ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00 FT: 0:1

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

jelew73
Мнения: 1055
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00 FT: 0:1

Мнениеот jelew73 » 14 апр 2024 22:11

ihtiandar написа:Нищо не е загубено , Арсенал се дънят...

Букмейкър-мафията в действие. Вчера първите 3 в Чемпиъншип се чудят как да не бият, днес първите 2 във Висшата лига. Никой не може да ме убеди, че това не са наредени мачове. Големият печеливш е точно тима, за който парите са като салфетки, СлОчаЕност?

На линия
Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12401
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00 FT: 0:1

Мнениеот wolf » 15 апр 2024 00:35

Liverpool_EC написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:Когато държиш съдбата си в собствени ръце и за пореден сезон се насереш брутално в най-важната част на сезона. Безценно.

Малко наизуст казано, щото сега не е съвсем същото като предните сезони, та да е "за пореден път".

Верно ли, като изпуснахме 4те фронта? Като изпуснахме със подхлъзването на Джерард? Броил ли си последните 10 сезона колко пъти сме били 1ви 10 кръга преди края?

Това с Джерард е от преди 10 г и със съвсем друг състав, не бих го сложил в графата " за пореден път", другите 2 пъти с 1 т Сити си водеха от преди това и ние гонехме, но те не се спънаха. Освен това имаме и една титла между тях 2 случая, така че " насереш за пореден път" е абсолютно ненужно в случая. Половината отбор от днес не е участвал в предните случаи. И най-важното - намери, колко души очакваха титлата преди началото на сезона, та да говорим изобщо за насиране. Не е нормално според мен да изискваш ей тъй, от днес за утре и изведнъж да почнеш да се тръшкаш в 32рия кръг. Отбора надмина очакванията 30 кръга и сега за 2 кръга изведнъж станаха некадърни за Ливърпул. Айде няма нужда от латино сериали...

Това че сте били една група хора които въпреки селекцията мечтаеха за топ 4 не е мой проблем. Ама въобще. Казах го още като свърши предния в общата тема на Висшата лига - ние и Сити. Арсенал ме изненадаха, признавам си. Чий очаквания надмина? Юнайтед ни биха за ФА, буквално изпускаме титлата като последните калъфкаджии след като всичко е било в нас а ЛЕ която я писах сигурна успяха да я осерат с гръм и трясък и ще ни трябва чудо в Италия
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3794
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00 FT: 0:1

Мнениеот Liverpool_EC » 15 апр 2024 05:22

wolf написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:Когато държиш съдбата си в собствени ръце и за пореден сезон се насереш брутално в най-важната част на сезона. Безценно.

Малко наизуст казано, щото сега не е съвсем същото като предните сезони, та да е "за пореден път".

Верно ли, като изпуснахме 4те фронта? Като изпуснахме със подхлъзването на Джерард? Броил ли си последните 10 сезона колко пъти сме били 1ви 10 кръга преди края?

Това с Джерард е от преди 10 г и със съвсем друг състав, не бих го сложил в графата " за пореден път", другите 2 пъти с 1 т Сити си водеха от преди това и ние гонехме, но те не се спънаха. Освен това имаме и една титла между тях 2 случая, така че " насереш за пореден път" е абсолютно ненужно в случая. Половината отбор от днес не е участвал в предните случаи. И най-важното - намери, колко души очакваха титлата преди началото на сезона, та да говорим изобщо за насиране. Не е нормално според мен да изискваш ей тъй, от днес за утре и изведнъж да почнеш да се тръшкаш в 32рия кръг. Отбора надмина очакванията 30 кръга и сега за 2 кръга изведнъж станаха некадърни за Ливърпул. Айде няма нужда от латино сериали...

Това че сте били една група хора които въпреки селекцията мечтаеха за топ 4 не е мой проблем. Ама въобще. Казах го още като свърши предния в общата тема на Висшата лига - ние и Сити. Арсенал ме изненадаха, признавам си. Чий очаквания надмина? Юнайтед ни биха за ФА, буквално изпускаме титлата като последните калъфкаджии след като всичко е било в нас а ЛЕ която я писах сигурна успяха да я осерат с гръм и трясък и ще ни трябва чудо в Италия

Едната група хора бяха абсолютно всички след като затвори джама на края на август. Сега изведнъж през март ти си очаквал само победи до края на сезона във всички турнири, така ми изглежда от това което си написал. Демек след загубата от Арсенал на 4.02 , един равен със Сити и всичко друго едни 4 месеца победи. Е това вече си е твой проблем :)))))))

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3794
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00

Мнениеот Liverpool_EC » 15 апр 2024 05:26

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:Е поне имаме един фен на Ливърпул, който е на седмото небе от щастие, че отбора не печели :mrgreen:

Ей, пак не позна, Ама това на теб ти е навик.

Ами когато ти познаеш, ще ти честитя, понеже съм културен човек и знам, че сефте се честити. Ама нека изчакаме все пак и математически всичко да приключи и тогава. Не бързай да се радваш на сефтето :)))))

Ама ти си се ошашкал и то много. Даже не помниш какво си написал - нещо за седмото небе. По спокойно, това е само една игра. Като не стане тази година - догодина с нови надежди.

Какво да му помня, като то си е написано горе в цитата. Не съм аз ошашавен, а ти толкова си разбрал пак. Нищо, дано схванеш след няколко кръга, като ти честитя сефтето.

На линия
Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12401
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00 FT: 0:1

Мнениеот wolf » 15 апр 2024 09:42

Liverpool_EC написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:Когато държиш съдбата си в собствени ръце и за пореден сезон се насереш брутално в най-важната част на сезона. Безценно.

Малко наизуст казано, щото сега не е съвсем същото като предните сезони, та да е "за пореден път".

Верно ли, като изпуснахме 4те фронта? Като изпуснахме със подхлъзването на Джерард? Броил ли си последните 10 сезона колко пъти сме били 1ви 10 кръга преди края?

Това с Джерард е от преди 10 г и със съвсем друг състав, не бих го сложил в графата " за пореден път", другите 2 пъти с 1 т Сити си водеха от преди това и ние гонехме, но те не се спънаха. Освен това имаме и една титла между тях 2 случая, така че " насереш за пореден път" е абсолютно ненужно в случая. Половината отбор от днес не е участвал в предните случаи. И най-важното - намери, колко души очакваха титлата преди началото на сезона, та да говорим изобщо за насиране. Не е нормално според мен да изискваш ей тъй, от днес за утре и изведнъж да почнеш да се тръшкаш в 32рия кръг. Отбора надмина очакванията 30 кръга и сега за 2 кръга изведнъж станаха некадърни за Ливърпул. Айде няма нужда от латино сериали...

Това че сте били една група хора които въпреки селекцията мечтаеха за топ 4 не е мой проблем. Ама въобще. Казах го още като свърши предния в общата тема на Висшата лига - ние и Сити. Арсенал ме изненадаха, признавам си. Чий очаквания надмина? Юнайтед ни биха за ФА, буквално изпускаме титлата като последните калъфкаджии след като всичко е било в нас а ЛЕ която я писах сигурна успяха да я осерат с гръм и трясък и ще ни трябва чудо в Италия

Едната група хора бяха абсолютно всички след като затвори джама на края на август. Сега изведнъж през март ти си очаквал само победи до края на сезона във всички турнири, така ми изглежда от това което си написал. Демек след загубата от Арсенал на 4.02 , един равен със Сити и всичко друго едни 4 месеца победи. Е това вече си е твой проблем :)))))))

Пак казвам, не е мой проблем че сте се събрали една голяма красива група черногледци.
Викаш победа след победа и накрая издънка пак в най-важния момент, страхотно. Ако ти си бил депресиран от трансферния прозорец това е твоя грижа.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12401
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00 FT: 0:1

Мнениеот wolf » 15 апр 2024 23:53

Изображение
Всичките неудачници ги съживихме тоя сезон
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6141
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00 FT: 0:1

Мнениеот KOPScousers » 18 апр 2024 09:15

wolf написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:
wolf написа:Когато държиш съдбата си в собствени ръце и за пореден сезон се насереш брутално в най-важната част на сезона. Безценно.

Малко наизуст казано, щото сега не е съвсем същото като предните сезони, та да е "за пореден път".

Верно ли, като изпуснахме 4те фронта? Като изпуснахме със подхлъзването на Джерард? Броил ли си последните 10 сезона колко пъти сме били 1ви 10 кръга преди края?

Това с Джерард е от преди 10 г и със съвсем друг състав, не бих го сложил в графата " за пореден път", другите 2 пъти с 1 т Сити си водеха от преди това и ние гонехме, но те не се спънаха. Освен това имаме и една титла между тях 2 случая, така че " насереш за пореден път" е абсолютно ненужно в случая. Половината отбор от днес не е участвал в предните случаи. И най-важното - намери, колко души очакваха титлата преди началото на сезона, та да говорим изобщо за насиране. Не е нормално според мен да изискваш ей тъй, от днес за утре и изведнъж да почнеш да се тръшкаш в 32рия кръг. Отбора надмина очакванията 30 кръга и сега за 2 кръга изведнъж станаха некадърни за Ливърпул. Айде няма нужда от латино сериали...

Това че сте били една група хора които въпреки селекцията мечтаеха за топ 4 не е мой проблем. Ама въобще. Казах го още като свърши предния в общата тема на Висшата лига - ние и Сити. Арсенал ме изненадаха, признавам си. Чий очаквания надмина? Юнайтед ни биха за ФА, буквално изпускаме титлата като последните калъфкаджии след като всичко е било в нас а ЛЕ която я писах сигурна успяха да я осерат с гръм и трясък и ще ни трябва чудо в Италия

Wolf е прав, през сезон 21/22 не сме гонили никого. Няколко кръга преди края държахме съдбата си в свои ръце, дойде Тотнъм на Анфийлд и се на*рахме брутално и хиксирахме 1:1. Чак тогава Сити ни дръпна с една точка и последните няколко кръга се надявахме на чудо, преди Астън Вила и Стиви за една бройка да ни екзекутират всичките от тия "надежди". През сезон 18/19 мисля, че хиксирахме на Анфийлд с ония неудачници, Лестър май бяха? И пак заради това увиснахме с една точка накрая. Реално от всички титли при Пепо, само 17/18, КОВИД сезона 20/21 (когато бяхме първи по едно време, преди да останем без каквито и да било защитници и да се доведат карикатури като Резак Кабак и някъв си Дейвис от Чемпиъншип, който записа заветните 0 минути за клуба) и 22/23 не сме били в ролята на лидер, който се на*ира в решителния момент и предава инициативата. Така стана и 18/19, така стана и 21/22, така стана и сега. И да, така стана и 13/14, когато Брендю реши да се доказва пред учителя си и не си взе нарисуваната точка, която Моуриньо му поднесе на тепсия на Анфийлд и от която имахме нужда. После се на*ра и срещу тия старите ни познайници Кристъл Палас, които вече 10 години ги чакам да изпаднат без успех. Да не са всичките 4, ама поне половината от тия титли да бяхме спечелили, цена нямаше да имаме. Щяхме да сме задминали Юнайтед и да дишаме далеч по-спокойно. Сега, по някаква шега на съдбата, продължаваме да изоставаме от тях по титли при все, че вече над 10 години ги няма на картата и не се знае дали няма да ни повторят или дори "подобрят" 30-годишното постижение между 1990-та и 2020-та. Мен най-много ме боли за сезон 21/22, няма кво да си кривя душата. Гола на Коутиньо за 2:0 в 70 мин., радостта на Стиви край тъч линията... Сякаш всичко си беше нарисувано. После дойде времето на турския германец. Пък след това отидохме и в Париж, тотално смачкахме Реал Мадрид от игра и накрая бяхме спряни от мача на живота на оня неудачник, на който Меси му я мушкаше през краката за добър ден. А какво безсмъртие във фолклора на играта можехме да постигнем тогава... Просто не ми се мисли. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

zdravkos
Мнения: 1928
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 14.04.2024 г. 16:00 FT: 0:1

Мнениеот zdravkos » 18 апр 2024 14:17

KOPScousers написа:... А какво безсмъртие във фолклора на играта можехме да постигнем тогава...
That's all Folks!
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: wolf и 11 госта