Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

BultraStyle
Мнения: 1760
Регистриран на: 22 май 2008 21:18
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот BultraStyle » 23 май 2017 14:01

http://www.gol.bg/liverpool/2017-05-23/ ... s-livarpul

Испанският национален вратар Икер Касияс може да премине в английския Ливърпул през лятото, съобщава "Ас".
Касияс, който преди три дни навърши 36 години, има договор с португалския Порто по юни, след което става свободен агент.
Интерес към стража имат клубове от Турция, Китай и Катар, но неговото желание е да премине на "Анфийлд", тъй като Ливърпул ще играе в Шампионската лига през следващия сезон.
Касияс подсили Порто преди две години от Реал Мадрид, а през изминалата кампания той записа 43 мача, в 23 от които не допусна гол.

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nghcvth » 23 май 2017 16:31

Не, не, по- добре да стои в Порто.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот boabbb » 23 май 2017 16:32

Свети Корнер :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 23 май 2017 23:36

Тука след всеки по реалистичен анализ на възможностите на Юнайтед, Сити, Челси и Арсенал като качество на футболистите, например, се излиза с: абе видяхме ги къде са след нас след толкова хвърлени милиони. Да, Юнайтед взеха двама, трима скъпи играча, но и треньора е друг, и напасването не става за 1 месец. Мога да Ви гарантирам, че следващия сезон ще бъдем след тях, ако не се подсилим сериозно. Със Сити е абсолютно същата ситуация. Арсенал сами си провалиха сезона със слуховете за Венгер и обезверяването на Йозил и Санчес.
Ние стигнахме с клизма до четвъртото място и това си е успех на този етап, но той трябва да се доразвива и ако наистина вземем анонимниците от Бърнли, Хъл и т. н. догодина ще сме пак около 8 място.
Щели да дадат на Клоп 100 милиона за селекция. Ами малко са при сегашните цени на футболистите и при условие, че ни трябват минимум трима класни - това са минимум 150-170 милиона.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 24 май 2017 01:26

kadett1 написа:Мога да Ви гарантирам, че следващия сезон ще бъдем след тях

Абе точно ТИ не ми ли гарантираше цяла пролет, че още този сезон ще завършим зад тях. Едвам дочака да завърши сезона и почна да ми гарантираш за следващия-да ама сюрреалисти като тебе и другите двама не схванахте ли, че гаранциите ви на тема футбол не струват пукната пара. Какви гаранции може да ми даваш ти със твоето пилешко сърчице, дето не може да се отпусне цял сезон и да се изкефи на една победа, ами само ми мънка колко сме били зле сега и пак ще сме другата година, ако не похарчим 200 милиона това лято. Абе не разбрахте ли, че 100 милиона са малко за теб и Жозе Мауриньо. Щото на него 100 милиона, не му стигнаха за Погба и Михитариан, а Клоп за 60 милиона взе Вийналдум и Мане.(Въобще няма да им споменавам заплатките на тия 4мата). Айде кажи ми сега за какъв калъф са ни на нас твоите гаранции бе, кадет(не можеш нищо да ми гарантираш :lol: ). НЕлбандиян поне се усети и спря да пише глупости, а ти кога? Що не вземеш да ми гарантираш, че догодина ако сме пред тях със средняците от Хъл?!?! ще спреш с твойто чуждопоклоничество. Това е единствената гаранция, която има смисъл да даваш. Ей как не ви писна да си събувате гащите, още преди някой да си е разкопчал дюкяна бе, мили мои реалсти. Няма ли във вас някаква гордост, че сте фенове на КОЛОСА Ливърпул, въпреки слабите резултати последните 8г. Ей неспасяеми песимисти сте вие тримката, стига с тоз' вашия реализъм на ужасите. Дето викаше онзи смотльо суарезшампион(по глупости) " Ще ви купя очила"...ама розови очила :lol: :lol: :lol: Да ви е гадно, не за друго, щото вие ако видите нещо положително и ви става зле :lol: Амин!

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 24 май 2017 08:33

Абсолютно правилно,колега! Кадета не спря цял сезон да пише,че ще сме извън топ 4,сега и за другия почна да прогнозира. Нека видим лятото кои ще дойдат,кои ще си заминат,как ще тръгне първенството и тогава да почнем да даваме прогнози...лично за мен-Клоп е човека за Ливърпул,докато Джерард навлезе в професията и един ден го замени!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 24 май 2017 09:52

Liverpool_EC, ако ще пускаш цитати не си избирай части от тях. Писах, че Ви гарантирам, че ще сме след Юнайтед, ако не се подсилим сериозно лятото. Айде да сме малко по коректни. Писах също, че нещата няма да се подобрят, ако вземем средняците от Бърнли и Хъл, с които ни свързват, единият от които е разкаран точно от Юнайтед. Или Вие мислите обратното. Много показателно е с кого ни свързват нас и с кого свързват Челси, Сити и Юнайтед- като трансфери имам предвид. Аз писах също, че четвъртото място е успех на този етап, но трябва да се надгражда и да се вземат класни играчи на три поста, а не просто бройки и тези играчи са скъпи.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 24 май 2017 10:12

А ти така ли не разбра,че Клоп не е малоумен,много добре си знае слабите места. Ще купи,който може ,а ако онзи 'не може'...ще го научи. Щом Милнър стана ляв бег,щом Лалана вече знае на кой стадион е,че и Миньоле скача за висока... значи всичко е възможно. Имайте малко вяра в тоя човек ,който не се е събудил днеска треньор!
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 24 май 2017 11:44

К'ъв ти е проблема бе кадет? Вместо да се кефиш че сме там където ни е мястото- ШЛ- ти ни умуваш при какви условия ще сме зад тоя или пред оня? Или проблема е че ще има достатъчно пари Боса? Какво повече искате от човек вкарал отбора си в ШЛ с положителен тансферен баланс, надигран само 2пъти( Лестър и Палас) от 38 мача и играл куп мачове без контузени?
Изображение

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 24 май 2017 14:17

Чета, че Клоп вече е сигурен, че повечето работа на трансферния пазар е приключила и сме договорили хората, които искаме. По слухове това са Сесаньон, Салах, Ван Дайк и Кейта. Нищо общо с теориите на кадета, който пак избирателно е чел. На мен ми се иска към тези да добавим и Лаказет, но май той поема към Атлетико. Въпреки това мисля, че и с 4-мата посочени ще се справим добре, а пък не е изключено да има и още някой. До колкото чета Сесаньон е направил фурор във Фулъм и за изминалия сезон има 30 мача и 7 гола. Играч току що навършил 17 години. :o Доста приятно изненадан останах от него като прочетох какво представлява. Далеч е от мега трансфера който може би ни трябва, но пък Милнър е безгрешен на левия бек и не виждам причина да бъде сменян за следващия сезон. Когато нещо работи добре не трябва да се сменя. А пък малкия спокойно може да запише няколко мача при купите, а ако представянето му е пак на ниво защо не и нещо повече? :) Салах е играч тип Мане. Бърз, техничен, не спира да бяга цял мач и постоянно търси гола. Какво повече? Още един Мане няма да е никак излишен и хубавата новина е че тъкмо ще навърши 25, което значи че сега навлиза в най-силните и постоянни години в кариерата си. Сега видях и статистиката му от този сезон за 40 мача има 19 гола. Това е наистина впечатляващ показател за крило. Ван Дайк няма какво да го коментираме. Всички сме го гледали срещу нас как играе и наистина си заслужават парите, въпреки че е от Саутхямтън. :mrgreen: Двамата с Матип ще са страхотна двойка в центъра на защитата. И накрая Кейта, който четох, че е box-to-box халф с подобен стил на игра на Канте. За него наистина не знам какво да очаквам, но пък за да е титуляр във втория в Германия и да е отбелязал сериозна бройка голове и то само на 22 години значи има нещо. Като цяло съм доволен ако осъществим 4-те трансфера. Определено с тях ще се вдигне нивото и в 3-те линии на игра. При задържане и на Коутиньо мисля, че отбора ще изглежда доста солиден.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта