ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Toni_BG
Мнения: 3
Регистриран на: 08 апр 2024 17:26
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 07.04.2024 г. 17:30 FT: 2:2

Мнениеот Toni_BG » 22 апр 2024 17:40

wolf написа:
Toni_BG написа:
Ponko написа:Проблемът е че цял сезон труд и накрая на два пъти реанимираме Юнайтед, които са адски, ама адски слаби. Който ги хване ги бие... Челси дори ги обърна... а ние за 3 мача 0 победи, 2 равни и загуба за щастие беше в мач за купата. Най-нормалното нещо е да съм бесен след пропуските в предни позиции. Повярвай и Клоп е бесен... нищо че не го казва директно. Това си е голяма издънка за съжаление и дано не окаже влияние в следващите мачове. А аз какво ще броя си е моя работа. Тук има повече фенове на Салах и личните му статове, отколкото на самия Ливърпул. Така, че не има повече антифенове като мен, които да се ядосват при провал на отбора, а не да се задоволява с личните рекорди на Мохамед Салах.


"Ponko" , пиша специално на теб, по повод желанието ти, да ни убедиш в своята правота: Че наистина един доста посредствен (за момента) отбор като Ман Юн се оказва големия ни "препъни-камък" към пътя за титлата... и то вече става систематично... Ще ти цитирам един мой мноооого, ама много добър приятел( който бе един от най-върлите фенове на Ман Юн които помня в целия си живот): Помня една много стара, но и страшно интересна история за САФ която той ми разказа преди повече от 20г...:

"... Когато дошъл първия му мач със Ливърпул, САФ събрал отбора и им казал само това: Момчета., запомнете едно от мен завинаги: За да бъдете истински шампиони, или поне да добиете подобаващ шампионски манталитет, е необходимо, когато и да ги хванете тези червените от Мърси, да ги смилате от бой.... Ако тях не можете да биете: НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕТЕ ШАМПИОНИ, и никога няма да бъдете с шапионски манталитет!!!..."

Не знам дали е бил точно такъв превода на казаното тогава от САФ на футболистите в съблекалнята, но... Само това помня, че си направих малка статистика...и се оказа, че от момента в който Ман Юн започна да бие систематично и навсякъде Ливърпул( и у дома и като гост....) , Ман Юн започна и да трупа титла след титла...

Защо разказвам всичко това ли? Ми, защото си мисля, че от мачовете ни с тези малки и смешни манчовци, НИ ЗАВИСИ И НИ Е ЗАВИСЕЛА ВИНАГИ ТИТЛАТА НИ!!! Ако двата манчестърски отбора( които между другото от години са "подпирани" и то здраво от ФА) не можем да прекършим, това означава, че не сме дозрели и не заслужаваме да сме шампиони !!! Това си е мое лично мнение!

Това са глупости. 73-90та година имаме поредица сезони в които се дъним срещу тях и печелим всичко.


Нееее... Съжалявам, ама явно не си ме разбрал! Визирах шотландското пиянде Алекс Фъргюсън дето донесе толкова титили и слава на мачовците, колкото донесе на Арсенал - Венгер..... Това не си спомням кога е.... но определено не е преди 2000година... започнало е мисля, година две след идването на САФ( това С - си го добавиха феновете на МЮ заради "блаагородническата" титла дет му даде кралицата лично :) ) Исках просто да кажа, че за да се оформи докрай шампионския манталитет на един отбор... е необходимо може би, да го научиш да преодолеее и най-големите си страхове.... Толкова страшен за мунчовците е бил Ливърпул в зората на Фъргюсън, че за него е било фикс идея отбора му да бие когато и където и да е такъв "гранд"(тогавашен).... въпреки , че не е бил точно гранд ( в сянката на великия Арсенал тогава кой можеше да е гран- то е като е сега Ман Сити...), но е бил кръвния враг който ги е клатил вечно дотогава и ги е поставял на мястото им....


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта