ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 434
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Ent » 07 апр 2024 20:07

john barnes написа:Вижте сега,ние сме си виновни за развоя на мача. Първото полувреме ги смляхме и само неумението да вкарваме ги остави във мача. Второто почна със грешния пас на Куанса и вратарския гол на Келехър. Втория им гол,нагледно показа на нашите нападатели какво трябва да правят пред вратата-да бият удари,а не да влизат с топката във вратата. Добре,че съдията свири дузпата и ни остави във играта. Още нищо не е загубено,има 7 мача и според мен и камиларите и арсенал ше губят точки! Тотнъм според мен ще решат първенството,играят домакини на шити и арсенал и гостуват на нас. Така че,YNWA и горе главите!!!


Keлъхър няма никаква вина за гола. Излезе за да поеме топката и да я подаде. Добре, че не я докосна, че щяха да му дадат червен сигурно

zdravkos
Мнения: 1931
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот zdravkos » 07 апр 2024 20:25

Манчо си изиграха мача много добре - всъщност ние трябваше да го изиграем така.
Отново показахме нагледно, че само с мускули и емоции мач не може да се спечели - поне имаше желание.
Голът на Салах от дузпата си го пишем в графата "чист късмет". Супер нескопасно изпълнена дузпа - нито в ъгъла, нито горе, нито в средата ... късмет, че влезе!
В последните два сезона пропуските му от бялата точка много зачестиха И СЕ НАДВАМ Мака да го замени като стандартен изпълнител!

Иначе за мача - нямахме идея как да водим срещата - 90 мин.
С див футбол, извън контрол и много емоции няма как очакваме нещо повече от един 'луки пънч' ...

Честито на Юнайтед за спечелента точка - заслижиха си я напълно, въпреки, че до изравнителния им гол ударите бяха 17:0 в наша полза !!!
Сити само след два кръга ще са ни минали!
Такъв е живота и това не е нова или необичайна за нас ситуация.
YNWA

Лека вечер и нзадраве ...
ИзображениеИзображение

ihtiandar
Мнения: 590
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот ihtiandar » 07 апр 2024 20:28

Аз от тоя мач разбрах, че Б.Фернандес е най-добрият защитник на Манстър.юн.Аде главите горе , че някои много минорно.Има още много мачове...
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Ent
Мнения: 434
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Ent » 07 апр 2024 20:45

Арсенал и Вила нямат хикс в последните 17 мача между тях 8-)

kadett1
Мнения: 1664
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот kadett1 » 07 апр 2024 20:51

john barnes написа:Вижте сега,ние сме си виновни за развоя на мача. Първото полувреме ги смляхме и само неумението да вкарваме ги остави във мача. Второто почна със грешния пас на Куанса и вратарския гол на Келехър. Втория им гол,нагледно показа на нашите нападатели какво трябва да правят пред вратата-да бият удари,а не да влизат с топката във вратата. Добре,че съдията свири дузпата и ни остави във играта. Още нищо не е загубено,има 7 мача и според мен и камиларите и арсенал ше губят точки! Тотнъм според мен ще решат първенството,играят домакини на шити и арсенал и гостуват на нас. Така че,YNWA и горе главите!!!

Прав си в едно - първото полувреме ги смляхме и само неумението да вкарваме ги остави в мача. Вярвай ми Арсенал или Сити щяха да са им напълнили кошницата и да са решили мача. Именно неумението пред гола практически ни лишава от борбата за титлата. Те щели да губят точки, добре, ама това го слушам няколко години вече и накрая се оказва , че не губят точки - досега Сити, сега и Арсенал. Ако погледнем безпристрастно сега Арсенал играе най- добрия и резултатен футбол и заслужават титлата.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот sinqkrepost1914 » 07 апр 2024 20:53

Kелехър няма никаква вина за гола. Човекът не е Нострадамус, че да предвиди, че Куанса ще сбърка най-елементарния пас на света и то даже без да погледне къде подава.. Само заради тая грешка заслужава да не играе до края на сезона. Дузпата си беше перфектно изпълнена, не знам здравко какви забележки има. Аз имам забележки към Дървин дървото, че отново показа колко ужасно нескопосан може да бъде, освен неефективен. Собо и той изпусна всичко, което му се отдаде. Мака отново с рецитал, както и ВВД. Робо показа, че е човекът и всякакви експерименти с Гомес отляви трябва да престанат.Тъпите манафи, ако бяха малко по-умни щяха да изкарат втори картон на Брадли и сега щяхме да сме адиос бичачос. Общо взето в друг ден този мач щеше да е 0-4 до почивката както беше през 2019, но спънатото дърво Дарвин и пропуските на всички останали направиха това невъзможно.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

john barnes
Мнения: 6428
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот john barnes » 07 апр 2024 21:25

Келехър само да питам...какво прави извън наказателното поле,при положение че топката е във нас? Да го прехвърлят от центъра си е вратарски гол,това нямаше как да се случи при Алисон Бекер!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

zdravkos
Мнения: 1931
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот zdravkos » 07 апр 2024 22:14

Чудесна карикатура на случващото се...

ИзображениеИзображение

Ent
Мнения: 434
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Ent » 07 апр 2024 22:54

john barnes написа:Келехър само да питам...какво прави извън наказателното поле,при положение че топката е във нас? Да го прехвърлят от центъра си е вратарски гол,това нямаше как да се случи при Алисон Бекер!

Излиза за да поеме топката от Куанза. Кое не ти е ясно? Бекер е направил десетки грешки, така че не бъди много сигурен какво щяло да бъде ако е пазил той. Няма футболист, който не греши, само по форумите всички са безгрешни и претенциозни.

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот CSKArforever » 07 апр 2024 22:54

Явно на всички емоциите им дойдоха в повече, понеже гледам и тук, и във фейса, как всички са се отчаяли и отписват титлата. Разбирам да остават още един или два мача, но при цели седем и равен брой точки с лидера, не виждам на базата на какво се дължи това отчаяние. Арсенал имат мачове с Челси, Тотнъм и Юнайтед, като два от тях са гостувания. Не мисля, че ще ги спечелят и 3те.
За мен все още най-голям фаворит за титлата са Сити, най-вече заради по-сериозният опит и самочувствие, които натрупаха през последните години. Ако някой от конкурентите ни е способен да спечели всички оставащи мачове до края на сезона, това са те.
НО да не забравяме, че сме с точка пред тях и дори Сити да спечели всеки един от двубоите си, ние все още ще държим съдбата си в свои ръце.
Сити и Арсенал също така ги чакат много тежки мачове в Шампионска Лига, което е плюс за нас.

Не казвам, че ще бъде лесно, ние също имаме мач с Тотнъм и няколко много тегави гостувания, включително и такова на Невертън, но възможността да спечелим титла все още си е напълно реална.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта