Ливърпул - Арсенал

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kelio
Мнения: 25
Регистриран на: 30 мар 2008 21:47
Контакти:

Re: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот kelio » 09 апр 2008 18:20

ЕВАЛА-ВЕЛИКИ СМЕ !!! 8-)
You'll Never Walk Alone

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот georgi bancov » 09 апр 2008 20:34

Liverpool Forever.

kelio написа:ЕВАЛА-ВЕЛИКИ СМЕ !!! 8-)

Кой го казва :D

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот georgi bancov » 09 апр 2008 20:36

Номер 1 сме ве всички да го знаят :roll:

Потребителски аватар
mgj8
Мнения: 168
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот mgj8 » 10 апр 2008 13:38

Като гледах, мача си мислих -Нашите футболисти това дето го играят, няма нищо общо с това, което виждам.
При англичаните е следното-пращат пасове точно на съотборник, а същия спира топката, като че с магнит нищо , че е получил пас от 30 метра.Нашите -ритат топката, само да е далеч от вратата , a ако получат случайно пас, топката отскача на 3 -4 метра от тях.Англичаните-попаднели топката у тях, веднага се отправят към противниковата врата.Нашите-в същата ситуация правят няколко завъртания около оста си ,ако до тогава противника не е отнел топката ,следва ритане нагоре и напред ,пък където падне.Англичаните -не бяха съгласни със съдията за дуспата ,но нямаше блъскане, бутане, ритане ,щипане и други простотии.Нашите-като потпетят съдията , та майка му жална.Представете си реакциите, примерно на Вили Вуцов, или на Херо ,ако бяха на чело на Арсенал.И още много неща могат да се кажат , та затова си мисля ,че трябва нашите да се наричат ритнитопковци, а не футболисти за да не обиждаме АНГЛИЧАНИТЕ.
Светът е оцелял, защото се е смял-просто не е гледал БГ футбол!

Потребителски аватар
m1teb
Мнения: 39
Регистриран на: 24 мар 2008 18:23
Контакти:

Re: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот m1teb » 10 апр 2008 14:15

mgj8 написа:Като гледах, мача си мислих -Нашите футболисти това дето го играят, няма нищо общо с това, което виждам.
При англичаните е следното-пращат пасове точно на съотборник, а същия спира топката, като че с магнит нищо , че е получил пас от 30 метра.Нашите -ритат топката, само да е далеч от вратата , a ако получат случайно пас, топката отскача на 3 -4 метра от тях.Англичаните-попаднели топката у тях, веднага се отправят към противниковата врата.Нашите-в същата ситуация правят няколко завъртания около оста си ,ако до тогава противника не е отнел топката ,следва ритане нагоре и напред ,пък където падне.Англичаните -не бяха съгласни със съдията за дуспата ,но нямаше блъскане, бутане, ритане ,щипане и други простотии.Нашите-като потпетят съдията , та майка му жална.Представете си реакциите, примерно на Вили Вуцов, или на Херо ,ако бяха на чело на Арсенал.И още много неща могат да се кажат , та затова си мисля ,че трябва нашите да се наричат ритнитопковци, а не футболисти за да не обиждаме АНГЛИЧАНИТЕ.


Прав си.Но не задълбавай толкова.Гледай Англииски футбол и се радвай на играта ако пък ти се гледа нещо смешно - щракай на Канал 3 и баткоти Сашо Диков да разбереш как съдията окрал труда на момчета и как всички мачове в България са купени.Веселба :mrgreen:

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Ливърпул - Арсенал

Мнениеот georgi bancov » 10 апр 2008 22:17

4:2
Невероятен мач стана :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта