Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 02 фев 2024 20:14

Без да имам вътрешно инфо - намирисва ми, че може е тоя да е новият:

https://en.wikipedia.org/wiki/Arne_Slot



Значи човека ще се навие да бачка за малко пари и да не прави никакви трансфери, щото ще иска да се докаже и по този начин удовлетворява ФСГ. Ще се замажат очите на феновете с приказки от рода "Гледай какъв ГОЛЯМ мениджър идва, ставал е шампион, извеждал отбора си до евротурнири" и от сорта, и всички са доволни и щастливи.

Малко на МанафТенХааг мяза и по прическа, и по треньорстване..... ма да видим дали звездите правилно ми ги говорят :)
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17353
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот slash1912 » 02 фев 2024 20:59

Няма да е някое от големите имена в занаята.Някъде четох,че били наели някакъв атомен физик да изчислявал вероятности по статистиката на мениджъра.Там се завъртя името на треньора на Спортинг Лисабон-Рубен Аморим.
Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

На линия
Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот Liverpool_EC » 03 фев 2024 13:16

an4o_321 написа:Еди Хау имаше и продължава да има цял полусен нещо от сорта на 12-15 отсъстващи... Това което постига е дори твърде много.
Човека /Линдерс/ си знае стоката, не виждам кое му е толкова чудното, че иска да се махне. С такива условия на труд си е преценил шансовете за успех, ако изобщо е бил потърсен. Той без работа няма да остане. Не си напрягай толко главицата, че пишеш само глупости.

В Борнемут постигаше твърде много, сега като видя малко повече мачове и се окака. Имал отсъстващи? Като не знае как да прави селекция, ротации и как да води мачове срещу по-силни отбори до там ще си остане.
За Линдерс казваш същото, което и аз, просто толкова ти е нивото и ти се струва, че твоето е умно, пък моето глупаво. При последния ми спор с теб ми се пенеше, че Ориги имал договор до 2024та. От тогава и спрях да се занимавам с теб. Даже един прост договор в интернет не можеш да провериш до кога е. След това зачезна, ама сега явно ти е дошла музата пак. Гледах ти главоблъсканиците за клаузите на Шаби Алонсо и се само се смеех, но понеже търсиш внимание, да ти кажа, че футболните агенти са затова, да договорят условията на клиентите си, колкото и невероятни да им се струват на Анчо. А ти на кой беше агент та да казваш, че не можел да има такава клауза? А, да, на реднека от форума. Гледам в другата тема се опитваш да му договориш някакви условия :)))))))))))))

На линия
Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот Liverpool_EC » 03 фев 2024 13:33

slash1912 написа:Няма да е някое от големите имена в занаята.Някъде четох,че били наели някакъв атомен физик да изчислявал вероятности по статистиката на мениджъра.Там се завъртя името на треньора на Спортинг Лисабон-Рубен Аморим.

Имат един квантов физик в екипа, бях чел едно интервю преди години. След всички напуснали, вече може да е водещия им статистик. Нали в администрацията можело да получават доверие и повишение :)))) Само едно нещо ще кажа. Отворете форума през лятото на 2012, когато назначаваха Роджърс. Тук в един обикновен форум имаше доста, които искаха Клоп. Беше най-предпочитаното име, а той даже още не беше стигнал финала за ШЛ с Борусия !!!!! Та това което беше очеизвадно за обикновенния футболен запалянко, на бостънските им трябваха квантови физици и математици да им го докажат. И после като дойде реднека и каже за великото им решение за избора на Клоп. Няма такъв смях :lol: :lol: :lol:
Иначе този и холандеца предположен от Мелъди за мен лично са за предпочитане пред някой качил поредните симпатични слабаци до 7мо място например. Все пак тези двамата са се преборили с другите 2 по-силни съперници в местните първенства. То е ясно, че няма да е някой който е ставал Европейски шампион. Но поне местен шампион да доведат. Всички знаем, че очакванията към янките не са високи :mrgreen: Все пак основното им изискване е да може да работи без пари и на края на сезона да е на плюс! Куче влачи рейс...а Клоп влачеше цяла американска корпорация :))))

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот КАН » 03 фев 2024 18:55

Боби главата от ТВ ман.юн - арсенал .

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 03 фев 2024 19:36

КАН написа:Боби главата от ТВ ман.юн - арсенал .


За Боби Дебелото Борисов ли става дума? Щот ако Да - направо като опция ще сложа "Отбор Дилема", че там са цял мозъчен тръст, идиот до идиота дето много приказват, а нищо не казват, точно като БГ политиците.
Любимото ми е да чуя фразата "Имаше цялото време на света" за ситуация, при която играч Х имал 2-3-5 секунди да отиграе ситуация, ама на, избързал и я отиграл правилно / неправилно.
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот КАН » 03 фев 2024 22:16

TheMelodyInMyHeart написа:
КАН написа:Боби главата от ТВ ман.юн - арсенал .


За Боби Дебелото Борисов ли става дума? Щот ако Да - направо като опция ще сложа "Отбор Дилема", че там са цял мозъчен тръст, идиот до идиота дето много приказват, а нищо не казват, точно като БГ политиците.
Любимото ми е да чуя фразата "Имаше цялото време на света" за ситуация, при която играч Х имал 2-3-5 секунди да отиграе ситуация, ама на, избързал и я отиграл правилно / неправилно.

Според тях , футбола на албиона се е зародил , със създаването на висшата лига .

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: Кой ще е мениджър на Ливърпул след Юрген Клоп?

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 09 апр 2024 19:57

На позналите за Рубен Аморим - честито, нищо не пИчелите, дори и 1 пиче :) Следващият път може и да Ви огрее обаче!
Да се отбележи, че бях за тренерчето на Фейенорд, ама и тоз май става. Смятам да му дам време до Нова година и чак тогава да почвам с хвалбите или плювните.
Амин!
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kadett1, Liverpool_EC и 22 госта