Ливърпул продаден!!!!!

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
shamana1912
Мнения: 244
Регистриран на: 16 юни 2010 22:48
Skype: shamana1912

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот shamana1912 » 06 окт 2010 21:28

Petar Simeonov написа:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1I_crD6Oqsw[/youtube]

Поздравявам всички привърженици на Ливърпул.Надявам се продажбата на клуба да стане факт и всичко това да се отрази и върху представянето на отбора.Не е нормално Ливърпул да бъде "под чертата".

Днес е хубав ден за футбола!Ботев победи за пореден път,а Ливърпул най-накрая се отърва от кошмара!!!Оттук нататък само напред и нагоре-до върха!!!
ИзображениеИзображение

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот Liverpool forever_95 » 06 окт 2010 22:33

Дай боже всекиму. Дано да построят новия стадион и да дадат малко пари за играчи. Само напред и дано си възвърнем старата слава

You'll Never Walk Alone

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот Dzheff » 07 окт 2010 00:01

Мога да кажа само едно - ДА, ДА, ДА, ДА, ДА, ДА!!!!!!!!!!!!!!!!! Гнидите ги няма - стадо диви слонове да ги е***т и да пукнат дано!!! Дано само не ми се наложи след време да пиша нещо подобно и за новите янки - и на мен не ми харесва факта, че са сънародници на паразитите :( Айде честито и НАЗДРАВЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :)
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот styopa » 07 окт 2010 00:58

PFCB написа:Аз ще ви кажа само да не бързате с празненствата ;)


Е то самото махане на вирусите си е перфектна новина.От там нататък ще видим. ;)

malkin71
Мнения: 17
Регистриран на: 03 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот malkin71 » 07 окт 2010 02:42

Mighty Reds написа:Да се радвам ли, да плача ли - пак янки......:


Повярвай ми никой не мрази "янките", повече от феновете на Бостън Ред Сокс! Естествено говоря за бейзболния Ню Йорк Янкийс.

Сега сериозно, момчета....
Фен съм на бейзбола от няколко години и съм голям почитател на Бостън Ред Сокс. Мога да ви кажа, че новите собственици на Ливърпул са хора на място. Разбира се правя уговорката, че всичко е възможно, но мисля си нещата ще потръгнат.

Ще си позволя да навляза малко в офтопик и ще ви разкажа с няколко думи какъв тим е бейзболния Бостън Ред Сокс и какво огромно влияние оказаха върху успеха на "червените чорапи" в последните години ето тези двама души - Джон Хенри и Том Уърнър (новите собственици на Ливърпул):
http://www.boston.com/sports/baseball/r ... eturn?pg=3
(на снимката Уърнър е вляво, а Хенри вдясно)

Ще започна малко по-издалеко - Бостън Ред Сокс е първият шампион по бейзбол на Америка.(1903г.)Тимът мачка всичко наред до 1918 година, когато тогавашния собственик на Сокс продава на Ню Йорк Янкийс, най-голямата звезда на Бостън - Бейб Рут . Рут е един от най-големите в историята на играта. От годината, в която продават Рут, Ред Сокс НЕ успяват да спечелят "Световните серии" в продължение на 86 години. Спортната история дори е дала име на тази каръщина - "Проклятието Бамбино"(Бамбино е прякора на Рут).
През 2004-та, само две години след закупуването на "Червените чорапи" от Джон Хенри и Том Уърнър(настоящи притежатели на Ливърпул), Бостън става шампион, и то след единствения обрат в историята на Мейджър лиг бейзбол от 0:3, до 4:3. На полуфиналите Ред Сокс губят първите три срещи от най-големия си враг Ню Йорк Янкийс, но праваят феноменално завръщане и триумфират. Бостън ликува и през 2007 година.
Red Sox Nation(така наричат феновете на отбора) боготворят собствениците на тима. На практика Хенри и Уърнър водят в клуба мениджъра Тери Франкона, който още от първия си опит печели "Световните серии".

Интересното е,че между Ливърпул и Бостън има доста прилики. И за двата отбора традициите са голямо нещо. Ако сърцето и душата на Ливърпул са "Анфийлд", то за Бостън това е "Фенуей парк" - храма на Ред Сокс. Фенуей е най-стария и най-малкия стадион в Мейджър лигата(39 000 места) и макар, че пари за построяването на ново съоръжение има, феновете не дават и тухла да се махне от стадиона - Фенуей парк е техния дом!
Билетите за всички мачове на Сокс(на сезон се играят по 81 домакински срещи)от 2003, досега са продадени, което е и абсолютен рекорд.

Ето и малко интересни клипове:
Парада в Бостън след спечелването на чаканата от 86 години титла (във видеото ще видите и кратки изказвания на Хенри и Урнър)
http://vbox7.com/play:9275b1c8

Публиката на Бостън също пее страхотно(е, може да не е като тази на "мърсисайдци", но е готина :) )
Sweet Caroline:
http://www.youtube.com/watch?v=QG0rcK0c ... re=related

Eто и един линк за онези, които искат да видят нещичко от най-големия спортен сблъсък в САЩ - Ред Сокс - Янкиис!
http://vbox7.com/play:cf8c0809

Потребителски аватар
shamana1912
Мнения: 244
Регистриран на: 16 юни 2010 22:48
Skype: shamana1912

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот shamana1912 » 07 окт 2010 10:40

Приятелю malkin, напълни ми душата!!!Благодаря ти за старанието и времето ,което си отделил!!!Още на първата снимка има нещо,което вирусите така и не постигнаха-новите шефове държат в ръцете си купа!!!Надявам се много скоро да имат още снимки с купи пред легендарния "Коп"!!!Наздраве от мен и още един път честито!!!YNWA!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот dindan » 07 окт 2010 13:26

Продаен ама друг път
Том Хикс: Няма сделка, ще се борим до последно за Ливърпул
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=161571
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Nives
Мнения: 190
Регистриран на: 07 юли 2010 11:30
Контакти:

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот Nives » 07 окт 2010 14:53

dindan написа:Продаен ама друг път
Том Хикс: Няма сделка, ще се борим до последно за Ливърпул
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=161571

[offtopic]педал![/offtopic]

teruns
Мнения: 77
Регистриран на: 19 авг 2010 10:08
Контакти:

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот teruns » 07 окт 2010 15:05

Сега чета, че според Хикс сделка няма. Този много ми прилича на един загубеняк, който затри една футболна институция в България. Дано на острова имат рецепта срещу такива загубеняци. Иначе пътят е ясен - надолу и все надолу.

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Ливърпул продаден!!!!!

Мнениеот TPAKTOP » 07 окт 2010 15:15

И аз го прочетох нещата почват да наподобяват продажбата на ЦСКА само че тук става въпрос за много повече пари! ДАно верно да е продаден че работата отива на зле!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kadett1 и 27 госта