обясни ли ?!
Барса щели да правят оферта. Това с офертите го гледахме август месец и после оказа , че Ливърпул им е виновен.
Май забравяте най-важното - Джон Хенри хич не обича спортният директор на Барса.
Всички в Англия говорят , че ако има сделка ще е за новият сезон и Коу ще изкара сезона в Ливърпул.
Много ще се радвам някой да постне нещо което може да се каже , че е близко до достоверно което да твърди , че сега ще се случи трансфера.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта