Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот ogrizko » 29 яну 2024 10:58

Мъри е способен с пръдня да прави боя, но не знам дали ще е щастлив и той ....ако не е щастлив няма да издържи толкова години :)
Изображение

Ponko
Мнения: 4054
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот Ponko » 29 яну 2024 12:17

Админът да не спи, а да чисти.

john barnes
Мнения: 6424
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот john barnes » 29 яну 2024 19:35

Аз съм за кандидат номер 7-хем ми е любимо число,хем мисля,че ше се справи и ще замести достойно титана Юрген Клоп!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот doktora25 » 31 яну 2024 13:15

Една размяна с Тухел през лятото и всички ще са доволни. Тухел още не е напуснал духом Висшата лига.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот zdravkos » 31 яну 2024 15:03

Май само феновете на Байерн ще са доволни.
Томас Тухел е на принципа - разделяй и владей.
ИзображениеИзображение

Ponko
Мнения: 4054
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот Ponko » 31 яну 2024 15:35

doktora25 написа:Една размяна с Тухел през лятото и всички ще са доволни. Тухел още не е напуснал духом Висшата лига.

Дръжте си го и да ви води дълги години напред!

Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот Red_Omerta » 31 яну 2024 17:48

За мен трябва да бъде треньор с неговите качества и страст, която предава на футболистите си.
Клоп не беше най-успешният треньор в Германия, но направи Дортмунд машини, точно заради това което всъщност е.

Бих гледал с интерес отбора при Пеп Линдерс

На линия
Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12389
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот wolf » 01 фев 2024 18:41

doktora25 написа:Една размяна с Тухел през лятото и всички ще са доволни. Тухел още не е напуснал духом Висшата лига.

Пепел ти на устата!
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот Liverpool_EC » 02 фев 2024 04:09

За мен лично новият треньор трябва да е млад, под 45 г и задължително да е ставал шампион или поне да е печелил някоя местна купа. Най-успешните треньори последните 20 г (Анчелоти, Мауриньо, Гуардиола, Зидан, Клоп) бяха точно такива. Млади, но вече шампиони. Треньора на Ливърпул трябва да знае какво е да си победител. Не ни трябва някой, който просто е вдигнал нивото на някой анонимник или средняк. Пълно е с такива във водещите първенства, но много малко от тях успяват да спечелят нещо. Голяма е разликата от това да накараш някакъв отбор без очаквания да заиграе хубаво, до това да се пребориш с големите и да станеш шампион. В момента сякаш няма много такива, Алонсо ако успее да удържи с Леверкузен за мен веднага влиза в тази категория. Друг споменаван е на Спортинг, станали шампиони за първи път от 20 г с него. Даже не му запомних името, но ми звучи добре :)
Друго важно условие е да е играл в Евро турнирите и да знае как да се справя в мачове с директно отстраняване. В турнирните мачове си личи истинската класа на един треньор. Не ни трябва човек, който като дойдат евро мачове и да се чуди какво става щото е натоварена програмата. Пресен пример с Еди Хау в Нюкясъл. По-стар случай с Брендън Роджърс. Ние не играехме евро мачове когато станахме 2ри с него и му беше по-лесно, а на другата година, не знаеше на кой свят е.
Нагелсман и Джерард ми бяха фаворити допреди 2,3 години, но вече не са. Линдерс не го искам защото се провали в Холандия, а имаше всички условия да расте по веригата и сега вече 5г по-късно да е шампион с ПСВ или Фейенорд. Но не успя. Обаче е адски странно, как така Клоп не го е препоръчал и защо той самият предпочита да се махне, точно когато му се отваря шанс, който чака с години.

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот an4o_321 » 02 фев 2024 19:51

Еди Хау имаше и продължава да има цял полусен нещо от сорта на 12-15 отсъстващи... Това което постига е дори твърде много.
Човека /Линдерс/ си знае стоката, не виждам кое му е толкова чудното, че иска да се махне. С такива условия на труд си е преценил шансовете за успех, ако изобщо е бил потърсен. Той без работа няма да остане. Не си напрягай толко главицата, че пишеш само глупости.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта